gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Siyah Beyazın Abiyelerde ki Cazibesi 2013 Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; siyah beyaz abiyeler 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Siyah ve beyazın aşkı modanın varoluşundan beri her modacı tarafından bilinir ve hiçbir modacı hiçbir sezon bu aşkı engellemeye çalışmaz melekler :) Şaka bir yana gerçekten de siyah ve beyazın mükemmel uyumu, albenisi, ağırlığı ve ahengi herhalde başka hiçbir renk çiftinde yoktur. Siyahın karanlık yanını yumuşatan beyaz ve beyazın her şeyi ortaya döken açık rengine can veren siyah renklerle tasarlanan kıyafetler de doğal olarak her sezon beğenilen, asla modası geçmeyen tasarımlar haline dönüşür.
    Biz de bu sayfamızda 2013 yılı için tasarlanmış gözalıcı siyah beyaz abiyeleri görmeniz için sizleri galerimize davet ediyoruz...

Siyah Beyazın Abiyelerde ki Cazibesi 2013 Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah beyaz abiyeler

Siyah beyaz abiyeler

beyaz abiyeler siyah beyaz abiyeler 2010 berlin abiye berlin
  2. Abiyeler elbise modelleri harika siyah modeller

Abiyeler elbise modelleri harika siyah modeller

abiyeler 2011 2011 Düğün nişan vs gibi özel günlermi yaklaştı ne giycem diye kara kara düşünüyosunuz artık düşünmeyin size birbirinden güzel modeller sunuyorum meleklerim Benim bu çok hoşuma gitti :deli:
  3. Siyah Beyaz nevresim modelleri...

Siyah Beyaz nevresim modelleri...

siyah beyaz nevresim Siyah ve Beyaz benim favori renklerim iki renginde asilliğine inanıyorum.benim gibi bu renkleri seven meleklerim varsa sizin için seçtiğim bu modellere bayılacaksınız:)
  4. siyah beyaz mutfak modelleri arıyorum

siyah beyaz mutfak modelleri arıyorum

selamlar yeni mutfak yaptırıyoruz renk olarak eşiminde çok hoşuna giden bir renk olan siyah beyaz bir mutfak düşünüyoruz. Bana modern siyah beyaz mutfak modeli önerilerinde bulunabilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş