gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sivilcelere sirke kullanan

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

30 yaş ve sivilcelerimmmmm varrrrr nette pekçok tarif var acaba sirke kullanan var mı kızlarrr

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim sivilcelerim yok hiç olmadıda çok şükür ama cilt temizliğim için ara da banyodan çıkmaya yakın cildime elma sirkesi sürüp bir kaç dakika bekledikten sonra yıkıyorum, farkı ise muhteşem oluyor. Evet sivilceler için kasinlikle çok iyi geliyor. Sizede hafta bir ya da iki defa elma sirkesi kullanmanızı öneriyorum.

sivilcelere sirke kullanan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sirke

Sirke

Rızık ve berekete, üzüntü ve kederi gidermeye, dost ve arkadaş, ilim ve ibadetin zorluklarına severek katlanmaya; Sirke yapmak, bir şeyin sebebini araştırmak için sıkıntıya katlanmaya, Sirkeyi ekmekle yemek takvaya, berekete, uzun ömre ve mala, Tiksinti verecek kadar sirke içmek aile içi huzursuzluğa, Sirke ve onun küçük çanağı zararlı hizmetçiye delalet eder.Rüyada sirke görmek , bir...
  2. Sivilcelerinizden sirke ile kurtulmaya ne dersiniz??

Sivilcelerinizden sirke ile kurtulmaya ne dersiniz??

Sivilceleri ile başı dertte olan bir çok arkadaşım ve yakınım var.Gerçektende büyük bir sorun.Bende de olmuyor değil hani.Çok yağlı yiyecekelr yediğim zaman ertesi gün hemen çıkıyor.Özellikle vazgeçemediğim cips,kola,çekirdek vb.kuru yemişler aşırı sivilcelenme yapıyor. Doktorum bana krem yazdı kullandım bir süre.Ama cildimi çok kurutmaya başlayınca bıraktım artık.İki sivilce için cildimi...
  3. Sivilceler için Benzamycin krem kullananların yorumları

Sivilceler için Benzamycin krem kullananların yorumları

benzamycin topikal jel kullananlar benzamycin kullananlar topikal jel yorumlar nasıl kullanılır Sivilceler ile başı dertte olan meleklerimiz arasında Benzamycin krem kullananlar varmı ? Nasıl kullanıyorsunuz ? Etkisini gördünüz mü ? Kullanımında dikkat etmemiz gereken neler var? Sizde işe yaradı mı ? Paylaşırsanız seviniriz.
  4. sivilceler

sivilceler

merhaba benım genelde sıvilceler anlımdan çıkıyo ve herkesı rahatsız ettiği gibi benıde rahatsiz ediyo kesin sonuç veren bir maske önerebilir misinizzzzz acaba :)
  5. Kızlar aranızda sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Kızlar aranızda sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Kızlar nadixa diye bir krem varmış ve bu kremin sivilcelere karşı son derece iyi geldiğini söyleyen arkadaşlarım var ama. Ben yinede sizlere sormadan bunu kullanmak istemedim. Aranızda bu nadixa sivilce kremini kullanıpta gerçekten iyi sonuç alanlar var mı ?= Kullanayım mı ? Ne diyorsunuz. Birde sivilceler için başka tavsiyeleriniz varsa benimle paylaşır mısınız. Gerçekten benim için önemli...

Sayfayı Paylaş