gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sivrisinek Burger Yer Misiniz :D

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; komik videolar hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, yanlış okumadınız ? Sivrisinek burger yer miydiniz? Tabi ki hayır ama sivrisineği küçümsemeyin valla, burgerini bayıla bayıla yiyenler var Afrika 'da :D:D Hayır anlamadığım sivrisinek yemek nerden akıllarına gelmiş. Büyük konuşmayım ama sivrisinek yiyeceğime ağaçların kabuklarını, yaprakları yerim daha iyi :S

DeRyAaLı bunu beğendi.
  2. DeRyAaLı

DeRyAaLı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    titan sana ısmarlayayım mı... paralar benden :D:D:D:D:D:D:D:D

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben yemeyeceğimi baştan belirttim dikkat ettiysen deryaalı ama bu kadar hevesliysen seni tutmayalım :D:D

Sivrisinek Burger Yer Misiniz :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. margarin yer misiniz?

margarin yer misiniz?

kucukken mahallenin altini ustune getirir, deli gibi kosar kisnerdik. oglen saatlerinde arkadaslarimiz anneleri tarafindan hazirlanan uzerine margarin surulmus ekmekleri yerdi, ben de yalanarak izlerdim onlari. cunku ben annemden margarinli ekmek istedigimde "sagligina zararli" der ve izin vermez; ekmegin uzerine tereyagi, recel veya salca surerdi. margarini o kadar merak ederdim...
  2. Köpekler balık yer mi ?

Köpekler balık yer mi ?

Benim bir köpeğim var ona balık vermek istiyorum. Acaba köpekler balık yiyebilir mi köpeği olanlar cevaplarsa sevinirim.
  3. Yumurta Tatlısı Yer misiniz?

Yumurta Tatlısı Yer misiniz?

Yumurta Tatlısı Nasıl Yapılır? Yumurta tatlısı Tarifi? Eeee Ramazan ayinin , iftar menülerinin vazgecilmezi , olmazsa olmazi tatlilar.Benden de size yapimi cok kolay ve tadi süper bir tatli tarifi melekler.Buyurun... :) (resim cok net olmadi telefondan cektim ancak bu kadar oldu :) ) Malzemeler 2 yumurta 8 kaşık yoğurt 1 çay kaşığı karbonat veya 1 paket kabartma tozu Yaklaşık 1,5 su...
  4. Ayran İçtin mi  :D

Ayran İçtin mi :D

Bu konu; komik yazılar hakkında bilgiler vermektedir. Melekler, aşağıda ki diyaloğu sesli olarak okuyun ve sonra ortaya çıkan komediye bakın :puha: - I run each teen me? - A wet each team. - I run each make is tea your sun each. - Higher them in each team. - Catch bar duck each teen? - On bar duck each team. - Why high one why!
  5. Sebze Burger

Sebze Burger

Sebze BurgerMalzemeler: 1 adet soğan 1 diş sarımsak 1 yumurta 2-4 yemek kaşığı galeta unu 1 bardak haşlanmış mercimek 1 küçük havuç 1 küçük patates ½ kabak 1 avuç maydanoz 1 yemek kaşığı soya sos 1/2 çay kaşığı kimyon 1/2 çay kaşığı köri 1 /2 parmak zencefil rendesi Tuz-karabiber Hazırlanışı; Soğan, havuç, patates, sarımsağı ve kabağı rendeleyin, kabak rendesinin suyunu sıkın. Maydanozu ince...

Sayfayı Paylaş