gebe
  1. elamelek

elamelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

sivilcelerimle başim dertee yardımmm edınnn :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında elamelek tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarr bu aralar sıkıntılardan dolayı baya bı sivilceler cıktı bende ve gecmek bilmıyor gecıncede izi kalıyor kırmızı iz filan ellemiyorumda ama cildim yuzum bozuldu iyice neler yapabilirim ya ? bitkisel bişiler deniyorum fayda etmıor kaldımm böyleee :(((

2. cücük

cücük Forum Okuru

bilirim bi ara bendede cok asiri idi... bende iki sey iyi geldi, biri dogumkontrol hapi, icinde östojen oldugundan dolayi cildimi düzelti ondan öncede Clerasilin sivilceye karsi kosmetik ürünleri.

elamelek bunu beğendi.
  3. elamelek

elamelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kullandım doğum kontrol hapıda kullandım :( ama vaziyet hala aynııı geçmiyorrrrr yaa :(

sivilcelerimle başim dertee yardımmm edınnn :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivilcelerle başınız dertte mi?

sivilcelerle başınız dertte mi?

Yağ bezlerinin fazla çalışmasının sebep olduğu küçük çıbanlara sivilce denir. Sivilce kesinlikle sıkılmamalıdır. Aksi taktirde ciltte iz kalabilir. Ayrıca çok yağlı ve baharatlı yiyecekler yememek gerekir. Bir su bardağı ekşi nar suyuna yarım su bardağı sirke karıştırn. Bu suya bir parça pamğu batırıp sivilce üzerine kompres yapın. 2 su bardağı suya 2 çorba kaşığı ıhlamur koyup 20 dakika...
  2. Sivilcelerle başınız dertte mi?

Sivilcelerle başınız dertte mi?

acıyan sivilceler Çoğumuzun yakındığı bir problem Sivilceler.. öncelikle bazı şeylerin sivilceler üzerindeki etkisini yazacağım :) 1.Soğuk. Biz buz parçasını çıkmakta Olan sivilcenin üzerinde bir dakika kadar bekletip bunu 15 dakikada veya yarım saatte bir tekrar ederseniz sivilcenin yok oluğunu göreceksiniz. yüzünüzü yıkamadan önce bir buz parçasını suratınızda iyice gezdirmek...
  3. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  4. Korkunç baş ağrım nasıl geçer yardımm

Korkunç baş ağrım nasıl geçer yardımm

Kızlar arada bir başım feci ağrıyor.Doktora da gittim bişey,m yok, strese bağlı diyor çıkıyorlar işin içinden ama ben bilirim çektiğimi.Varmı bana bir çare söyleyecek olan?
  5. Yardımmm

Yardımmm

13 haftalık gebeyim kan degerim 8 bunun bebegime zarari olurmuu ve benim canim asiri derecede limon cekiyr ve ister istemez yiyorum kansizlik yapar diyorlar dogrumu lutfenn bilgilerinizi paylasin:(

Sayfayı Paylaş