gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Siyah Kuşaklı Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gelinlik kırmızı kuşak yerine siyah kuşak modası resimleri siyah kuşaklı gelinlikler hakkında detaylı bilgiler burada Melekler daha önceki yazımızda Kırmızı Kuşağın yerini yavaş yavaş siyah kuşağın aldığı yazmıştık... Gelinlikte siyah kuşak akımına Vatan Şaşmaz'ın eşi Nurşen Şaşmaz, Merve Kotil, Tuba Büyüküstün ve Gökhan Özen'in eşi Selen Sevigen uyan ünlü gelinler...

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben siyah kuşak gelinliklere karşıyım abi ne o öle siyah kuşak kareteciler gibi. Alışılmışın dışında birşey ama kırmızı kuşağın bir anlamı var herkes de bunu bilir siyah kuşağın anlamı nedir?
    böle yaparak örf ve adetlerimizi unutturmaya çalışıyorlar. hiç beğenmedim doğrusu.

PaSikA bunu beğendi.
Siyah Kuşaklı Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah Gelinlik Gotik asya modası

Siyah Gelinlik Gotik asya modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Siyah gelinlik modelleri

Siyah gelinlik modelleri

2010 siyah gelinlik modelleri siyah gelinlik modelleri 2010 gelinlikler 2011
  3. Gelinliklerde Siyah Kuşak Modası

Gelinliklerde Siyah Kuşak Modası

gelinlik, kırmızı kuşak, yerine siyah kuşak, modası, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada Asırlardır süregelen gelinlikleri bağlanan kırmızı kuşak yerini siyah kuşağa bırakıyor melekler...Sunucu oyuncu Vatan Şaşmaz'ın eşi Nurşen Şaşmaz'ın öncülüğünü yaptığı gelinliklerde siyah kuşak modası gitgide artıyor... Artık gelinliklerdeki kırmızı kuşak yerini siyahlara bırakıyor....
  4. Siyah gelinlik kemerleri

Siyah gelinlik kemerleri

gelinlik kemerleri, siyah kemer, siyah gelinlik kemerleri,siyah kuşak merak edenler için konumuzda.gelinliklerde geçen seneden moda olmaya başladı siyah kuşak , bir çok ünlü isimde bu modaya uydu düğünlerinde siyah kuşak kullandılar , bu senede gelinliklerde sadece siyah değil farklı renklerde kuşak kullanılmaya başlandı.bana beyaz gelinlikde siyah kuşak ilginç geldi bakalım siz meleklerimiz...
  5. 2012'de Yeni Trend Kuşaklı Gelinlikler

2012'de Yeni Trend Kuşaklı Gelinlikler

kuşaklı gelinlikler renkli kuşaklı gelinlikler kuşaklı gelinlik modelleri Sevgili melekler, bizim adetlerimizde kız baba evinden çıkarken masumiyetinin simgesi olarak genç kıza babası tarafından kırmızı kuşak takılır ve evden öyle uğurlanır. Bu adet tasarımcılara ilham olmuş olsa gerek bu yıl pek çok gelinlikte kuşak görüyoruz. Kimisi kendinden dikişli bu kuşakların kimisi de sonradan...

Sayfayı Paylaş