Sivilcelerinizden eser kalmayacak

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Sivilcelerinizden eser kalmayacak
Sivilceleriyle başı dertte olanlar sivilcelerinize savaş açmaya ne dersiniz.?Gerçi siz çoktan savaşı başlatmışsınızdır ama ben yine de söyleyeyim:DTahmin ettiğim kadarıyla bir çok sivilce maskesi denediniz,bir çok ilaç kullandınız ve çeşit çeşit sivilce kremleri sürdünüz cildinize.Ancak hiç biri etki göstermedi.Bir de size önereceğim maskesi denemeye ne dersiniz?Belki işinize yarayabilir.

sivilce-1700.jpg

Bayanların en büyük sorunlarından biri olan sivilceler stres, alkol ve sigaranın etkisiyle daha sık belirmeye başlıyor. Eğer sivilceleri hayatınızdan tamamen çıkartmak istiyorsanız bahsettiğimiz bu üç anahtar kelimeden uzak durmak zorundasınız. Şimdi size mevcut sivilcelerinizi geçirmeyi sağlayan etkili bir tarifi açıklıyoruz: Bir çay kaşığı pirinç nişastası, yarım çay kaşığı karbonat ve bir çay kaşığı elma sirkesini karıştırın. Öncelikle yüzünüzü zeytinyağlı sabunla yıkayarak yağlardan arındırmış olmalısınız. Ardından hazırlamış olduğunuz maskeyi yüzünüzde 20 dakika beklettikten sonra ılık suyla gerekli temizliği yapabilirsiniz. Son olarak yüzünüzü içine yarım limon sıkılmış bir şişe maden suyu ile silin. İşlemi her gün tekrarladığınızda sivilcelerinizden eser kalmadığını göreceksiniz.

sivilce-6509.jpg

Hadi kolay gelsin meleklerim umarım işinize yarar ve sizde aldığınız güzel sonuçları bizlerle paylaşırsınız:):)

Cildimdeki sivilcelenme nedeni ile Deracine'nin Temizleme Jeli,Tonik ile Temizleme sütünün kullanımını gerçekleştirdim ve çok memnun kaldım.Cildimdeki sivilcelerimde azalma meydana gelirken cildim pürüzsüz ve yumuşacık bir görünüme sahip oldu.

Geri