gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

siyah noktalara acil çözümü olan var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok kısa süre sonra bir doğum gününe katılmak istiyorum ve benim için çok önemli ama şu siyah noktalarım beni deli ediyor. Kısa bir sürede siyah noktalara çözüm bulabilen var mı. Varsa ne olur yazsın :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Bir adet limon kabuğu rendeleyin. Bir çorba kaşığı yoğurt ve bir yemek kaşığı mısır ununu karıştırın. Bu karışıma rendelediğiniz limon kabuklarını da ekleyerek yüzünüze masaj yaparak sürün. 15 dakika sonra ılık suyla yıkayın.

Her biri birer tatlı kaşığı olmak üzere mısır unu, kil, el kremi ve suyu karıştırın. Karışımı cildinize sürün. Maske kuruduktan sonra ovarak çıkartın. Haftada bir kez uygulayın.

Kırmızı turp yıkayın ve kabuklarıyla beraber rendeleyin. Bit tülbent yardımı ile süzerek içine elma sirkesi ekleyin. Karışım güneş görmeyen akranlık bir ortamda üç gün bekletilecek ve üç günün ardından siyah noktaların bulunduğu bölgeye sürülecektir. Bir hafta uygulanmalıdır.

Birer tuta kırlangıç otu ile ayrık otunu karıştırın. Karışıma bir litre su ekleyin ve kaynatın. Bir gece dinlenmeye bırakın ve siyah noktaların üzerine sürün.

Bir tatlı kaşığı gliserin ve 2 damla asilbent tentürünü karıştırın. Karışımı siyah noktaların üzerine bolca sürün. Karışımı cam bir şişede saklayın.

1 çay kaşığı limon suyu 1,5 çay kaşığı bebek pudrasını çırpın biraz 1 dk kadar ve yüzünüze sürün kesin çözüm deneyin ve görün hiçbir sakıncası yoktur doktorum bana onerdi 3 gündü 1 tane bile siyah noktam kalmadı sizde deneyin bu kırmızı sivilci akneyede iyi geliyor yani limon sivelcenin kökünü kurutuyor pudra ise yüzünüze vitamin minaral veriyor yumuşak olmasını sağlıyorr herkesin evinde pudra ve limon vardır

siyah noktalara acil çözümü olan var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siyah noktalara 1 günde tam çözüm

siyah noktalara 1 günde tam çözüm

siyah noktalara kesin çözüm siyah noktalara çözüm noktaya kesin anında noktalar için evet bir çay tabağına 1 çay kaşığı limon suyu 1,5 çay kaşığı pudra bebek budrası olurya ondan ikisinide çırpın biraz 1 dk kadar ve yüzünüze sürün kesin çözüm deneyin ve görün hiçbir sakıncası yoktur doktorum bana onerdi 3 gündü 1 tane bile siyah noktam kalmadı sizde deneyin bu kırmızı sivilci akneyede iyi...
  2. Siyah noktalar için bitkisel kür var mı

Siyah noktalar için bitkisel kür var mı

Siyah noktalar için siyah nokta bantları çocuklarda siyah nokta bebeklerde bebekte çocuklarda noktalar Kadınlarımızın belası olan bu siyah noktacıklar için aşağıda güzel tavsiyeler var :) Siyah Noktalara Yoğurt ve Limon Suyu Cildimizdeki istenmeyen misafirlerden biri de siyah noktalar. Daha temiz bir cilt için evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz limon suyu ve yoğurtla hazırlanan maskeyle,...
  3. Siyah noktalar için çözüm öneileri

Siyah noktalar için çözüm öneileri

siyah noktalardan kurtulmanın yolları siyah noktalar için çözüm Siyah noktalar... günümüz genç.lerinin ve bir çok yetişkinin görsel sorunları arasında yer alır ve çoğu zamanda ruhsal sorunlara neden olabilir. Lakin siyah noktalar kabus değildir Melek'lerim. En azından bizim şimdi vereceğimiz siyah noktalardan kurtulmanın yolları çözümlerinden sonra kabus olmayacak :) Siyah noktalar...
  4. Siyah noktalara Hanımeli Maskesi etkili bir çözüm!

Siyah noktalara Hanımeli Maskesi etkili bir çözüm!

Bu konu; siyah noktalara hanımeli maskesi ile ilgili bilgi vermektedir. Siyah noktalar için maske önerinde bulunduğumuz gibi farklı arayışlarda olmayıda bırakmıyoruz. Sizlere daha doğru bilgiler sunmaya özen gösteririz bu bağlamda yeni maskemizi sizlere sunuyorum meleklerim. Bu maskenin amacı yüzümüzdeki şu benek benek görüntülerden kurtarmak. Siz de benim gibi siyah noktalardan yana...
  5. saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

merhaba hanımlar son zamanlarda inanılmaz derecede saçlarım dökülüyor kestirdim ama yinede saç dökülmelerinin önüne geçemedim öyle kalitesiz şampuanda kullanmıyorum ama saçlarım çok seyrekleşti ve bu durum bir bayan olarak iyice canımı sıkmaya başladı. Sizler dökülen saçlar için hangi şampuanları kullanıyorsunuz ve faydaları oluyormu eğer verebilirseniz saç dökülmesine karşı bitkisel bakım...

Sayfayı Paylaş