gebe
  1. sivilceli kız

sivilceli kız Forum Okuru

sivilcelere çözüm yokmu

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sivilceli kız tarafından paylaşıldı.

aslında güzel bir kız sayılırım en azından çevremdekiler öyle diyo ama ergenlikten itibaren yüzümde oluşan sivilceler güzelliğime gölge düşürüyor kendime özgüvenim hiç kalmadı çok utanıyorum kimsenin yüzüne bakamıyorum nolur bana sivilce kremi tavsiyesi olan varsa yazsın etkili bişey olursa sevinirim şimdiden çok teşekkürlerrr

sivilcelere çözüm yokmu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilcelere doğal çözüm..

Sivilcelere doğal çözüm..

sivilcelere doğal çözümler sivilcelere doğal çözüm çözüm hızlı sivilceye Sivilce sorunu yaşayanlar için güzel tavsiyeler..Az para çok iş:) Uzmanlar pürüzsüz ve lekesiz bir cilt için avuç dolusu para harcanan dönemlerin geride kaldığını doğadan gelen mucizevi bitki ve meyve özleriyle kusursuz bir cilde sahip olmanızın mümkün olduğunu belirtiyor. Antioksidan özelliğle bilinen ayvanın...
  2. Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

ergenlik sivilcelerine kesin çözüm ergenlik sivilcelerine çözüm sivilcesine ne iyi gelir çözümler Merhaba arkadaşlar, Sivilceler, siyah noktalar ergenlik dönemindeki en büyük sorunlardan birisidir. Bende bu sorunu daha önceki dönemlerde yaşadım.15yaşımda iken sivilcelerle başım büyük dertteydi.Nerdeyse artık bu yüzden piskolojim aşırı derecede bozulmuştu. Denemediğim ilaç,maske ve öneri...
  3. sivilceden bıkanlara kolay çözüm

sivilceden bıkanlara kolay çözüm

ilk olarak kendi toniğinizi kendiniz yapın malzemeler 1)bir şişe sade soda 2) 3 tane limon sadece iki ürünle süper çözüm ***yapılışı*** sade sodanın gazı gittikten sonra 3 limonu bi güzel içine sıkın buzdolabında bir gün beklektikten sonra kullanmaya hazır hale gelir ancak kullanmadan önce gözenekleri açmanız lazım bu nedenle yüzünüzü temiz yani saf su ile masaj yaparak yıkayın sonra...
  4. Sivilceye Kesin Çözüm Soğan Suyu

Sivilceye Kesin Çözüm Soğan Suyu

Vücudun değişik bölgelerinde ucu sarı iltihaplı sivilcelere karşı soğan suyu mükemmel bir kurutucudur. Bu sivilcelerin uç kısmı sarı ipliksi iltihaplı görünümdedir. Zaman zaman kaybolsa da tekrarlanır. Bu türden sivilceleri kurutmak için soğan kürü uygulayabilirsiniz. Sivilceler için Soğan Kürünün Hazırlanışı 1. 1 adet kuru soğanın suyunu çıkarın. 2. Pamuğa birkaç damla sıktığınız soğan...
  5. ağız kokusuna çözüm yokmu

ağız kokusuna çözüm yokmu

şu ağız kokusu artık iyice sinirlerimi bozmaya başladı dişlerimde çürük yok düzenli olarak kontrollere giden ve diş bakımımı ihmal etmeyen biriyim ama çevremdeki yakınlarım bana ağzımın koktuğunu söylüyorlar bazen buna bende şahit oluyorum yakın temas konuşmalarında karşımdaki yüzünü buruşturup hafiften uzaklaşıyor benden çok moralim bozuluyor ağız kokusuna çare olarak tavsiye edebileecğiniz...

Sayfayı Paylaş