gebe
  1. superisiiii

superisiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sivilcesiz,lekesiz ve taptaze bir cilt için,

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında superisiiii tarafından paylaşıldı.

nasmed nasmed sabun çil sil kullandım sabun kullananlar natural herbal skın mask kullananlar
    NASMED SABUN (KÜKÜRTLÜ+ZEYTİNYAĞLI+PEELİNG ÖZELLİKLİ)
    Kükürt;Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanı giderilmesinde, akneli ciltlerin hastalıklarının tedavisinde ciltdeki ölü tabakayı soyarak zararlı organizmaların ciltten arındırılmasında ve pürüzsüz bir cilt oluşumunda yardımcı olur.

Zeytinyağı; Antiseptik özelliği ile bilinen zeytinyağı, güneşin bıraktığı zararlı etkileri ortadan kaldırır. Cilde ve saça güzellik katar. Kuru cildi canlandırır, kırışıklıkları azaltır. Cildi yumuşatır ve pürüzsüz bir görünüm verir.
    İçerisinde bulunan granürler sayesinde;
    Cilt deformasyonlarının giderilmesinde, güneş lekelerinde,
    sivilce ve akne izlerinin giderilmesinde, cildin derinlemesine
    temizlenmesinde ve ipek gibi canlı bir cilt elde edilmesinde yardımcı olur.
    (Akne tedavisinde derinlemesine temizlik ve iyileşme süresini sorunsuz ve hızlı atlatmak amacıyla kullanılır.)
    Kullanımı Önerilen Alanlar;
    Akne ve Siyah Nokta, Sivilce,
    Seboreik Dermatit,
    Mantar,
    Egzema,

Psoriasis (sedef) ve diğer cilt hastalıklarının tedavisinde yardımcı olur.
    BU SABUN ECAZNELERDE SATILIYOR VE BEN DERMATOLOGUMUN SAYESİNDE KULLANDIM ÇOK MEMNUM ....SABAH -AKŞAM ILIK SUYLA DİREK YÜZESÜRÜLEREK YIKANILIYOR .PEELİNG ÖZELLİĞİ İLE 1 AY KULLANILIKTAN SONRA BEBEK CİLDİ GİBİ BİR CİLDE SAHİP OLUNUYOR
    TAVSİYE EDERİM

Son düzenleme: 4 Mayıs 2010
  2. Reeny

Reeny Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm çalışmaya başlarsam alırım inş şimdi baba parasıyla olmuyo :D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben cildime sabun kullanmıyorum :)

4. dolce vita

dolce vita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cilde ben de sabun kullanmıyorum çok kurutuyor ama kremli cilt temizleyicileri var gerçekten işe yarıyor

5. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    deneyen var mı arkadaşlar?

6. superisiiii

superisiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandım ve gerçekten çok memnun kaldım.içinde zeytinyağı olduğundan cildi kurtmuyor.1 ay düzenli kullandım ve gerçekten çok güzel oldu cildim.fiyatıda 5 - 6 tl civarında .

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende normal alıyorum buldugum yerden zeytinyağlı böyle acayip yesil renkte bi sabun gözü feci yakıyo dikkat edin :D

8. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  9. superisiiii

superisiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmak kolay değil :)

10. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık ben kil yapıyorum

11. superisiiii

superisiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kilde aynı zamanda pelling özelliği var :)
    nasıl sonuçlarından memnunmusunuz ?

12. eda_guzel

eda_guzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım teşekkürler paylaşım için

13. superisiiii

superisiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar sağlıklı bir cilt için sabah ve akşam (22:00 den önce) cilt temizliğinin yapılması çok önemli ,aynı zamanda yağlı cildi olan kişiler mutlaka gülsuyu ile yatmadan tekrar cildi temizlemeli.Gül suyunun sıkılaştırıcı özelliği yüzyıllardır biliniyor.cilde uygulanacak kremlerde en geç 22:00 civarında uygulanmalı cilt kendini 22:00 den sonra yeniliyor.Bide sabah 2 bardak suyu içmeyi asla unutmayın çoookkk önemli.Sabun olarakta cildinize uygun sabunu kullanın ben çok memnun kaldım NASMED ten vücudumdaki çıkan kocaman sivilcelerde kurudu ...mutlaka deneyin derim .iyi haftasonları :)

14. gamzeli035

gamzeli035 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşk ederim canım emeğine sağlık

15. superisiiii

superisiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar , soda ve tuzu karıştırıp buzlukta bekletip sabah ve akşam temiz cilde sürünce cilte müthiş toparlıyor hatta bu işlemi basen bölgesine ve kollara da uygulayın selillüt diye bişey kalmıyacaktır :))

sivilcesiz,lekesiz ve taptaze bir cilt için, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilcesiz bir cilt için kür

Sivilcesiz bir cilt için kür

sivilcesiz bir cilt için cilt için kür kürler sivilcesiz bir yüz Sivilcesiz mermer gibi bir cilt için işte size gerekli olan malzemeler ve formülün nasıl uygulanışı hakkında bilgiler Cildi pürüzsüz mermer gibi sivilceleri yok eden leke giderici. Üstelik Çok basit. sanki cildinize fondeten uygulamış gibi görünen bu maskeyi paylaşmak istedim . 1 adet küçük boy patetesi rendele cig olacak...
  2. kısa sürede lekesiz bir cilt için

kısa sürede lekesiz bir cilt için

lekesiz bir cilt için valensey yılan yağı sabunu lekesiz bir yüz için yılan yağı sabunu slmlar arkadaşlar size süper bir önerim olacak yüzümde çok leke yok ancak arada çıkan sivilcelerin sonradan yüzümde kalan izleri çok canımı sıkardı ve hep lekesiz bir cilt hayal ettim sonunda kavuştum bunu sizinlede paylaşmak istiyorum.valensey yılan yağı sabunu üstelik fiyatı çok iyi ben ilk başta hem böle...
  3. Siz de Lekesiz Bir Cilt İçin Doğal Maskeleri Deneyebilirsiniz

Siz de Lekesiz Bir Cilt İçin Doğal Maskeleri Deneyebilirsiniz

lekesiz bir cilt için lekelere karşı maskeler Sevgili melekler, çeşitli nedenlerle ciltte bazı lekeler oluşabilir. Güneş de bunların başında geliyor. Eğer siz de cilt lekeleri için çareler arıyorsanız, makalemizi okumanızda fayda var. Size öncelikle bir uzmana danışmanızı, ardından onun bilgisi dahilinde lekelere karşı maskeler listemizden uygun olanı uygulamanızı tavsiye ediyoruz :) Kolayca...
  4. Lekesiz Bir Cilt İçin Karbonat Kullanın!

Lekesiz Bir Cilt İçin Karbonat Kullanın!

cilt lekeleri için, karbonatla cilt lekesi tedavisi, cilt lekelerini yok etmek için Sevgili melekler, mutfaklarda sık sık kullanılan karbonat, lezzetli kek ve poğaçaların mimarıdır. Bunun yanında güzelliğimizde de faydası olan karbonatla cilt lekelerinden kurtulabilirsiniz. Mutfağınızdan 1 paket kabonat alın ve pürüzsüz bir tene kavuşmaya hazır olun... -Bir çay kaşığı maya, bir çay...
  5. Temiz ve lekesiz bir cilt için neler yapmalıyım ?

Temiz ve lekesiz bir cilt için neler yapmalıyım ?

Lekesiz, parlak, sıkı ve mükemmel bir cilde sahip olmak istiyorsanız günde birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise günlük cilt bakımına önem vermeniz. Bunun yanı sıra haftalık olarak gerçekleştireceğiniz derinlemesine ve peeling temizliği ihmal etmemelisiniz. CİLT BAKIMI NASIL OLMALI? Eğer geç yaşlanmak istiyorsanız cildinizi iyi...

Sayfayı Paylaş