gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sivilcelere son!!!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sivilcelere son güzelliğimize gölge düşüren sivilcelere kesin sonuç getirmek için uygulayabileceğimiz sivilce giderici bir maske tarifi :)

Sivilceler için karnı bahar Karnı bahar + Zeytinyağı
    Sekiz adet karnı bahar yaprağını iki kaşık zeytinyağı ile beraber mikserden geçirin. Karışımı, problemli bölgeler üzerinde daha yoğun olacak şekilde yüzünüze yayın, on dakika bekleyin ve yüzünü ılık suyla temizleyin.
    Ne işe yarıyor: Karnı bahar yapraklarının temizleyici fonksiyonu vardır.
    Ne zaman kullanılmalı: Haftada bir yada iki kez.

sivilcelere son!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilceler....

Sivilceler....

Sivilce ve ergenlik sivilcesi de denilen ”Akne” adlı hastalık, yaşamsal önemi olmamakla birlikte estetik açıdan önemli sorunlar yaratmakta, hatta psikolojik bozukluklara da neden olmaktadır. Konu hakkında öncelikle bilinmesi gereken, Akne’nin tedavi edilebilir bir hastalık olduğu ve pek çok tedavi olanağımızın olduğudur. ”Sivilce iyileşmez” önyargısı hastayı umutsuzluğa, hekimi başarısızlığa...
  2. Sivilceye karşı bitkisel çözümler sivilceye son

Sivilceye karşı bitkisel çözümler sivilceye son

sivilcelere karşı bitkisel çözüm sivilceye karşı bitkisel çözüm sivilcelere çözümler arpa unu sivilceye son Merhaba meleklerim, hemen hemen tüm genç arkadaşların 15-25 yaş arasında sürekli olarak sivilcelerinden dert yandığını herkes bilir, belki sizin başınızdanda geçmiştir. Şimdi sizler için sivilcelere iyi gelecek bir bitkisel karışımı paylaşıyoruz, umarım sizede iyi gelir. MALZEMELER...
  3. Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

aspirin ve bal maskesi sivilcelere aspirin aspirinle sivilce tedavisi sivilceye sivilce Balın bir çok güzllik yönünden maskesini duymuştum.Ama aspirinle karıştırıp sivilceleri yok ettiğini ilkkez duydum:)Denemek isteyen olur belki diye paylaşmak istedim:)Deneyen varmı bilmiyorum ama Aspirine alerjiniz varsa kesinlikle denemeyin. İşte gerekli malzemeler *4 Aspirin, *1 çay kaşığı bal, *çay...
  4. Pişik kremi ile sivilcelere son

Pişik kremi ile sivilcelere son

sivilcelere pişik kremi pişik kremi maskesi sivilce bebek sivilce aspirin sivilceye iyi gelirmi “Bir Kadın Bir Erkek” adlı programı bilmeyeniniz yoktur eminim:)Orda başrolde olan güzeller güzeli bir bayan var.DEMET EVGAR.Demet hanım yapmış olduğu bir röportajda sivilcelerinden nasıl kurtulduğunu açıklamış:)Belki sizinde işinize yarar diye sizlere de haber vereyim dedim:D DEMET EVGAR:Haftada...
  5. sivilceler

sivilceler

merhaba benım genelde sıvilceler anlımdan çıkıyo ve herkesı rahatsız ettiği gibi benıde rahatsiz ediyo kesin sonuç veren bir maske önerebilir misinizzzzz acaba :)

Sayfayı Paylaş