gebe
  1. dj_oznur_24

dj_oznur_24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Siyah noktalarım 3 günde gitti!!!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında dj_oznur_24 tarafından paylaşıldı.

hacet için çok kuvvetli inanılmaz siyah noktalarımdan kurtuldum kızlar inanılmaz bi şey bu. bir arkadaştan duydum denedim ve burnumun üstündeki kocaman kocaman o siyah illetlerden kurtuldum. hem de çok kolay ve masrafsız.
    tarif soyle:

1 tatlı kaşığı yumurta beyazının içine 2 tatlı kaşığı şekeri koyuyorsunuz. çatal yardımıyla çırpıyorsunuz. bembeyaz köpük köpük oluyor üstü. köpük kısmından bir miktar alıp burnunuzun ya da siyah noktaların üstüne ince bir tabaka olacak şekilde sürüyorsunuz. 5 dakika kadar kurumasını bekliyorsunuz. yapışık bir hale gelince agda yapar gibi sürdüğünüz yere parmağınızı dokundurup çekiyorsunuz. bu sırada biraz canınız yanabilir bu iyiye işarettir, siyah noktalar çıkıyor çünkü:)) bu sekilde yüzünüze peeling de yapabilirsiniz.ben haftada bir kez tüm yüzüme yapıyorum cilt ipek gibi oluyor.

--işlem sonrasında yüzünüzde birazcık kızarıklık olabilir. doğaldır. korkuya hacet yoktur, bir süre sonra geçiyor
    --yapılışı her ne kadar bir ağda seyansına benzese de o kadar yaptım bu tarifi yüzdeki tüyleri aldığına şahit olmadim. o kadar güçlü çekme kuvveti de olmuyor zaten.

işlem bittikten sonra yüzünüzü yıkayıp bir tonik suruyorsunuz bu kadar. . ilk gunde değişikliği farkediyorsunuz ve gözlerinize inanamazsınız. ama 3 gun yaparsanız üst üste sonuç kesin.

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Siyah noktalarım 3 günde gitti!!!
    çok teşekkürer cnm bilgilerini bizimle paylaştığın için

3. selda

selda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Eve gittiğim zaman ilk işim bunu uygulamak olacak teşekkürler. Umarım sende olduğu gibi benimde işime yara

4. SheqeR

SheqeR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benim de böyle bi sıkıntım var dilerim bende işe yarar,çok teşekkürler bilgi için

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    bende deneyecem eksik kalmamalıyım tabiki:Dsonucu yazarım:D

6. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler.Denemekte fayda var..Bende deneyip sonucu yazacağım..

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    bugün deniycem şimdi hemde:)inşallah güzel sonuçlar verir.saolasın ablacım

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

vee denedim şuanda yüzümde bekliyor 5 dakika:Dsonucu yazıcam

9. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

tsklerrrrrrrrrr

10. KayıtsızÜyYELDA

KayıtsızÜyYELDA Forum Okuru

Bu dogrumu daha sonra tekrar cıkmazmı bıraz korkuyorumda.

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ilk gün yaptığımız yumurta şeker karışımını dolaba saklayıp 3 gün boyunca aynı karısımı kullansak bi zararı olumu arkadaşlar acil cevap lazım ..

Siyah noktalarım 3 günde gitti!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siyah noktalar

siyah noktalar

Yüzünüzdeki siyah noktalar için ilk önce eczaneden bir şırınga alın . Daha sonra temiz bir tasa kaynamış sıcak su koyun. Başınızın üstüne bir çarşaf örterek bu suyun buharına bir süre yüzünüzü tutun. Yani yüzünüze basit bir buhar banyosu yapın. Buhar banyosundan sonra siyah noktalar çok kolay çıkar. Buhar banyosundan sonra iğnesini çıkardığınız şırınganın ucuyla hafifçe siyah noktanın...
  2. siyah noktalara 1 günde tam çözüm

siyah noktalara 1 günde tam çözüm

siyah noktalara kesin çözüm siyah noktalara çözüm noktaya kesin anında noktalar için evet bir çay tabağına 1 çay kaşığı limon suyu 1,5 çay kaşığı pudra bebek budrası olurya ondan ikisinide çırpın biraz 1 dk kadar ve yüzünüze sürün kesin çözüm deneyin ve görün hiçbir sakıncası yoktur doktorum bana onerdi 3 gündü 1 tane bile siyah noktam kalmadı sizde deneyin bu kırmızı sivilci akneyede iyi...
  3. Siyah noktalara cözüm

Siyah noktalara cözüm

siyah nokta, cilt bakimi, sivilcelere karsi, hassas, güzellik, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Cildimiz çok hasas olduğundan itinalı bir bakım istiyor. Zaman o kadar çabık geçiyor ki bir de bakmışsınız yaş kemale ermiş cildimizin güzelliği elden gitmiş. Yaşlanmışız. Elbette günün birinde hepimiz yaşlanacağız. Cildimiz kırışacak ama bu mümkün olduğunca geç olsa fena mı...
  4. Siyah noktalarınızla vedalaşın

Siyah noktalarınızla vedalaşın

siyah noktalara son, çözüm, kesin çözüm, tedavi, kurtulma yolları ve dahası burada arkadaşlar Güzelliğinize gölge düşüren ve ruh sağlığınızı da olumsuz etkileyen siyah noktalarınızla vedalaşmaya ne dersiniz Melek'ler? :) O zaman, daha fazla beklemiyelim ve işin püf noktalarına geçelim:) Aslında yapmanız gereken çok basit, evinizde her daim bulunan malzemeler yardımıyla yüzünüzü...
  5. Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Ev Yapımı 3 Maske Tarifi

Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Ev Yapımı 3 Maske Tarifi

siyah noktalardan kurtulmak için maske, cilt maskesi tarifi, siyah noktalar için cilt maskesi tarifi Sevgili melekler, kozmetikler, hava koşulları, cilt yapısı ve genetiksel nedenlerle meydana gelen siyah noktalar kabusunuz olmasın. Kimyasal içeren maddeleri cildinize sürmek istemiyor ve aynı zamanda siyah noktalardan da kurtulmak istiyorsanız, işte sizlere 3 tane ev yapımı cilt maskesi...

Sayfayı Paylaş