siyah noktalara 1 günde tam çözüm

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında alev_47 tarafından paylaşıldı.

1. alev_47

alev_47 Yeni Üye

siyah noktalara kesin çözüm siyah noktalara çözüm noktaya kesin anında noktalar için evet bir çay tabağına
    1 çay kaşığı limon suyu
    1,5 çay kaşığı pudra bebek budrası olurya ondan
    ikisinide çırpın biraz 1 dk kadar ve yüzünüze sürün kesin çözüm deneyin ve görün hiçbir sakıncası yoktur doktorum bana onerdi 3 gündü 1 tane bile siyah noktam kalmadı sizde deneyin bu kırmızı sivilci akneyede iyi geliyor yani limon sivelcenin kökünü kurutuyor pudra ise yüzünüze vitamin minaral veriyor yumuşak olmasını sağlıyorr herkesin evinde pudra ve limon vardır :u020:

Son düzenleme: 19 Temmuz 2008
  2. necla

necla Yeni Üye

Cevap: ♥♥♥siyah noktalara 1 günde tam çözüm♥♥♥
    paylasim icin sagol emegine saglik

3. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye

Cevap: ♥♥♥siyah noktalara 1 günde tam çözüm♥♥♥
    bende denicem tesekkürler

4. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye

bence çözüm deyil yani 1 günde olucak iş deyil

bella24 bunu beğendi.
  5. seerose

seerose Daimi Üye

Denemek lazim,arada makyaji fazla yapinca oluyor,cildim makyaja alisik degil hemen tepki veriyor.limon ile yogurtta iyi geliyor siyah noktalara,senin formulude deneyeyim.

6. hatidzhe

hatidzhe Yeni Üye

bunu denemiştim gençken gerçekten faydalı tavsiye ederim herkese

7. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye

Benim o kadar siyah noktam yok ama deneyeceğim arkadaşım için güzelbir bilgi hemen söyleyimde denesin paylaşım için sağol

8. swetla

swetla Yeni Üye

denemek istiyorum ama bebek pudrası bulmam lazım:(

9. seerose

seerose Daimi Üye

Canim ben senin formulu denedim,nedendir bilmem ama birden bire sivilce cikti denedikten sonra.

10. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye

ben de denemiştim ergenlik dönemimde gerçekten yardımcı oluyor

11. Şevvall

Şevvall Yeni Üye

bilmem denemkte fayda var sağol

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu maske, benim ergenlik dönemimin maskesidir :)))) Kesinlik bende tavsiye ederim :) Ergenlik dönemimizde bu maskeyi uyguladık ailecek :)))))

13. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

bende hala siyah noktalar oluyo, kurtulmak icinde hani su kozmetikcilerde bantlar olur ya onlari kullaniyorum haftada 2 kez, senin önerdigin sey daha iyi hemde daha ucuz , deneyelim bakalim :D
    saol cnm

14. *ŞURA*

*ŞURA* Yeni Üye

kızlar bende fazla yok ama olanlardanda kurtulamıyom herşeyi denememe ragmen bide bunu deneyim

15. ışılsu

ışılsu Yeni Üye

teşekkürler bende deniyeceğim

siyah noktalara 1 günde tam çözüm konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Siyah noktalarım 3 günde gitti!!!

hacet için çok kuvvetli inanılmaz siyah noktalarımdan kurtuldum kızlar inanılmaz bi şey bu. bir arkadaştan duydum denedim ve burnumun üstündeki kocaman kocaman o siyah illetlerden kurtuldum. hem de çok kolay ve masrafsız. tarif soyle: 1 tatlı kaşığı yumurta beyazının içine 2 tatlı kaşığı şekeri koyuyorsunuz. çatal yardımıyla çırpıyorsunuz. bembeyaz köpük köpük oluyor üstü. köpük kısmından...
  2. siyah noktalara en iyi gelen maske tarifi burda!!!

siyah noktalara iyi gelen bitkiler siyah noktalara yumurta akı noktaya ne iyi gelir ne gelir gelen maskeler merhaba meleklerim, benim yıllardır cilt temizliğim için kullandığım ve adeta peeling etkisi yapan bir maske tarifi vereceğim..o kadar güzel ve zahmetsiz bir maske ki yapan memnun kalıyor,ayrıca ten rengini de açıyor..özellikle burun ve çenedeki siyah noktaları söküp atıyor..VE TARİF: 1...
  3. 7 günde bebeğin uykularını düzene sokacak çözüm

bebek resimleri bebeklerin uykusu ne zaman düzene girer bebeklerde uyku ne zaman düzene girer bebeğin uykusu bebeklerde gece Çok şükür uyku konuusnd abir problemimiz yok oğluşumla.Ama bir arkadaşım bu konudan yana çok sıkıntılı.Sizinde bebeğinizin uyku problemi varsa bu yazıyı dikkatle okuyunuz diyorum:) 7 günde bebeğin uykularını düzene sokacak çözüm şöyle: 1. Gün Yeni Bir Düzen Kurun:...
  4. Siyah Noktalara Yulaf Maskesi

Siyah noktalar hepimizin başbelasıdır...Kurtulmak için her yola başvururuz...Size sunacağım yulaf maskesi siyah notktalarınız için kesin çözüm olacak melekler... İşte en kolay siyah nokta çözümü yulaf maskesi :tik: Yulaf maskesi ile siyah noktalardan kurtulun yulaf ezmesi, cildin derinlemesine temizlenmesi ve siyah noktaların yok edilmesini sağlayan bir maskedir. Bu maske ayrıca cildin...
  5. Siyah noktalara cözüm

siyah nokta, cilt bakimi, sivilcelere karsi, hassas, güzellik, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Cildimiz çok hasas olduğundan itinalı bir bakım istiyor. Zaman o kadar çabık geçiyor ki bir de bakmışsınız yaş kemale ermiş cildimizin güzelliği elden gitmiş. Yaşlanmışız. Elbette günün birinde hepimiz yaşlanacağız. Cildimiz kırışacak ama bu mümkün olduğunca geç olsa fena mı...
  6. Siyah Noktalara Karşı Yulaf Maskesi

yulaf maskesi cilt maskeleri siyah noktalara karşı Özellikle yağlı ciltler için büyük sorun haline gelen siyah noktalar çirkin bir görüntüye sebebp oluyor melekler . Ergenlik döneminde daha sık karşılaşılan bu durumlar için cilt temizliği büyük önem taşıyor. Çünkü bildiğiniz gibi siyah noktalar cilt gözeneklerini tıkayan kir ve pislik nedeniyle oluşuyor. Bunun için temizlik şartını başta...
  7. Tülin Şahinden Siyah Noktalara Karşı Doğal Peelin Yapımı...

Siyah Noktalar İçin Peeling Siyah Noktalara Karşı Doğal Peeling Siyah noktalarınızdan kurtulamıyormusunuz? O zaman Tülin Şahinden doğal peeling yapımı...Tertemiz bembeyaz siyah noktasız cildiniz olsun...Şimdi yapılışını paylaşıyorum sizinle...Bir başka peeling yapımı daha sunuyorum sizlere... Tülin Şahin ‘in Siyah Noktalara Karşı Doğal Peelingi : Bir tatlı kaşığı zeytin yağı Bir tatlı...
  8. Siyah noktalara Hanımeli Maskesi etkili bir çözüm!

Bu konu; siyah noktalara hanımeli maskesi ile ilgili bilgi vermektedir. Siyah noktalar için maske önerinde bulunduğumuz gibi farklı arayışlarda olmayıda bırakmıyoruz. Sizlere daha doğru bilgiler sunmaya özen gösteririz bu bağlamda yeni maskemizi sizlere sunuyorum meleklerim. Bu maskenin amacı yüzümüzdeki şu benek benek görüntülerden kurtarmak. Siz de benim gibi siyah noktalardan yana...
  9. siyah noktalara karşı cilt maskesi tarifi

Yüzümde çok fazla siyah nokta var. Acaba bu siyah noktalara karşı cilt maskesi tarifiniz var mıdır ?Bıktım usandım artık :(
  10. siyah noktalara acil çözümü olan var mı

Çok kısa süre sonra bir doğum gününe katılmak istiyorum ve benim için çok önemli ama şu siyah noktalarım beni deli ediyor. Kısa bir sürede siyah noktalara çözüm bulabilen var mı. Varsa ne olur yazsın :(

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. siyah noktalar 1 günde çözüm

,
  2. tek seferde siyah noktalardan kurtulma

,
  3. bebek pudrası siyah noktalar

,
  4. limon siyah noktalara iyi gelir mi,
  5. siyah noktalara limon pudra olur mu,
  6. pudra limon siyah nokta,
  7. siyah noktalara bebek pudrası,