sivilcesiz,lekesiz ve taptaze bir cilt için,

Bana Beyoğlu Araştırma Hast.Cildiye DR.İhsaniye Çiçek DÖNMEZ yazmıştı Nasmed Sabunu ve çok eczanede bulamadım ama sonunda depo dan getirtiler iyiki bu kadar ısrarla aramışım mükemmel sonuç aldım .Dr.Hanımın yazdığı reçete sayesinde mükemmel bir cildim oldum.[/QU
SUPERİSİ BİLGİLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER :)BEN VÜCÜDUMDA KULLANDIM SONUÇ HİÇTE FENA DEĞİL EN AZINDAN CİLDİMİ KURUTMAYAN BİR SABUNUM OLDU :)

Bana Beyoğlu Araştırma Hast.Cildiye DR.İhsaniye Çiçek DÖNMEZ yazmıştı Nasmed Sabunu ve çok eczanede bulamadım ama sonunda depo dan getirtiler iyiki bu kadar ısrarla aramışım mükemmel sonuç aldım .Dr.Hanımın yazdığı reçete sayesinde mükemmel bir cildim oldum.[/QU
SUPERİSİ BİLGİLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER :)BEN VÜCÜDUMDA KULLANDIM SONUÇ HİÇTE FENA DEĞİL EN AZINDAN CİLDİMİ KURUTMAYAN BİR SABUNUM OLDU :)[/

arkadaşım yıkandıktan sonra cildini saf gül suyu ile sil böylece cildin daha sıkı, berrak ve temiz olacaktır.

Akne İçin Maske

1 adet portakal
1 çay kaşığı kabartma tozu

Portakalın kabuklarını önce rendeleyin daha sonra havanda krem haline gelinceye kadar dövün. Üzerine 1 çay kabartma tozunu ilave edin. Sivilcelerin üzerine sürün ve en az 30 dakika bekletin.

çok kolay bir maske :)

Geri