gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Siyah Dantelli Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ah şu biz bayanlarda ki kararsızlık ve kusursuz olmak içgüdüsü yok mu bazen insana büyük sıkıntı yaşatıyor. Yakın bir zaman da bir akrabamın düğünü var. Dolabım da böyle özel günler için her zaman şık ve abiye kıyafetleri bulundururum. Bazen belli olmuyor çok ani bir özel güne gitmek zorun da kalabiliyorsunuz ve böylesi ani günler de her türlü ihtimale karşı her bayanın dolabın da abiye şık kıyafetlerin olması gerektiğini düşünüyorum.
    Öyle yeni bir şey almadım ama daha önce giymeye fırsat bulamadığım siyah dantelli bir elbisem var onu giymeyi düşünüyorum.

dantel-elbise-altına-nasıl-çorap-giyilir.jpg
    İnternetten bulduğum dantelli elbise modellerini incelediğim de genellikle elbiselerin altına daha düz bir ayakkabı tercih edilmiş. Benim de çok kafam karıştı. Dantelli elbise altına bende mi acaba düz topuklu bir ayakkabı tercih etsem acaba...

Dantel-elbise-fiyatlari.jpg

Siyah elbise altına illaki aynı renk ayakkabı ve çanta alınmak zorunda mı? Belki eski yıllar da zorundaydı ama günümüz de bu şekil de artık olmuyor. Hatta zıt ve farklı renkleri elbise ile tercih edenlerin sayısı oldukça fazla..

siyah-dantel-elbise-modelleri.jpg

Dantel elbiseler bana göre asla modası geçmeyen bir trend olarak yer alıyor ve çok zarif detaylardan oluştuğu için de çok şık duruyor.

Siyah-Dantelli-Elbise-Modeli.jpg

Havalar da malum bayağı ısındı. Kış ayları olsa ince yada kalın bir mus çorap giyebilirdim. Şu durum da acaba diz üstü olan dantel elbisemin altına çorap giymesem mi kızlar ama çorap da giymesem acaba ayakkabı ayağımı acıtabilir mi ki? Neyse bakalım son kararım ne olacak sizde biliyorsunuz ki biz bayanlar sürekli fikir değiştirebilen varlıklarız hahaha

Siyah Dantelli Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siyah dantelli çorap

siyah dantelli çorap

dantelli çorap siyah dantelli çorap siyah çoraplı kadın resimleri ten coraplı kadın resimleri ten çoraplı kadınlar aslına bakarsanız bu kıyafetle pek uyumlu olmasada dantelli çorap çok şık duruyor değilmi daha farklı şekilde giyinilseydi daha hoş olabilirdi bence
  2. Baharın Gözdesi Desenli Elbiseler Nasıl Giyilir

Baharın Gözdesi Desenli Elbiseler Nasıl Giyilir

baharda ne giyilir zebra desenli elbise hint kıyafetleri nasıl giyilir Ünlü modacılar koleksiyonlarını hazırlarken Afrika, Hindistan gibi ülkelerden esinlendiler.... Yılın modası olan baharın renklerini taşıyan desenli kıyafetleri nasıl giymeli? Tepeden tırnağa giymeyin Desenli elbisenizi yine desenli çanta ve ayakkabılarla tamamlamayın Kıyafetinizi içindeki en yoğun rengi seçerek, bu...
  3. Dantelli Ayakkabı Ve Cüzdanlar

Dantelli Ayakkabı Ve Cüzdanlar

dantelli ayakkabı Dantelli elbiseler kadar dantelli ayakkabı ve cüzdanlarda çok şık görünüyor.katıldığınız özel bir gecede giyeceğiniz ayakkabılar ve elinizdeki cüzdanlar sizi çok şık ve zarif gösterecektir:tik:
  4. Cenazede Neden Siyah Giyilir?

Cenazede Neden Siyah Giyilir?

cenazede neden siyah giyilir, sebebi, kimler giyer, cenaze, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Genellikle batı kültüründe görülen cenazede siyah giyme adeti,eskilerin hayalet korkularından kalma bir gelenekmiş.Binlerce yıl önce insanlar, gömülecek kişinin hayaletinin cenazedekilerden birinin bedenine girmek isteyeceğine inanıyormuş.Hayaletten saklanmak için de...
  5. Siyah Dantelli Abiye Modelleri

Siyah Dantelli Abiye Modelleri

dantelli siyah abiyeler, siyah abiye elbiseler, dantelli siyah abiye tasarımları, dantelli siyah abiye elbise modelleri Abiye renginin vazgeçilmezi olan siyah, dantel detayı ile birleştiğin de ortaya son derece zarif ve şık bir görüntü sergiliyor. Asla modası geçmeyecek trendlerden olan dantelli abiye elbise modelleri arasından sizlere bu yazımızda siyah dantelli abiyeler ile ilgili yeni sezon...

Sayfayı Paylaş