gebe
  1. shekerr

shekerr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sıyah kaslar ıcın

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında shekerr tarafından paylaşıldı.

siyah kaşlar kaş siyahlaştırma kaşları siyahlaştırmak 4 dis sarimsagi alin ezip zeytin yagiyla karistirin her aksam surun . kaslariniz siyahlamis olucak ama 3 hafta sonra...:n028::shootout:

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

hmm ben gerek duymuyorum ama olsun bilgi için sagol

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Benim kaslarim siyah canim sagol,bundanda siyah olursa cok kotu olur.Eminim bu bilgiyede ihtiyaca olan melekler vardir,guzel bir oneri.

4. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benimde siyah sağol

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    benimde kaşlarım siyah..:) ama paylaşım için teşekkürler tatlım..:)

6. imrem

imrem Forum Okuru

benim kaşlarım ve kirpiklerim kapkaraydı ama su sıralar o baskın rengini kaybetti:/ ayrıca aktardan alabileceğim herhangi bir ürün tawsiye edebilir misiniz? şimdiden ilgilenenlere teşekkürler:)

Sıyah kaslar ıcın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damatlar Için

Damatlar Için

Benim konuk listem seninkinden daha kısa" Genelde damatlar bu konudan çok yakınırlar çünkü gelinlerin konuk listesi daha kabarık olur, oysa damadın eklemek istediği her arkadaşı gelin tarafından “…lise arkadaşın mı? Ama sen liseyi bitireli 6 yıl oldu!” gibi tepkilerle karşılanır. Çözüm: Bu tür sorunları ve tartışmaları engellemek için ikinizde konuk listenizin sayısını eşit tutun....
  2. Kasinti...

Kasinti...

sıkıntıdan kaşınma Vücudun herhangi bir yerinde ya da tamamında hissedilebilir. Böcek dolaşıyormuş hissi, hafif yanma ve batma gibi belirtilerle de ortaya çıkan, insanı çok rahatsız eden, toplum içinde zor duruma düşüren, sevimsiz ve sıkıntılı bir durumdur. Çok şiddetli olduğunda; uykusuzluğa,gerginliğe ve depresyona bile neden olabilir. Nedenleri: Ciltte döküntü yapan...
  3. Sehitlerimiz Icin

Sehitlerimiz Icin

NEDEN AGLIYORSUN ANNEM SENİN OGLUN SEHİT OLDU BU VATAN İCİN CANINI TESLİM ETTİ GURUR DUY ANNEM KÜCÜCÜK KARDESİM NEDEN AGLIYORSUN SENİN BABAN SEHİT OLDU SEN SEHİT OGLUSUN GURUR DUY NEDEN AGLIYORSUN KARDES SENİN ABİN SEHİT OLDU SEN SEHİT KARDESİSİN GURUR DUY ANNEM SENİN OGLUN SEHİT OLDU BİZDE SENİN OGLUNUZ YERİ GELİR BİZDE SEHİT OLURUZ SEN SİMDİ AGLARSAN CİGERİ BES PARA ETMEZLERİ SEVİNDİRİRSİN...
  4. kızım ıcın ısım arıyorum....

kızım ıcın ısım arıyorum....

selam kızlar eve uzun bekleyısten sonra hamıleyım ve kızım olacak ınsallah ve hıc bır ısmı yakıstramıyorum :)) annelık boyle bırsey galıba en ıyısı olsun ıstıyorum hadı bakalım boyle denız dag tepe ısmı ıstemıyorum anlamlı karakterlı bır ısım olsun kı bebısımde oyle bırı olsun hadı beklıyorum cevaplarınızı lutfennn:hamileyim::hamileyim::hamileyim:
  5. Içimi  acıtan minige

Içimi acıtan minige

Sana daha evvel çok yazmak istedim. elim sadece klavyeye değil, kaleme de gitti. klasik cümleler de olmayacaktı söylediklerim. varlığını ilk duyduğum günden itibaren, seni içimin en has yerinde hissedişimi çok garip karşıladım. kımseye dıyemıyorum babana bıle .ben anne olmak ıstıyorum dıyemıyorum.Neden bılıyormusun cunku o benım kadar ıstemıyor senı.hıssedıyorum bunu.baban benım karnıma hıc...

Sayfayı Paylaş