gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Siyah saçtan Kumrala dönmek istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım siyah saçtan kumrala dönmek istiyorum. Saçlarımı açtırarak kumral yada fındık kabuğu rengi yapmak istiyorum bu hususta önerileriniz var mı. Boya vs tutmaz diyorlar yaptıran varsa fikir rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Siyah saçtan Kumrala dönmek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönmek

Dönmek

Rüyada basi üzerine döndügünü görmek musibettir. Bir rivayete göre, amiri veya efendisi, rüya sahibinin aleyhine döner. Bir yandan diger yana döndügünü görmek, halinin degismesidir. Arkasina döndügünü görmek, günahtan kaçindigina delalet eder. Rüyada Mevlevi dervisi gibi döndügünü gören, ibadet ile mesgul olur. Basi asagi dönerek yürüdügünü gören, ters ve zarari olan bir is yapar ve bundan...
  2. Siyahtan Sarıya Dönmek İstiyorum

Siyahtan Sarıya Dönmek İstiyorum

Siyah saçlıyım ve artık sıkıldım. Kumrala dönmek istiyorum. Ama saçımda zarar görmesin istiyorum. Tam olarak neler yapmalıyım. Siyahtan sarıya dönen hanımlar fikir verir misiniz sağolun.
  3. Kumral Saç Rengi örnekleri istiyorum

Kumral Saç Rengi örnekleri istiyorum

Kumral Saç Rengi tonları paylaşır mısınız benimle, saçlarımı kumral yapmak istiyorum ama önce bir kaç Kumral Saç Rengi örnekleri görmem lazım ki bana hangisi gider diye karar vereyim :)
  4. Yenilik isteyenlere Kumral Saç Renk tonları  Resimleri

Yenilik isteyenlere Kumral Saç Renk tonları Resimleri

Kumral Saç Rengi Resimleri Saç Rengi Kumral Yeni sezona, yeni imajınızla mı girmek istiyor sunuz? O halde biz de size yeni sezon için, 2012 yaz modası konularımızın yanı sıra birde yeni imajınız için yardımcı olalım ve saçının rengini değiştirmek isteyenler için, kumral saç renkleri örnekleri sunuyor ve kumral olmak isteyenlere, kumral saç rengi tonları burada diyoruz Melek'ler!
  5. 2014 Kumral Saç Rengi Tonları

2014 Kumral Saç Rengi Tonları

kumral saç renkleri, 2014 kumral tonları, kumral saç renkleri 2014 Sevgili melekler, genelde kadınların en çok tercih ettiği doğal saç rengi olan kumral tonları, her sezon rahatlıkla kullanılabilen ve modası asla geçmeyen bir saç rengidir. Aralara ve uçlara attırılabilen değişik renkte balyajlarla farklı havaların katılabildiği kumral rengi saç tonları, 2014 kışında da başımızın tacı olacak....

Sayfayı Paylaş