gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sivileceyee bitkisel yöntem bilem

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar benim acayip sivilcelerim var ve ben ilaç kullanmak ta istemiyorum. Daha önce ergenliğinde bunu yaşamış olan yada bitkisel yontem bilen arkadaşlarımızın yardımına ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun lütfeeeen napacam ben yhaa :S

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
sivileceyee bitkisel yöntem bilem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AĞiz KuruluĞu tedavisi bitkisel yöntemi

AĞiz KuruluĞu tedavisi bitkisel yöntemi

AĞiz KuruluĞu AĞIZ KURULUĞU Dişhekimliğinde bu hal için "xerostomia" terimi kullanılır. Tükürük bezlerinin tükürük salgılama fonksiyonlarının azalması sonucunda oluşur. Tükürük salgısındaki azalma ağızda oldukça ciddi sorunların oluşmasına yol açabilmektedir. Sebepleri: Biyolojik yaşlılık: Bu etkili bir faktördür,...
  2. Bitkisel peeling yöntemi ile çatlak tedavisi

Bitkisel peeling yöntemi ile çatlak tedavisi

bitkisel peeling ile çatlak tedavisi çatlaklar için bitkisel peeling Bikisel peeling yani green pell ile çatlakların tedavisi mümkün nasılmı?Konuya cevaben aşağıdaki sizlere sunduğum yazıya göz atmanız yeterli:) Bitkilerden oluşmuş toz halinde özel bir karışım, özel losyonu ile sulandırılarak çatlakların oluştuğu bölgeye masaj hareketleriyle uygulanır. Uygulamadan bir hafta sonra ciltte...
  3. Kirpikleri Uzatan ve Gürleştiren Bitkisel Yöntem

Kirpikleri Uzatan ve Gürleştiren Bitkisel Yöntem

bu konu bitkisel kirpik uzatma hakkında bilgiler içermektedir. Bazı bayanların kirpikleri genetik olarak gür ve uzun olurlar. Bazıların ki ise seyrek ve kısa bir görünümde olurlar. Seyrek kirpikleri gür ve uzun göstermek için genelde bayanlar takma kirpik kullanmayı tercih eder. Bu haliyle biraz maddi manevi zahmetli olacaktır. Takma kirpik kullanmanıza gerek kalmadan da uzun ve gür...
  4. Göz Temizliğine Bitkisel Yöntem Önerisi

Göz Temizliğine Bitkisel Yöntem Önerisi

göz temizliği, göz temizliği nasıl yapılır, doğal göz temizliği Vücudumuz da en hassas bölgelerin başında gelen göz, güneş , tozlu hava, yazın girilen deniz ve havuz gözleri yıpratır ve olumsuz etkiler de bulunur. Göz temizilğinizi son derece pratik ve doğal yol olan ballı karışımla yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan malzeme sadece su ve bal... Malzemeler ve hazırlanışı -1...
  5. KOAH Bitkisel Tedavi Yöntemi

KOAH Bitkisel Tedavi Yöntemi

koah nedir,koah hastalığına iyi gelen bitkiler,koah hastalığına ne iyi gelir,koah hastalığı için bitkisel kürler hakkında bilgiler Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), amfizem ve kronik bronşiti içine alan bir hastalık türüdür. KOAH’ın en çok görülen belirtisi, akciğerlere dolan havanın dışarıya verilmesi sırasında yarattığı sıkıntıdır. Yani Bir nevi Nefes Darlığıdır. Prof. Dr....

Sayfayı Paylaş