gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sivilcelere Limon Suyu Sürmek İşe Yarıyor mu?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sivilcelere limon suyu, sivilceler için, sivilceleri geçirmek için

Sevgili melekler, başı sivilcelerle dertte olanların en çok kullandıkları doğal ilaçlardan biri limon suyudur. Herkes limon suyunun sivilceleri geçirmede etkili bir öntem lduğunu bilir ama bu ne dece doğru? Her cilt limon suyuna aynı tepkiyi gösterir mi? Tüm bu soruların cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz...

limon.jpg

Sivilcelere limon suyu sürmek

Limon iltihap önleyici özelliği bulunan bir gıdadır ve cilt üzerinde kullanıldığı zaman bilhassa içi irin dolu sivilcelerin kısa sürede geçmesine muavenet eder. Ancak asit içerdiği için kuru cilt yapısına sahip olanların kullanmaması tavsiye ediliyor. Çünkü ciltte daha fazla kurumaya yol açacaktır.

Sivilcelere limonun etkisi özellikle de yağlı ciltlerde kendini çok iyi belli etmektedir. Mutlaka denemelisiniz. Fakat yine de sivilceye limon sürdükten sonra cilt tipine uygun bir nemlendirici krem kullanmayı da ihmal etmeyin.

Sivilcelere limon sürmek iyi geliyor, aynı zamanda düzenli olarak limon suyu içmek, salatalarda bolca limon suyuna yer vermek cildinizi güzelleştirmeye de yardımcıdır. Sivilceleri azaltmak için kuru cilt tipine sahip olanlar hariç, herkes sivilceye limon sürerek kurumasına olanak sağlayabilir. Elma sirkesi ile birlikte kullanıldığı zamanda mikrop arındırıcı özelliğe ulaşır.

Sivilcelere Limon Suyu Sürmek İşe Yarıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömer Çoşkun'un 21 günlük dolunay diyeti işe yarıyor mu?

Ömer Çoşkun'un 21 günlük dolunay diyeti işe yarıyor mu?

dolunay resimleri dolunay resmi ömer coşkun ömer coşkun diyeti Merhaba meleklerim bu gün İkbal Gürpınar'ın programında izledim bu diyeti anlattı Ömer Coşkun.Genelde her gün izliyorum ve resmen hayran kalıyorum bu adamın bilgisine.Bu da çok dikkatimi çekti bu gün.Acaba denesem mi diye düşünmekten kendimi alamadım. Eeee şimdi bu konuyu hem bilgilenelim ,bilgi verelim diye açtım hem deeee...
  2. su içsem yarıyor sözü doğru mu

su içsem yarıyor sözü doğru mu

kızlar bu su içsem yarıyor diye bi söz var kilolular kullanıyor bu gerçekten doğru mu ?
  3. Saç Bakım Ürünleri İşe Yarıyor mu?

Saç Bakım Ürünleri İşe Yarıyor mu?

saç bakımı, saç bakım ürünleri, saç bakımı için Sevgili melekler, saçlarınızın çok daha gözalıcı ve sağlıklı görünmesi için saçlarınıza türlü bakımlar yaparsınız. Çeşitli kozmetikler, saç bakım ürünleri ve maskelerle yaptığınız ve küçük bir servet harcadığınız bu bakımlar acaba saçlarınıza gerçekten fayda sağlıyor mu? Şampuanlar Saçlarınızın şampuansız nasıl görüneceğini bir düşünün....
  4. Zayıflama hapları işe yarıyor mu ?

Zayıflama hapları işe yarıyor mu ?

zayıflama haplarıyla kilo verilir mi , zayıflama ilaçları kullanmak doğru mudur , hangi zayıflama hapı daha iyidir , zayıflama hapıyla zayıflanır mı Zayıflama haplarının farklı işleyişleri vardır. Kimi iştah merkezini kontrol eder, kimi tokluk hissi verir, kimi ise hormonal bir takım değişikliklere neden olur. Farklı durumlar için farklı zayıflama hapları bulunmaktadır. Zayıflama hapları,...

Sayfayı Paylaş