Siyah noktalarım 3 günde gitti!!!

dj_oznur_24

Yeni Üye
Üye
Siyah noktalarım 3 günde gitti!!!
hacet için çok kuvvetli inanılmaz siyah noktalarımdan kurtuldum
kızlar inanılmaz bi şey bu. bir arkadaştan duydum denedim ve burnumun üstündeki kocaman kocaman o siyah illetlerden kurtuldum. hem de çok kolay ve masrafsız.

tarif soyle:

1 tatlı kaşığı yumurta beyazının içine 2 tatlı kaşığı şekeri koyuyorsunuz. çatal yardımıyla çırpıyorsunuz. bembeyaz köpük köpük oluyor üstü. köpük kısmından bir miktar alıp burnunuzun ya da siyah noktaların üstüne ince bir tabaka olacak şekilde sürüyorsunuz. 5 dakika kadar kurumasını bekliyorsunuz. yapışık bir hale gelince agda yapar gibi sürdüğünüz yere parmağınızı dokundurup çekiyorsunuz. bu sırada biraz canınız yanabilir bu iyiye işarettir, siyah noktalar çıkıyor çünkü:)) bu sekilde yüzünüze peeling de yapabilirsiniz.ben haftada bir kez tüm yüzüme yapıyorum cilt ipek gibi oluyor.

--işlem sonrasında yüzünüzde birazcık kızarıklık olabilir. doğaldır. korkuya hacet yoktur, bir süre sonra geçiyor
--yapılışı her ne kadar bir ağda seyansına benzese de o kadar yaptım bu tarifi yüzdeki tüyleri aldığına şahit olmadim. o kadar güçlü çekme kuvveti de olmuyor zaten.

işlem bittikten sonra yüzünüzü yıkayıp bir tonik suruyorsunuz bu kadar. . ilk gunde değişikliği farkediyorsunuz ve gözlerinize inanamazsınız. ama 3 gun yaparsanız üst üste sonuç kesin.

Ce: Siyah noktalarım 3 günde gitti!!!

Eve gittiğim zaman ilk işim bunu uygulamak olacak teşekkürler. Umarım sende olduğu gibi benimde işime yara

Benim de böyle bi sıkıntım var dilerim bende işe yarar,çok teşekkürler bilgi için

bende deneyecem eksik kalmamalıyım tabiki:Dsonucu yazarım:D

bugün deniycem şimdi hemde:)inşallah güzel sonuçlar verir.saolasın ablacım

Geri