gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sivilceli Cilde Nasıl Bir Bakım Uygulamalı?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sivilceli cilt bakımı, sivilceli cildin bakımı, sivilceli cilde bakım
    Sevgili melekler, cilt bakımı öncelikle temizlikle başlar. Uygun nemlendiriciler ve zaman zaman uygulanan maskeler dıştan cilt bakımı için yeterlidir. Ancal sorunlu olarak tabir edilen sivilceli ciltler için daha farklı bir bakım uygulamak gereklidir. Dha hassas ve daha dikkatle seçilmiş sorunlu ciltler için kullanılabilecek malzemeler kullanmak daha doğru olur. Peki bu tip ciltlere bakım nasıl uygulanmalıdır?

sivilceli-cilt.jpg

Sivilceli Cilde Nasıl Bir Bakım Uygulamalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi saç tipine nasıl bakım uygulamalı

hangi saç tipine nasıl bakım uygulamalı

Saçların sağlıklı olmasında tüketilen besinlere çok önemlidir. Saçın dışarıda kalan kısmı ne kadar da*yanıklı ise, derinin altında kalan kısmı da o kadar dayanık*sızdır. Önemli olan bu bölgeyi sağlıklı tutmak gerekir. Günlük saç dökülmesi gayet doğaldır. Yalnız gerekenden fazla dökülmesi sağlıksızdır.Bu durum herhangi bir deri has*talığının belirtisi olabilir, bunun için doktora gitmekte fayda...
  2. narin eller için nasıl bir el bakımı uygulamalı buyrun ayrıntılar burda

narin eller için nasıl bir el bakımı uygulamalı buyrun ayrıntılar burda

narin eller el bakımı nasıl olur süs narı bakımı bakımlı eller nasıl olur narin oyunları Ellere ne zarar verir? • Fazla sıcak ve fazla soğuk su • Deterjanlar, evde kullanılan temizlik ürünleri • Güneş, soğuk, yağmur, deniz ve toprak da elleri hır*palar. Elleri nasıl korumalısınız? • Suyla yapılacak işlerde lastik eldiven giyin. • Ev işlerinde ise pamuklu eldiven kullanın. Elleriniz için küçük...
  3. Sivilceli Ciltlere Bakım

Sivilceli Ciltlere Bakım

Halk arasında sivilce olarak bilinen, tıp adı akne olan bu hastalık, biraz sabır ve uzun bir tedavi süreci gerektiriyor. Akne, deri altındaki kıl kökleri ve yağ bezelerinin iltihaplanması sonucu oluşuyor. Yağ bezelerinin en yoğun olduğu yerler ise, yüz, göğüs ve sırttır. Aknelerin oluşmasında dört önemli faktör rol oynuyor: Yağ bezeleri tarafından salgılanan sebumun artması; kıl ve yağ...
  4. Oğlak Burcu Kadını Nasıl Bir Makyaj Uygulamalı ?

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Bir Makyaj Uygulamalı ?

oğlak burcu kadını oğlak burcu makyajı Daha önce paylaştığımız yay burcu kadını makyajı bilgilerinin ardından oğlak burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için oğlak burcu makyajı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere :) Oğlak burcu kadını iyi niyetli, bir o kadar da neşeli karakterlerdir. Cıvıl cıvıl olmayı severler. Aslında oğlak burcu kadınının far ile pek arası yoktur....
  5. cildim çok kuru nasıl bakım yapmalıyım?

cildim çok kuru nasıl bakım yapmalıyım?

Acayip derecede kuru bir cildim var arkadaşlar. Ne kadar nemlendiresem de kasr etmiyor artık krem kutusu elimde dolaşıyorum.Acaba nasıl bir bakım yapsam da normale dönsem azıcık :S

Sayfayı Paylaş