gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

siyah inci...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

gecede garip bi aşk kokusu var açılır dediğim her kapı duvar suçlu ben miyim yoksa yazımda mı var?
    çare varsa derdime dost niye susar?

söz verdiysen git yine de
    bir akalmede sil beni
    ben razıyım mutlu ol gittiğin yerde

ayrılık bu alnıma yazılır kader olur
    haklısın git siyah incim
    böyle aşk mı olur

siyah inci... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Siyah İnci

Emel Müftüoğlu - Siyah İnci

gecede garip bi aşk kokusu var açılır dediğim her kapı duvar suçlu ben miyim yoksa yazımda mı var? çare varsa derdime dost niye susar? söz verdiysen git yine de bir akalmede sil beni ben razıyım mutlu ol gittiğin yerde ayrılık bu alnıma yazılır kader olur haklısın git siyah incim böyle aşk mı olur
  2. ***inci***

***inci***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Siyah ve inci takıları

Siyah ve inci takıları

siyah inci takılar Siyah inci takıları lükse ve zarefete sahip görünüyor.
  4. Siyah İnci Oltu Taşı Takıları

Siyah İnci Oltu Taşı Takıları

oltu taşı takıları Bence kesin bakmalı hatta almalısınız hanımlar.. Erzurumun siyah incisi diye bilinen oltu taşı maharetli ustaların ellerinde o kadar farklı şekllere bürünüyorki inanamazsınız. Şifalı taş olarakta bilinen oltu taşı daha çok tesbih yapında kullanılırdı ama artık takı yapımındada kullanılmaya başlandı. Oltu taşı kolye almadan önce hazırlamış olduğum oltu taşı kolye çeşitlerini...
  5. Siyah İnci Kitabının Yazarı Kimdir

Siyah İnci Kitabının Yazarı Kimdir

Siyah İnci Kitabının Yazarı Kimdir arkadaşalr ben bu yazarın adını unuttum arkadaşıma tavsiye edeceğim ama işte yazarı unuttum:S

Sayfayı Paylaş