gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sivrisineklerden Kurtulmak İçin Doğal Çözüm

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yaz aylarının kabusu haline gelen sivrisinekler, her ne kadar sonbahar ayları gelse de yine de birçok kişiyi halen geceleri uykusuz bırakarak sinir bozuyor diyebiliriz.
    Sivrinekler için sizlere oldukça etkili bir doğal çözüm önerimiz olacak. Ev de uygulayabileceğiniz doğal yollar ile elde ettiğiniz bir karışımla sivrineklerden kurtulabilirsiniz.
    Bunun için gereken malzemeler ve yapmanız gerekenler şunlar;

sivri-sinek-resim.png

Malzemeler
    1 çay bardağı sirke
    1 çorba kaşığı şeker
    8 damla bulaşık deterjanı
    Biraz su

Yapılışı
    Bir kabın içine bir çay bardağı elma sirkesi, 1 çorba kaşığı şeker, 8 damla bulaşık deteranı ve biraz su katıp iyice karıştırın.
    Odanın bir köşesine koyun, bu doğal yöntem sinekleri çekecek, sineklerin
    kabın içinde toplanmasını sağlayacaktır.

Sivrisineklerden Kurtulmak İçin Doğal Çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel çözüm!

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel çözüm!

suna dumankaya istenmeyen tüylere çözüm bitkisel tüylerden kurtulma suna dumankaya kıllardan kurtulma tüylerden tüylere bitkisel çözüm Arkadaşlar nette gezinirken biz bayanların özellikle yaz aylarında en büyük sıkıntılarından biri olan tüy sorununa karşı bitkisel bir öneri gördüm aslında tarif bana çok ilginç ve farklı geldi ama bu tarifi deneyipte olumlu sonuç alanları görünce sizlerle...
  2. KolTukaLTı KaraRmsı iÇin doğaL çöZüm!!!!

KolTukaLTı KaraRmsı iÇin doğaL çöZüm!!!!

kararan koltuk altı için öneriler Herbalist Suna Dumankaya’dan kararan koltukaltı rengini düzeltmek ve açmak için evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz doğal çözüm önerisi... Siz melekler için payLaşıyorum Malzemeler: Bir tatlı kaşığı pirinç unu, Bir yemek kaşığı yoğurt, Bir tatlı kaşığı sirke. Hazırlanışı: Malzemeleri bir kapta iyice karıştırın. Daha sonra hazırlamış olduğunuz...
  3. Evdeki Karıncalardan Doğal Yollarla Kurtulmak İçin!

Evdeki Karıncalardan Doğal Yollarla Kurtulmak İçin!

bu konu karıncalardan kurtulmanın yolları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Bahar aylarından itibaren havaların ısınması ile birlikte çoğumuzun evin de karıncalar kendini göstermeye başlar. Bazen bu karıncalardan ne yaparsak yapalım bir türlü kurtulamayız. Karıncalardan kimyasal değil de doğal yollarla kurtulmak istiyorsanız sizlere gereken pratik bilgileri sunuyoruz. Karıncaların...
  4. Sivrisineklerden Kurtulmak İçin Harika Bir Fikir!

Sivrisineklerden Kurtulmak İçin Harika Bir Fikir!

sivrisineklerden kurtulmak için sivrisineklere karşı Sevgili melekler, havaların ısınmasıyla birlikte henüz ortalarda görünmeyen sivrisinekler de piyasaya çıkacak. Isırdığı yeri kıpkırmızı eden, kaşıntısı ve uykunun en tatlı yerinde tepemizde çıkardığı sesiyle insana uykuyu haram eden sivrisineklerden doğal bir şekilde kurtulmanız için harika bir formüle rastladım nette ve hemen sizlerle...
  5. Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Çözüm Yolları

Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Çözüm Yolları

siyah noktalar nasıl geçer,siyah noktalardan nasıl kurtulurum,siyah noktaları geçirmenin yolları,siyah noktalar nasıl biter,siyah noktalardan kurtulmak için maske,siyah nokta maskesi,siyah noktalar için maske tarifleri,siyah noktalardan kurtulmak için ev yapımı maske tarifleri, Geniş gözenekli ve yağlı cilt yapısına sahip olan kişilerde daha çok görülen siyah nokta problemi birçok kişinin...

Sayfayı Paylaş