gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Sivilcelere doğal çözüm..

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

sivilcelere doğal çözümler sivilcelere doğal çözüm çözüm hızlı sivilceye Sivilce sorunu yaşayanlar için güzel tavsiyeler..Az para çok iş:)

Uzmanlar pürüzsüz ve lekesiz bir cilt için avuç dolusu para harcanan dönemlerin geride kaldığını doğadan gelen mucizevi bitki ve meyve özleriyle kusursuz bir cilde sahip olmanızın mümkün olduğunu belirtiyor. Antioksidan özelliğle bilinen ayvanın çekirdekleri cilt için son derece yararlı. Uzmanlara göre sağlıklı bir cilt için dengeli beslenmek, stresten uzak durmak ve doğal cilt bakım ürünlerini kullanmak gerekiyor.
    Ayvaçekirdeği Kremi

Yarım kilo ayva çekirdeğini 1 bardak suda hafif haşlayıp kapalı bir şişeye koyun ve 5 gün bekletin.dolaba koymayın.5 günün sonunda karışımın suyunu süzün ve geceleri yüzünüze sürüp kuruyana kadar bekletin. Kuruduktan sonra yıkamayın ve üzerine kantaron yağını parmaklarınızla masaj yaparak sürün.

Ayvaçekirdeği kremi kırışıklıklara da iyi gelir ve kırmızı renkteki kantaron yağı cildinizi yeniler. Ciltteki çukurlar için sıkılaştırma kremleri kullanılabilir. Kantaron yağı ve ayvaçekirdeği kremi karıştırılarak yüzünüze uygulayın.dikkat etmeniz gereken bir nokta güneşe çıkmayın çünkü yüzünüz hassaslaşacaktır.

Ayva çekirdeği ile kusursuz bir cilt için 7-8 tane ayva çekirdeğini çıkartıp 1/2 çay bardağı ılık suda, ağzı açık şekilde 1 gün bekletin. Jölemsi kıvama gelince yüz, boyun bölgesine sürün ve 20 dakika cildinizde bekletin. Cildinizdeki lekelerin yok olduğunu ve cildinizin sıkılaştığını göreceksiniz. Ayrıca . Eğer hassas bir cilde sahipseniz ve cilt bakım ürünlerine döktüğünüz paralarının cildinize herhangi bir geri dönüşümü olmadıysa, doğallıktan yanaysanız bu maskeyi kullanmalısınız. Ayva çekirdeği maskesi ile aknelerinizdeki belirgin düşüşe şahit olcaksınız.

2. nigar3434

nigar3434 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en doğal ve etkilisi bence gümüş suyu. 15 günde sivilceden eser kalmadı bende

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık ayva alınca deniycem

4. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

arkadaşlar ben birkaç gündür sivilcelerimin üzerine turunç suyu sürüyorum ve kısa zamanda gerçekten yüzümde etkili oldu size de öneriyorum turuncun suyunu yüzünüze sürdükten sonra 45-60 dk yüzünüzde kalsın sonra yıkayın hem cildinizi de yumuşatıyor

Sivilcelere doğal çözüm.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

ergenlik sivilcelerine kesin çözüm ergenlik sivilcelerine çözüm sivilcesine ne iyi gelir çözümler Merhaba arkadaşlar, Sivilceler, siyah noktalar ergenlik dönemindeki en büyük sorunlardan birisidir. Bende bu sorunu daha önceki dönemlerde yaşadım.15yaşımda iken sivilcelerle başım büyük dertteydi.Nerdeyse artık bu yüzden piskolojim aşırı derecede bozulmuştu. Denemediğim ilaç,maske ve öneri...
  2. sivilceden bıkanlara kolay çözüm

sivilceden bıkanlara kolay çözüm

ilk olarak kendi toniğinizi kendiniz yapın malzemeler 1)bir şişe sade soda 2) 3 tane limon sadece iki ürünle süper çözüm ***yapılışı*** sade sodanın gazı gittikten sonra 3 limonu bi güzel içine sıkın buzdolabında bir gün beklektikten sonra kullanmaya hazır hale gelir ancak kullanmadan önce gözenekleri açmanız lazım bu nedenle yüzünüzü temiz yani saf su ile masaj yaparak yıkayın sonra...
  3. Sivilcelere çabuk ve kalıcı çözüm

Sivilcelere çabuk ve kalıcı çözüm

sivilce yaralarının çabuk iyileşmesi için sivilce yaraların çabuk iyileşmesi için sivilcelere kalıcı cözüm yaraya dönüşen sivilceler sivilceler kalıcı çözüm Sivilce ve cilt sorunları her yaşın ve her kesın yaşadığı sorunlar..ama artık bu sorunlara hem doğadan hem de bilimden çözüm yolları sunuluyor...Bu çözümlerden biride ozonla kan temizleme...Son yılların en popüler yöntemi ozonla kan...
  4. Sivilceye Kesin Çözüm Soğan Suyu

Sivilceye Kesin Çözüm Soğan Suyu

Vücudun değişik bölgelerinde ucu sarı iltihaplı sivilcelere karşı soğan suyu mükemmel bir kurutucudur. Bu sivilcelerin uç kısmı sarı ipliksi iltihaplı görünümdedir. Zaman zaman kaybolsa da tekrarlanır. Bu türden sivilceleri kurutmak için soğan kürü uygulayabilirsiniz. Sivilceler için Soğan Kürünün Hazırlanışı 1. 1 adet kuru soğanın suyunu çıkarın. 2. Pamuğa birkaç damla sıktığınız soğan...
  5. sivilcelere çözüm yokmu

sivilcelere çözüm yokmu

aslında güzel bir kız sayılırım en azından çevremdekiler öyle diyo ama ergenlikten itibaren yüzümde oluşan sivilceler güzelliğime gölge düşürüyor kendime özgüvenim hiç kalmadı çok utanıyorum kimsenin yüzüne bakamıyorum nolur bana sivilce kremi tavsiyesi olan varsa yazsın etkili bişey olursa sevinirim şimdiden çok teşekkürlerrr

Sayfayı Paylaş