gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

siyah beyaz resimlerle ünlüler!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: siyah beyaz resimlerle ünlüler!

ben bu sanatçıların filmleriyle büyüdüm ve halada onların filmlerini seyrediyorum büyük bir zevkle ...bir türkan şoray ve filiz akın lar zor gelir diye düşünüyorum fanatiğiyim bu iki sanatçının.hani derler klasik bir türk filmi sıradanmış gibi ama ben yeni türk filmlerinden hiç zevk almıyorum helede şu abuk sabuk ödül alan filmlerden istisnalar var tabikide...keşke yine eski o saf duygularla bu filmleri izleyebilsek ....teşekkürler adminim güzel bir paylaşım emeğinize sağlık

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: siyah beyaz resimlerle ünlüler!

cok cok begendim bu resimleri buyulendim cok guzeller ajda pekkani bir tek fotogtafta tanidim baris mancoyu ise tanimadim yaziyi gormeseydim bilmezdim kim oldugunu bende turk filmlerini cok severim ben turkan soray ve kadir inanir hayraniyim hele selvi boylum al yazmalim benim en sevdigim filmim

siyah beyaz resimlerle ünlüler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah beyaz resimlerle Mustafa Kemal ATATURK

Siyah beyaz resimlerle Mustafa Kemal ATATURK

http://www.youtube.com/watch?v=fyP1WOsAaOw&mode=related&search=
  2. Ünlü Ressamlar

Ünlü Ressamlar

Zaman Akıp Gidiyor.. ( Salvador Dali ) Francisco de Goya nin Güzel bir calismasi Voltaire nin Büstü ( Salvador Dali ) Pierre Auguste Renoir Rembrandt Dan Güzel Bir Resim Balıkçı Teknesi ( Pierre Auguste Renoir ) Belshazzar Şöleni ( Rembrandt ) Uyku ( Salvador Dali )
  3. siyah beyaz resimlerle atam

siyah beyaz resimlerle atam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yeşilçam ünlüleri(siyah beyaz resimleri)

Yeşilçam ünlüleri(siyah beyaz resimleri)

yeşilçam ünlüleri yeşil cam ünlüleri eski yeşilçam ünlüler Hey gidi yıllar heeey hey! Fatma Girik Yıldız Kenter Sezen Aksu anne ve babasıyla birlikte Cihan Ünal Türkan Şoray ve Yağmur Müzeyyen Senar Sadri Alışık Kerem Alışık Çolpan İlhan Hülya Avşar Muazzez Abacı Mualla Özbek Ali Poyrazoğlu Oya Başar Fahri Korutürk, Zeki Müren, Fatma Girik, Nejat Uygur...
  5. Siyah Beyaz iç dekorasyonları

Siyah Beyaz iç dekorasyonları

dekorasyon, 2012 siyah beyaz iç dekor, mistik bir hava siyah beyaz dekor, siyah ve beyaz ev iç dekorunda asla eskimeyen ve her zaman büyüleyici moda olarak kalmak da devam ediyor.Bu klasik siyah beyaz dekorasyonu modaya ayak uydurmak isteyenler için önerilir , çünkü bu moda hiç eskimiyor ve modaya yetişmek gibi korkunuz olmuyor. Siyah ve Beyaz tüm renklerden önce geliyor ve beyaz...

Sayfayı Paylaş