gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

siyah noktalardan kurtulmanın yolları

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

siyah noktalardan kurtulma yolları 31 çekmeden kurtulmanın yolları gerek ergenlik çağında gerekse stresli dönemlerimizde cildimize merhaba diyip ve bir dahada elveda demeyen şu illet sihay noktalardan kurtulmak artık hayal değil:) nasılmı? işte tee böleee :D:D

Siyah noktaların sonu geliyor limon suyu + yoğurt
    Bir kase yoğurda bir limonun suyunu karıştırın. Bu karışımı, gözlerinize gelmemesine dikkat ederek yüzünüze yayın ve 15 dakika bekleyin. Yüzünüzde kuruyan maskeyi ılık suyla yıkayarak çıkarın.
    Ne işe yarıyor: Limon suyu cildi dezenfekte eder, sivilceleri kurutur ve siyah noktaların kaybolmasına yardımcı olur. Yoğurt ise cildi besler, nemlendirir ve yağ miktarını dengeler.
    Ne zaman kullanmalı: Bu maske haftada bir kez uygulanabilir.

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: siyah noktalardan kurtulmanın yolları
    eyyvallah diyorum başkada birşey demiyorum :D

3. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: siyah noktalardan kurtulmanın yolları

evet ben deniyorum ii geliyo

4. peri kızı

peri kızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ii geliyosa ben de deneyim bi :D hem kolay da uygulaması tşk

5. gitarbaz

gitarbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu daha önce denedim ama yüzümde acayip derece yanma ve kızarıklık oluştu ve bi sonuçta almadım.

6. 18naz18

18naz18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teskkrler paylasım icin

7. MeRvE=)

MeRvE=) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SİYAH noktaları elma sirkesi ile yok edebilirsiniz arkadaşlar...Su ile karıştırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü temizleyin ve su ile durulayın. Elma sirkesi cildinizi yumuşattığı gibi, akneye yol açan mikropları öldürecektir.;)

8. misstatetale

misstatetale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kurtulacağım inanıyorum sabah ilk işim bu karışımı yapmak olacak

9. tozşeker

tozşeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim işn iyi gelir

siyah noktalardan kurtulmanın yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah Noktalardan Kurtulmanın Doğal yolları

Siyah Noktalardan Kurtulmanın Doğal yolları

yüzdeki gözenekler nasıl kapanır yüzdeki siyah noktalar nasıl temizlenir siyah lekelerden kurtulma noktalar gider giderilir siyah noktalardan kurtulmanın doğal yolları Siyah Noktalara Yoğurt ve Limon Suyu Cildimizdeki istenmeyen misafirlerden biri de siyah noktalar. Daha temiz bir cilt için evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz limon suyu ve yoğurtla hazırlanan maskeyle, sivilce ve...
  2. siyah noktalardan kurtulmanın yolları

siyah noktalardan kurtulmanın yolları

siyah noktalara çare gözeneklerden kurtulma siyah noktalardan kurtulma yolları noktalardan kurtulmanın yolları Siyah Noktalara Yoğurt ve Limon Suyu Cildimizdeki istenmeyen misafirlerden biri de siyah noktalar. Daha temiz bir cilt için evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz limon suyu ve yoğurtla hazırlanan maskeyle, sivilce ve siyah noktalardan kurtulabilirsiniz. Bir kâse yoğurda bir...
  3. Siyah noktalardan kurtulmanın yolları

Siyah noktalardan kurtulmanın yolları

Yüzünüzdeki siyah noktalar için ilk önce eczaneden bir şırınga alın . Daha sonra temiz bir tasa kaynamış sıcak su koyun. Başınızın üstüne bir çarşaf örterek bu suyun buharına bir süre yüzünüzü tutun. Yani yüzünüze basit bir buhar banyosu yapın. Buhar banyosundan sonra siyah noktalar çok kolay çıkar. Buhar banyosundan sonra iğnesini çıkardığınız şırınganın ucuyla hafifçe siyah noktanın...
  4. Siyah Noktalardan Kurtulmanın Basit Yolları :)

Siyah Noktalardan Kurtulmanın Basit Yolları :)

sıkılmamanın yolları sırttaki siyah noktalar Cildinizde ve yüz bölgenizde siyah noktalar ve sivilceler var ve siz bunları tırnakla sıkarak bu sorundan kurtulmayı düşünüyorsanız büyük bir hata yaptığınızın farkında değilsiniz de haberiniz yok. Biz size kolayca bu siyah noktalardan kurtulmanın belli başlı yollarını söyleyelim de bu sorundan biran önce kurtulun. Sivilce veya tıpta geçen adıyla...
  5. Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları

Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları

Cildinizde ve yüz bölgenizde siyah noktalar ve sivilceler var ve siz bunları tırnakla sıkarak bu sorundan kurtulmayı düşünüyorsanız büyük bir hata yapıyorsunuz... Cildinizde ve yüz bölgenizde siyah noktalar ve sivilceler var ve siz bunları tırnakla sıkarak bu sorundan kurtulmayı düşünüyorsanız büyük bir hata yaptığınızın farkında değilsiniz de haberiniz yok. Biz size kolayca bu siyah...

Sayfayı Paylaş