gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Sivilcelerinizden sirke ile kurtulmaya ne dersiniz??

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Sivilceleri ile başı dertte olan bir çok arkadaşım ve yakınım var.Gerçektende büyük bir sorun.Bende de olmuyor değil hani.Çok yağlı yiyecekelr yediğim zaman ertesi gün hemen çıkıyor.Özellikle vazgeçemediğim cips,kola,çekirdek vb.kuru yemişler aşırı sivilcelenme yapıyor. [​IMG] Doktorum bana krem yazdı kullandım bir süre.Ama cildimi çok kurutmaya başlayınca bıraktım artık.İki sivilce için cildimi yıpratmayayım dedim.Annemden aldığım tarifleri kullanmaya başladım dayanamadım:D:D:DYani doğal ve bitkisel çözümler aradım.Sağolsun annecim bana bu konuda çok yardımcı oluyor.Bir kaç tarifni sizlerle paylaşmıştım.Bana bir tarif daha verdi.Ben denemedim daha deneyince yazarım.Denemeden önce sizlere de tarifi vereyim bir deneyin bakalım:)

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulayacaksınız bu tarifi.Yüzünüzü sabun ile bir güzel yıkıyorsunuz.Sonra yüzünüzü duruluyorsunuz.Duruladıktan sonra elinize bir iki damla elma ya da üzüm sirkesi döküp sivilceli olan bölgeye uygulayın. İki üç saniye bekletip iyice durulayın. Yan etkisi de yok. İnşallah işimize yarar meleklerim.
    Hadi kolay gelsin:)

Sivilcelerinizden sirke ile kurtulmaya ne dersiniz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fazla yağlarınızdan ameliyatsız kurtulmaya ne dersiniz?

Fazla yağlarınızdan ameliyatsız kurtulmaya ne dersiniz?

Ahh şu yağlar:) Kimi zaman insanın kendine güvenini bile sarsan moral bozan hayatı zindan eden vücut yağları.. Bazıları bunu takmazken ve bunlarla yaşamaya alışmışken birçok kişi ise hayatını zindan edecek kadar moral bozucu görür bu yağları Son zamanlarda sadece kadınların derdi olmaktan bile çıktı artık bu yağlar.Artık erkeklerde bayağı ciddi anlamda bununla mücadele etmeye başladılar....
  2. Sivilcelerden Kurtulma Rehberi

Sivilcelerden Kurtulma Rehberi

sivilceden kurtulmanın doğal yolları doğal yollarla sivilceden kurtulma yollarla sivilcelerden kurtulma kocaman sivilce sivilcelerden kurtulmanın yolları Her genç kızın sorunudur yüzünde çıkan sivilceler...Hepimiz pırıl pırıl pürüzsüz bebek gibi bir cilde sahip olmak isteriz ve en ufak sivilcede kozmetiklere başvururuz...Evde uygulayacağınız yöntemlerle, moralimizi bozan, bizi bıktıran...
  3. Sivilcelerden kurtulmanın en basit yolu

Sivilcelerden kurtulmanın en basit yolu

sivilcelerden kurtulmanın en kolay yolu sivilceden kurtulmanın kolay yolu sivilceden en hemen kurtulma yolları sivilcelerden hemen kurtulma yolları Ah şu sivilceler.Gençlerinn korkulu rüyası olmaktan çıktı hemen hemen her yaşta insanda görülmeye başladı.Herkesin mutlaka bir adettende fazla sinir bozucu sivilcesi vardır.Kimse yok demesin.İşte o sinir bozucu kızarıklıklardan kurtulmanın en kolay...
  4. Sivilcelerden kurtulmanın 6 basit yolu

Sivilcelerden kurtulmanın 6 basit yolu

Sivilceler, bir çok kişinin kabusu olan, güzelliğe gölge düşüren şu can sıkıntısı sivilceler... Sevgili Melek'ler, sivilcelerden kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı:) İşte size sivilceleri yok eden mükemmel ve basit yöntemler:) Sivilce yağlı ciltte çıkar. Öncelikle yağlı yiyecekler yemeği kesmelisiniz (cips vs.) Cildinizi her gün temizleyiciyle en az 2 kere temizlemelisiniz....
  5. sivilcelere sirke kullanan

sivilcelere sirke kullanan

30 yaş ve sivilcelerimmmmm varrrrr nette pekçok tarif var acaba sirke kullanan var mı kızlarrr

Sayfayı Paylaş