gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

siyah noktam var ne yapacağım diyorsanız

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

1 tatlı kaşığı yumurta beyazının içine 2 tatlı kaşığı çay şekerını koyup beyaz köpükler oluşuncaya kadar çırpın...çırptıktan sonra oluşan köpüklerden alıp ince bir katman halınde yüzünüze sürün ve kuruyuncaya kadar bekleyın..kuruduktan sonra parmaklarınızın uçlarıyla ağla yaparmış gibi o katmanı çekin...sonra ılık su ile yıkayın.... farkı hemen farkedeceksiniz...3 gün üst üste yaparsanız kesin çözüm oluyormuş...

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: siyah noktam var ne yapacağım diyorsanız
    denemek lazım tşkler kızıl

3. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: siyah noktam var ne yapacağım diyorsanız

ben denedim bile :hhh: kurumasını bekliyorum bakalım nasıl bir sonuç çıkacak :D
    teşekkürler canım

4. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de duymuştum daha önce bu tarifi uyguladım gerçekten gidiyor siyah noktalar ama cilt de zedeleniyor

siyah noktam var ne yapacağım diyorsanız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah noktalar için ne yapacağım

Siyah noktalar için ne yapacağım

Siyah noktalar için Malzemeler: Limon suyu, yoğurt. Hazırlanışı: Bir kase yoğurda bir limonun suyunu karıştırın. Bu karışımı, gözlerinize gelmemesine dikkat ederek yüzünüze yayın ve 15 dakika bekleyin. Yüzünüzde kuruyan maskeyi ılık suyla yıkayarak çıkarın. Ne işe yarıyor?: Limon suyu cildi dezenfekte eder, sivilceleri kurutur ve siyah noktaların kaybolmasına yardımcı olur. Yoğurt ise cildi...
  2. Siyah noktalar için bitkisel kür var mı

Siyah noktalar için bitkisel kür var mı

Siyah noktalar için siyah nokta bantları çocuklarda siyah nokta bebeklerde bebekte çocuklarda noktalar Kadınlarımızın belası olan bu siyah noktacıklar için aşağıda güzel tavsiyeler var :) Siyah Noktalara Yoğurt ve Limon Suyu Cildimizdeki istenmeyen misafirlerden biri de siyah noktalar. Daha temiz bir cilt için evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz limon suyu ve yoğurtla hazırlanan maskeyle,...
  3. siyah noktalara acil çözümü olan var mı

siyah noktalara acil çözümü olan var mı

Çok kısa süre sonra bir doğum gününe katılmak istiyorum ve benim için çok önemli ama şu siyah noktalarım beni deli ediyor. Kısa bir sürede siyah noktalara çözüm bulabilen var mı. Varsa ne olur yazsın :(
  4. cildimde siyah noktalar var ne yapmalıyım

cildimde siyah noktalar var ne yapmalıyım

benim cildimde siyah noktalar var ayrıca cildim çok yağlı dove sabunla yıkıyorum yarım saat sonra yine yağlanıyor ve bu durum beni çok rahatsız ediyor lütfen yardım edin ne yapmam lazım
  5. Siyah noktalardan kurtulmanın yolları.

Siyah noktalardan kurtulmanın yolları.

Siyah noktalar cilt problemlerin den biri. Hekesin ortak sorunu olan siyah noktalar genelde burun ve çevresin de görülür.Siyah noktalarla ilgili eminim ki onlarca yazı okudunuz ve uyguladınız.Ama siyah noktalar dan bir türlü kurtulamadınız.Siyah noktalar dan kurtulmak istiyorsanız öncelikle cilt hijyenine dikkat etmeniz gerekiyor.Sonrası uygulayacağınız bir kaç yöntemle syah noktalara elveda...

Sayfayı Paylaş