gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Sivilcelere Karşı Domates Maskesini Denediniz mi?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Sivilcelere Karşı Domates Maskesi Sivilce Kurutan Domates Kürü

Domates kürleri işinize çok yarayacak!Ciltte akne oluşmasının en temel nedeni yüzde birikmiş kirlerdir. Bu kirler gözeneklere dolarak sivilce oluşumuna neden olur.Domatesin faydalarını saya saya bitiremeyiz.. Domatesin içinde barındırdığı asit, mikropları öldürmekte oldukça etkilidir.İşte meleklerim bunu denemediyseniz işte sizlere domates maskesi...

Sivilcelere karşı domates maskeleri

Domatesi kesip yüzünüzün her tarafına sürüp tüm derinize işlemesi için on dakika kadar bekletin. Ardından yüzünüzü durulayın.

Bir domatesi bir kabın içerisinde iyice ezin. Bir bardak yulaf ezmesiyle üç yemek kaşığı sütü karıştırın ve ezdiğiniz domatesin içine ekleyin ve blendırdan geçirin. Yüzünüzü temizledikten sonra karışımı yüzünüze yedirin ve 45 dakika kadar bekleyin. Ardından ılık suyla yüzünüzü durulayın

Bir yemek kaşığı domates suyuna dört damla limon sıkın. Bir pamuk yardımıyla karışımı yüzünüze sürün. Yuvarlak hareketlerle yüzünüze masaj yapın. Cildinizin karışımı emmesi için 15 dakika kadar bekleyin ve soğuk suyla durulayın.

Salatalık suyuyla domates suyunu karıştırın. Karışımı yüzünüze masaj yaparak yedirin ve 15 dakika bekledikten sonra durulayın. Bu maske yağlı ciltler için çok etkilidir.

Domatesin içinde bulundurduğu likopen en güçlü antioksidanlardan biridir. Antioksidan açısından zengin bir yiyecek yaşlanmayı geciktirir, kırışıklıkları önler ve aynı zamanda da kanser riskini azaltmaktadır.

Sivilcelere Karşı Domates Maskesini Denediniz mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dua etmeyi denediniz mi?

Dua etmeyi denediniz mi?

Deniz kenarına oturmuş, gözlerinide ilerdeki bir noktaya dikmişti. Belki de bir saattir öylece duruyordu. Onun bu hâli, alışveriş için balıkçı sandallarının kıyıya dönmesini bekleyen bir ihtiyarın dikkatini çekti. Yaşlı adam, seke seke onun yanına gidip: - Merhaba delikanlı!. dedi. Bu gün deniz çok harika değil mi? Küçük çocuk, başını çevirmeden; - Ama rüzgârlı, dedi. Topum denize düşünce...
  2. Patchwork'ü denediniz mi?

Patchwork'ü denediniz mi?

Eğer elişi çalışmalarıyla ilgileniyorsanız ve evinizde kendi yaptığınız ürünleri kullanmayı seviyorsanız, bu çalışma tam size göre. Ya da bu işleri daha önce hiç denememiş ama merak içindeyseniz, o zaman bu yazı size de hitap ediyor. Çünkü kırkyama tekniği ile ilgili bilinmesi gereken her şey, bu yazıda. Kumaş seçerken dikkat etmeniz gerekenler Yapacağınız çalışmalarda...
  3. Topkek'i Kahveli Denediniz mi?

Topkek'i Kahveli Denediniz mi?

topkek, yapılışı nasıldır, neler gereklidir, kahveli topkek için gereken malzemeler ve yapılışı burada Aslında yapıp evde durması lazım illa bu tarz şeyler yicem seviyorum napim :) Bakalım malzeme ve yapılış şekline melişlerim .. Malzemeler, 3 adet yumurta 1 su bardağı toz şeker 1 su bardağı sıcak süt 1 su bardağı sıvıyağ 3 su bardağı un 6 tatlı kaşığı granül kahve 1 paket...
  4. Tüylenmelere Karşı Aslan Pençesi Kürünü Denediniz mi?

Tüylenmelere Karşı Aslan Pençesi Kürünü Denediniz mi?

Aslan Pençesi Kürü Tüylenmeye Karşı Aslan Pençesi Kürü Hormon bozukluğundan kaynaklı tüylenmeye doğal çözüm...Tüylenmelerinizden şikayetçiyseniz işte bu kür bütün problemlerinizi çözecek...Pürüzsüz bir vücut için aslan pençesi kürünü denemeye hazırmısınız...İşte hemen aşağıda malzemeler.... Tüylenmeye karşı aslan pençesi kürü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hormon bozukluğundan...
  5. Buzlu kakao denediniz mi?

Buzlu kakao denediniz mi?

Meleklerim son bir haftadır yeni içecekler arayışındaydım eşim de ben de severiz farklı tatları. Denediğim ve bu gün misafirlerime ikram ettiğim çok beğenilen buzlu kakao tarifini sizlerin beğenisine sunuyorum meleklerim. Kesinlikle denemelisiniz ben soğuk kahve tarzı şeyleri pek sevmem derken buna bayıldım :D:D nefis cappuccino ikram ettiğinizde misafirlerinizin yüzünde oluşan mutluluk...

Sayfayı Paylaş