gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Siyah Noktaları Kolayca Temizleyin!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Siyah Noktaları Kolayca Temizleyin! Cildinizdeki yağ oranı yükseldiğinde siyah nokta problemiyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle yağlı ciltlerin sıkça karşılaştığı sorunlardan biri olan siyah noktalar beslenme ve çevresel faktörlere göre oluşabilmektedir.

Burun, çene ve alın bölgesindeki siyah noktaları temizlemek için doğal yöntemleri tercih edebilirsiniz.Derinlemesine temizlik özelliği olan elma sirkesi; siyah noktaların temizliği için etkili bir yöntem. Düzenli kullanımda sadece 2 haftada siyah noktalarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz.
    Kolay bulunabilir malzemelerle pratik yöntemle uygulayabileceğiniz elma sirkesi formülü cildinize parlaklık kazandıracak!
    Elma Sirkesi Buharı
    Malzemeler,
    3 yemek kaşığı elma sirkesi
    Yarım su bardağı su
    Hazırlanışı ve Uygulaması,
    Orta boy bir cezvede su ve sirkeyi karıştırın.
    Cezveyi ocağın üzerine alıp bir taşım kaynatın.
    Kaynamış karışımı geniş bir kaba alın.
    Öne doğru eğilerek yüzünüzü elma sirkesi buharına tutun.
    Buhar kaybını önlemek için başınızın üzerinden yanlara doğru gelecek havlu örtün.
    15 dakika bu şekilde bekleyin.
    Uygulama sonrası kaynattığınız elma sirkesi karışımıyla yüzünüzü silin.
    Ilık suyla durulayıp yumuşak hareketlerle kurulayın.
    Elma sirkesi buharını haftada 2 kez uygulayabilirsiniz. Özellikle gece uyumadan önce yaparsanız daha etkili sonuç alabilirsiniz.

(alıntıdır))

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben herseyin kolayina kaciyorum gidiyorum aliyorum eczaneden su bantlari yapistiriyorum sorunlu bölgelere 10 dka bekliyorum cikariyorum bitti :zuha: yinedew paylasim icin sagol canim bi ara bunuda denerim firsat bulursam ins :D

heee arti rep tabe :D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    oyy oyy repmi:D elini korkak alıştırma:D

4. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mutlaka denicem umarım faydasını görürüm

Siyah Noktaları Kolayca Temizleyin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siyah noktalar

siyah noktalar

Yüzünüzdeki siyah noktalar için ilk önce eczaneden bir şırınga alın . Daha sonra temiz bir tasa kaynamış sıcak su koyun. Başınızın üstüne bir çarşaf örterek bu suyun buharına bir süre yüzünüzü tutun. Yani yüzünüze basit bir buhar banyosu yapın. Buhar banyosundan sonra siyah noktalar çok kolay çıkar. Buhar banyosundan sonra iğnesini çıkardığınız şırınganın ucuyla hafifçe siyah noktanın...
  2. Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları

Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları

Cildinizde ve yüz bölgenizde siyah noktalar ve sivilceler var ve siz bunları tırnakla sıkarak bu sorundan kurtulmayı düşünüyorsanız büyük bir hata yapıyorsunuz... Cildinizde ve yüz bölgenizde siyah noktalar ve sivilceler var ve siz bunları tırnakla sıkarak bu sorundan kurtulmayı düşünüyorsanız büyük bir hata yaptığınızın farkında değilsiniz de haberiniz yok. Biz size kolayca bu siyah...
  3. Siyah noktalardan kurtulmak için

Siyah noktalardan kurtulmak için

siyah noktalardan kurtulma, nasıl kurtulurum, kurtulma yolları, kurtulmak için, kurtulmanın yolları ve dahası burada arkadaşlar. Siyah noktalarından şikayetçi olan ve bu konuda bir çok tedavi - bakım uygulaması deneyen o kadar çok kişi var ki Melek'lerim. Biz de o kişiler için, bu yazımızda siyah noktalara karşı çözümler sunuyoruz Melek'ler:) İşte size mucizevi öneri: Elma sirkesi. Yarım...
  4. Siyah noktalara cözüm

Siyah noktalara cözüm

siyah nokta, cilt bakimi, sivilcelere karsi, hassas, güzellik, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Cildimiz çok hasas olduğundan itinalı bir bakım istiyor. Zaman o kadar çabık geçiyor ki bir de bakmışsınız yaş kemale ermiş cildimizin güzelliği elden gitmiş. Yaşlanmışız. Elbette günün birinde hepimiz yaşlanacağız. Cildimiz kırışacak ama bu mümkün olduğunca geç olsa fena mı...
  5. Siyah noktalarınızla vedalaşın

Siyah noktalarınızla vedalaşın

siyah noktalara son, çözüm, kesin çözüm, tedavi, kurtulma yolları ve dahası burada arkadaşlar Güzelliğinize gölge düşüren ve ruh sağlığınızı da olumsuz etkileyen siyah noktalarınızla vedalaşmaya ne dersiniz Melek'ler? :) O zaman, daha fazla beklemiyelim ve işin püf noktalarına geçelim:) Aslında yapmanız gereken çok basit, evinizde her daim bulunan malzemeler yardımıyla yüzünüzü...

Sayfayı Paylaş