gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Siyahın turuncuyla uyumu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Siyah-turuncu dekorasyon örneği Siyah-turuncu oturma odası dekorasyonu
    Ben siyah rengini en çok gri renkle yakıştırsamda bu turuncu-siyah dekorasyonlu oturma odasını görünce gerçekten beğendim meleklerim.
    Bu salonda kullanılan avize modeli de hoşuma gitti.

Siyahın turuncuyla uyumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turuncu

Turuncu

Atılganlık, cömertlik, adalet, amirlik, canlılık, dürüstlük simgesidir
  2. Ev dekorasyonunda siyah ve beyazın harika uyumu

Ev dekorasyonunda siyah ve beyazın harika uyumu

Ev dekorasyonunda siyah ve bayaz renkleri tercih edenler için dizayn edilmiş odalar ve banyolar burada.Siyahın asilliği ile beyazın temiz ve sadeliğiyle harika uyum içinde olan bu iki rengin dekorasyona kattığı güzellikleri görmenizi tavsiye ediyorum melekler.
  3. beyaz ten siyah saç uyumu

beyaz ten siyah saç uyumu

siyah saç resimleri siyah saçlı beyaz tenli ünlüler beyaz ten saç ten slm melekler size bişey sorucam , internette dolaşırken beyaz tene siyah saç kullanan ünlüleri gördüm .biraz kafam karıştı . bende beyaz tenliyim hatta baya beyaz . ve şu anki saç rengim kına kızılı ama boya vaktim geldi acaba siyah saç denesem mi ? ne dersiniz?
  4. Dekorasyonda renk kombinasyonları- Kırmızı -siyah uyumu

Dekorasyonda renk kombinasyonları- Kırmızı -siyah uyumu

Renk kombinasyonları Renk uyumu Dekorasyonda renk uyumu Kırmızı - Siyah dekorasyon örnekleri Selam meleklerim. Dekorasyonda kırmızı ile siyah kombinasyonu en yakıştırdığım kombinasyondur. Kırmızı ve siyah uyumunu bir çok yaşam alanında kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Kırmızı - Beyaz- Siyah renk kombinasyonları ile oluşturulmuş bir yatak odası Kırmız -Siyah kombinasyonlu bu mutfağı...

Sayfayı Paylaş