gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Sivilceye Kesin Çözüm Soğan Suyu

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Vücudun değişik bölgelerinde ucu sarı iltihaplı sivilcelere karşı soğan suyu mükemmel bir kurutucudur. Bu sivilcelerin uç kısmı sarı ipliksi iltihaplı görünümdedir. Zaman zaman kaybolsa da tekrarlanır. Bu türden sivilceleri kurutmak için soğan kürü uygulayabilirsiniz.
    Sivilceler için Soğan Kürünün Hazırlanışı

1. 1 adet kuru soğanın suyunu çıkarın.
    2. Pamuğa birkaç damla sıktığınız soğan suyundan damlatın.
    3. 2-3 dakika bekletin.
    4. 1 hafta boyunca günde 2 kere 6 saat arayla uygulayın.

Sivilceden eser kalmayacaktır:)

Sivilceye Kesin Çözüm Soğan Suyu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilcelere doğal çözüm..

Sivilcelere doğal çözüm..

sivilcelere doğal çözümler sivilcelere doğal çözüm çözüm hızlı sivilceye Sivilce sorunu yaşayanlar için güzel tavsiyeler..Az para çok iş:) Uzmanlar pürüzsüz ve lekesiz bir cilt için avuç dolusu para harcanan dönemlerin geride kaldığını doğadan gelen mucizevi bitki ve meyve özleriyle kusursuz bir cilde sahip olmanızın mümkün olduğunu belirtiyor. Antioksidan özelliğle bilinen ayvanın...
  2. Soğan İle Sivilceye Kesin Çözüm !

Soğan İle Sivilceye Kesin Çözüm !

sivilceye kesin çözüm sivilcelere kesin çözüm sivilcelere nedir sivilceye çözümler sivilceler için Bazen vücudumuzun bazı bölgelerinde sarı uçlu sivilceler görebiliriz.Bu sivilcelerin içi iltihaplı oluyor ,geçmiş olmasına rağmen kısa bir süre sonra tekrarlayabiliyor. Bu sivilcelerden tamamen kurtulmak için soğan kürü uygulayabilirsiniz. Sivilceler için Soğan Kürünün Hazırlanışı, 1. 1...
  3. Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

ergenlik sivilcelerine kesin çözüm ergenlik sivilcelerine çözüm sivilcesine ne iyi gelir çözümler Merhaba arkadaşlar, Sivilceler, siyah noktalar ergenlik dönemindeki en büyük sorunlardan birisidir. Bende bu sorunu daha önceki dönemlerde yaşadım.15yaşımda iken sivilcelerle başım büyük dertteydi.Nerdeyse artık bu yüzden piskolojim aşırı derecede bozulmuştu. Denemediğim ilaç,maske ve öneri...
  4. Sivilcene Soğan Kürü ile Çözüm Bul

Sivilcene Soğan Kürü ile Çözüm Bul

Son zamanlarda pek çok faydasının keşfedildiği soğan kürü, sivilcelere karşı da epey etkili. Hazırlanması ise zor sayılmaz. Soğan Kürü Nasıl Yapılır Soğan Kürünün Yapılışı: - 1 adet kuru soğanın suyunu çıkarın. - Pamuğa birkaç damla sıktığınız soğan suyundan damlatın. - 2-3 dakika bekletin. - 1 hafta boyunca günde 2 kere, 6 saat arayla uygulayın. Yukarda tarifini verdiğimiz yöntemi...
  5. sivilcelere çözüm yokmu

sivilcelere çözüm yokmu

aslında güzel bir kız sayılırım en azından çevremdekiler öyle diyo ama ergenlikten itibaren yüzümde oluşan sivilceler güzelliğime gölge düşürüyor kendime özgüvenim hiç kalmadı çok utanıyorum kimsenin yüzüne bakamıyorum nolur bana sivilce kremi tavsiyesi olan varsa yazsın etkili bişey olursa sevinirim şimdiden çok teşekkürlerrr

Sayfayı Paylaş