gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sivridilli şarkıcı demet akalın uslanmak bilmiyor.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

'ALİŞAN VE OĞUZ 'DENYO'!' [​IMG]

SİVRİDİLLİ ŞARKICI DEMET AKALIN USLANMAK BİLMİYOR. İŞTE SEVGİLİSİ VE YAKIN DOSTU ALİŞAN'I KIZDIRACAK GAFI.

Alişan’ın iskelede lahmacun yemesinden sonra türkücüye ‘Sen ne biçim bir hayvansın’ şeklinde mesaj atan Demet Akalın uslanmak bilmiyor. Akalın şimdi de sevgilisi Oğuz Kayhan ve Alişan’a ‘denyo’ dedi.

Artık çocuk sahibi olmayı düşünmediğini ve Alişan ile sevgilisi Oğuz Kayhan’ı çocukları gibi gördüğünü söyleyen Akalın, “Onlara bir çocuk odası yaptım. Televizyon ve Playstation koydum. Sabahlara kadar sesleri çıkmıyor. Ölmesinler diye denyolara ekmek, su falan veriyorum” dedi.

Sivridilli şarkıcı demet akalın uslanmak bilmiyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlü manken-şarkıcı demet akalın darphane gibi para basıyor....

ünlü manken-şarkıcı demet akalın darphane gibi para basıyor....

ünlü manken manken şarkıcılar demet akalın evi demet akalının evi Son yılların adından en çok söz ettiren isimlerinden Demet Akalın, birçok ünlünün aksine kazandığı parayı har vurup harman savurmuyor. 'Dans Et' albümüyle bu yaz yine fırtına gibi esen ve konserden konsere koşan Demet, kazandığı bu paranın bir kısmıyla Acarkent'te aldığı 3 milyon dolarlık evini dekore ettirdi. Uğursuzluk...
  2. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  3. Demet Akalın-toz pembe

Demet Akalın-toz pembe

demet akalın pembesi gitti tosbembe senin için aşk boş bir laftı dilinden düşüpte kırıldı toz pembe hayaller vardı pembesi gitti tozu kaldı beklenen final geldi çattı yıkıldı kapı , duvar seni bilmem ama benim kalbimde bir çok derin yara var istediğim şey çok değildiki sadece biraz sadakat ama sende değil sana gönül verende asıl kabahat dertsiz başıma dert açtın hayatımda kısa süre...
  4. Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi Demet Akalın evlendi 23 Nisan Demet Akalın Okan Kurt'la Evlendi Dün doğum günü olan Demet Akalın sevgilisi Okan Krt ile doğum gününde nikah masasına oturdu Melek'ler. Demet Akalın'a bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve düğün haberinden detaylar aktarıyoruz sizlere. Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlendi. Bu akşam Çırağan...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...

Sayfayı Paylaş