gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

siyah topukulu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ya şey ya bn 11 yaşındayım 34 giyiyorum bana siyah topuklu puantiyeli ayakabılar gösterir misin ?

siyah topukulu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah

Siyah

rüyada kazak görmek rüyada siyah kazak görmek giymek giymek Siyah renk, mala işarettir. Bir insanın rüyasında siyah giymesi mala, aynı zamanda da hüzne işarettir. Siyah renk, paraya yorumlanır. Bir insanın rüyada siyah giymesi paraya, acıya hüzne yorumlanır. Rüyada siyah renk görmek, karşınıza birçok sorunun çıkacağı anlamına gelir.Rüyada her seyde görülen siyah renk ululuga ve mala delalet...
  2. Siyah elbiseler..

Siyah elbiseler..

siyah elbiseler Siyah rengini bütün bayanlar sever ağır şık ve zarif renktir siyah her ne kadar matem rengi densede kusur kapatıcı özelliği var bence özellikle kilo problemini en aza indiriyor:D ve hiçbir zaman modası geçmiyo:)...
  3. Siyah etekler

Siyah etekler

siyah etekler
  4. Siyah küpeler

Siyah küpeler

siyah küpe siyah küpeler Melişlerim birbirinden hoş siyah küpeler burda umarım beğenirsiniz..:D
  5. Siyaha Davet

Siyaha Davet

Sizler için faydalı olacağını düşündüğüm bir şeyi paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Siyaha Davet uygulaması var. Puan toplayarak ödül kazanılıyor. İpad 2, Digitürk Web Tv hediyeler arasında. Kotondan da elbiseler, etekler var bunların arasında ayrıca. Yani herkese hitap ediyor. Sizde katılabilirsiniz. Rexona Siyaha Davet

Sayfayı Paylaş