gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sivrisineklerin Bizi Isırdıktan Sonraki Halleri

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bizi ısırıp oramızı buramızı şişeren ve kaşıntıya boğan sivrisinekler yok mu ahhh onlar bizi ısırınca ne hale geliyorlarmış bakın bakın patlayacak nerdeysee [​IMG]

Gördüğünüz gibi kanımızı masallah çatlayana kadar emiyor.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    iyyyyyyyyyyyy çok iğrenç yaa kuzum bunun neresi komik:S

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    uuuuuyyy bu ne tatlim :S:S

icim bi hos oldu kiz :uhu:

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu korkucak ne var hiç mi sivrisinek görmediniz ,biraz daha yakın olanı okadar

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Korkmak mı :)Karıştırdın canım iğrendik...

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    çatlayıpta patlasınlar emi :hhh:

vay pislik sinekler vay demek böyle oluyorlar heee sağol canım paylaşımın için :D:D

7. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Sonuçta oda besleniyor yaaa iğrenilecek bişey olduğunu düşünmüyorum ama tabiki kaldırabilirim mide bulandırı geldiyse

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Konu iğrenç gelmedi bana :D Daha küçücük çocukken köye gitmiştim sinekler her yerimi ısırmıştı :D:D Kızlar sizi duyanda sanacak ki camdan bir fanusun içinde yaşıyorsunuz hiçte sinek yok :D:D Hayal kızdırma tüm sinekleri üzerine salarım görürsün iğrenç ısırmayı :D:D hem sinek ezilmemiş ki gayet canlı ve yamyam halleriyle görüntü vermiş, ya birde bir duvara yapışmış olaydı cesedi yada iki avuç arasında işte ona iğrenç derdim :D:D Sevimli, aç, garip sinekten ne istiyorsunuz iğrenç felan çok ayıp, sineğin kulağına gitmesin, gelirse bir güzel somurur kanınızı ::D:D

9. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaaa o böcek banamı konuyor yaaaaa :uhu: :cry:

10. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Allahıma binlerce şükür Brh+ kan grubuna sahibim ve kanım zehirli ( yani acı ) bu sebeblede akıllı sineklerim boş yere benden kan emmiyorlar... Sivri sinekler genelde tatlı olan kanları seçeerler... 23 yaşındayım ve bu yaşıma kadar sivri sineklerin içine de dalsam onlarla aynı ortamda uyusamda beni ısırmazlar... Eşimle geçen sene tatile gitmiştik vee gittiğimiz yerde sivri sinek vardı.... Aynı yatakta yatmamıza rağmen onu ısırıyorlardı bana dokunmuyorlardı... İstina durumlar hariç ( cahil sinekler ) beni sivri sokmaz ısırmaz :D

Vızz vızz :D sinekler bana vızzz gelir :D

Paylaşım için teşekkürler melek....

11. volas

volas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyyyyyy iğrenç yaratıklar...emdikleri kanlarım onlara harram zıkkım olsun:)

12. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    amanın o kadar çok çekiyorlar demekki pis sinekler nasılda acıtıyorlar çatlasınlar emi:D

13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bana iğrenç gelen sinekten çok karnının kırmızı kan görüntüsü fobim var benim sadece diğer insanları etkilemeyebilir:seker:

14. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zehir zıkkım olsun inşallah :D pis sivrisinekler...

15. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Off amann gece gecee:Sartık sinekler bana yaklaşamayacak yakarım onları:seker:

Sivrisineklerin Bizi Isırdıktan Sonraki Halleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİzİm Evİn Hallerİ..

Bİzİm Evİn Hallerİ..

Belki kimse izlemiyor.Ama ben bu dizinin hayranıyım..hafta içi hergün saat 4te başlıyor..hani eskiden ferhunde hanımlar vardıya..işte ona benzer bişey..ama çok zevk alarak ve keyifle izliyorum..tiryakisi olanlar sizleride bekliyorum..
  2. Bizim Evin Halleri Dizi Özeti

Bizim Evin Halleri Dizi Özeti

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Ekranların ve Türk tiyatrosunun tecrübeli oyuncuları Beyhan Saran, Meral Niron, Ergun Uçucu, Nusret Çetinel, Hülya Gülşen Irmak, Şebnem Gürsoy ve genç kuşaktan birçok parlak isim...
  3. Bize barbar diyenlerin ortaçağ halleri

Bize barbar diyenlerin ortaçağ halleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bizim evin halleri 68. bölüm

bizim evin halleri 68. bölüm

İsmet, Dila’nın yokluğunun acısıyla halüsinasyonlar görmeye devam ederken Sayhan, İsmet’in durumunu Nemide’yle paylaşır. Sayhan, İsmet’in kendini daha iyi hissedeceğini düşünerek Dila’ya ait eşyaları ortadan kaldırmak üzere toplamaya başlar. Eve gelince bu manzarayla karşılaşan İsmet, Sayhan’ı Dila’yı unutmak istemekle suçlar. Sayhan, İsmet’in aşağılayıcı sözlerinin sonunda herkesin içinde ona...
  5. Her Halimizle Biz..

Her Halimizle Biz..

Meleklerim hoşuma gitti sizlerinde okumasını istedim. Birisi istemediğimiz bir şekilde bir şey yapıyor veya yapmak üzereyse ve bunu kabul edemezsek, kızarız. Hâlbuki birisi istemediğimiz bir şekilde bir şey yapıyor veya yapmak üzereyse ve bunu kabul edebilirsek, toleranslı oluruz. Birisi bizde olmayan bir şeye sahipse veya birisi bizim elde edemediğimiz sonuçları ortaya çıkarabiliyorsa...

Sayfayı Paylaş