Siyah Saçlarımı Oryalsiz Sarı Yaptım(Siyah Boyalı Saç Nasıl Açılır)

canım siyah saçı bu renk nasıl yaptın nasıl biğr yol izledin anlatırmısın

arkadaşlar benmde saçımda gelincik kızılı vardı pembemsi bişeydi nefret ettim iice akıttım açık bakır şuan açık küllü kumrala geçiş yapmak istiyorum illa palettenin ultra açıcısını kullanmak zorundamıyım.. ( buarad bende siyahtan aynı bu arkadaşımızın yaptığı gibi kızıla geçtim çok basit yapması saçınızda boya varsa ve dipleriniz geldiyse önce boyalı yerlere sürün 10dk beklettikten sonra diplere uygulayın yarım saat sonra boya hafif kuruma yapacaktır ıslak tarakla saçlarını tarayın 10 dk daha bekletip yıkayın turuncu oluyor siyah saçınız.. sarı olmuyor sarı ile turuncu arası iğrenç bir renk oluyor eğer sarıya dönecekseniz birkaç gün daha sabredin saçınıza bakım uygulatın yağla ve sonra tekrar paletteyi kullanın platin sarısı için 3 aşama istiyor kalın telli saçlarda...) açık bakır şuan saçım kızlar sizce palette kullanmalıyımıyım saçımı açık küllü kumral yapmak istiyorum linkteki gibi.. hangi markayı tercih etmeliyim şimdiden teşekkürler :) http://img194.imageshack.us/img194/720/yeilgzl.jpg

yanlız palettenin ultra açıcısı saçı zedeliyor haberiniz olsun siyahtan kızıla geçerken saçlarım epey yıpranmıştı, saçları kurutuyor ve kırıyor ciddi bakım uygulamanız lazım yapacaksanız oreal gibi yakmıyor ama allahtan;) bakım için HC complex öneririm.. dediğim gibi saçın nemini öldürüyor palette ultra sarı yanılmıyorsam numarası IL1 di.. o yüzden şuan bakır olan saçlarıma tekrar palette kullanmak istemiyorum açık küllüye geçmek için.. Ama illa kullan diyorsanız ve tecrübeyle sabitlenmişse yapacak bişey yok..

lütfen açık küllü kumral için acil cevap kızlar saçlarım koyu renk olsun istemiyorum palette kullanmalımıyım beyaz tenliyim ve minyonum koyu renkler yüzümü çok kapatıyor ve beni çok ama çook soluk gösteriyor istediğim kadar makyaj yapsamda... Hangi markanın açık küllü kumralını tercih etmeliyim acil yardımmmmmmmmm istediğim saç renginin linkini birdaha koyuyorum...

http://img194.imageshack.us/img194/720/yeilgzl.jpg

lütfen cevappppppp

canım isimleri verdiğin ürünleri karıştırdın mı nasıl yaptınnnnnnnnn??? lütfen cevappppppppp:(((((

peki hiç yıpranma yada dökülme olmadı mı benim saçım ince telli korkuyorum denemeye :S

benim saçım doğal koyu kumraldı daha önce hiç boyamadım ama pallete nin sarı boya sını içindeki açıcıyla sürdüm bakır rengi oldu sarı olması için ne yapmalıyım

iyi de onun içinde de oriel var :D
açık renk saç boyasının içine oriel atılmış açıcılar palettenin ve kolestonun açıcıları

mrb

meraba benim saçlarım siyah nasıl açabilirim yaklaşık 3 aydır boya vurmuyorum Palettenin ultra açıcısı nerden alabilirim acil yardım

siyah saçlarımı sıfır yıpratmayla sarısın oldum

kuaföre gittim.simsiyah saçla.bu saç sarı lur mu dedim.neden olmazmıs dedı
röfle atarsam olur dedı.tmm dedım.kadın bir röfle yaptı aynada kendımı tanıyamadım.sarı aralar fındık kabugu harıka bı röfle olmustu.bıldıgı ınız sarısındım yahu.fakat 3 hafta sonra sarının tonu karamele dönmeye basladı bır röfle daha attırdım.saclarım sapsarı oldu sadece ucundan 4 cm kestirdim hepsi bu.bu olay bana 350 tl ye patladı.ama deymez mı.belımdekı saclar gene belımde.0 yıpranma.muhtesem saclarımla gırdıgım heryerde fark atıyorum.agır siyah bı göz makyajı ve sonuc girdiğim ortamlarda gözler bende.evde acmaymış.yok oryalmış kendınızı kandırmayaı.sacınız alabula bıse olucak.yıpranma ve sac kesımı cabası.kuaföre gittiginizde.siyah sacı amam dıyosa anında o kuaförden kacın.gercektende acamaz.yada ne bılım 50 ye 60 yaparım derse gene kacın.cünku yemın ederım kadın sacımı hiç açmadan direk röfle yaptı.sakın ucuz kuaföre gitmeyin en lüksüne gidin.bir defa verin muhtesem olsun.

Geri