gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Siz bilgisayarsınız ve her bilgisaydaki gibi uyarılar..!!

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Siz bilgisayarsınız ve her bilgisaydaki gibi uyarılar..!!

:)güzell emeğine sağlık

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

emeğineee sağlık canım

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

emeğine sağlık esenacım:)

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

puhahah..emegıne saglık canım

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlık canımm

Siz bilgisayarsınız ve her bilgisaydaki gibi uyarılar..!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her zaman yaptığın gibi!

Her zaman yaptığın gibi!

İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her zaman yaptığın gibi yine gidebilirsin... Ben cümlelerimi sensizde kurarım..Bak sensiz sabahada kalkabiliyorum ne güzel..Yine ötüyor kuşlar ne kadar güzel melodileri..Unuttum mu ki çoktan senin sesini... İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her...
  2. Kadın vücudu bilgisayar gibi

Kadın vücudu bilgisayar gibi

kadınlar bilgisayar gibidir Bir kadın milyonlarca yumurta ile doğar, ömrünün 6 yılını rüya görerek geçirir. Ortalama 77 yıllık ömrü boyunca tıkır tıkır işleyen bir kadın vücudunda bakın neler yaşanır? Kadınlar günlük aktivitelerini gerçekleştirirken, aslında vücutlarının ne kadar özel fonksiyonlara sahip olduğunun farkına varamaz. Peki ortalama 77 yıllık ömrü olan bir kadının anatomisi...
  3. yıl 2090 da duvar yazıları ve uyarılar

yıl 2090 da duvar yazıları ve uyarılar

-Dikkat!.. Meteor düşebilir. - Lütfen uzaya tükürmeyiniz. - Buraya uranyum döken eşektir. - Türbeye chip, süper iletken materyal, fiber optik kablo bağlamayınız. - Silikon bazlı, display özellikli kaldırırm taşlarının değismesinden dolayı verdigimiz rahatsizliktan ötürü özür dileriz.(Çemişgezek Büyükşehir Belediyesi) - Galaktik yol, indirme bindirme yapılmaz. - Oy kullananlar...
  4. çöp dökme uyarıları her telden :)

çöp dökme uyarıları her telden :)

Yaratıcı ülkenin yaratıcı insanlarından çöp dökmelere karşı alınan önlemlerden birkaç adet... İzmir’de bir çöp kutusunda "Buraya çöp atan sıkıyorsa biraz beklesin!" Pendik'te bir duvarda "Buraya çöp atmayın yakalarsam yediririm o çöpleri" Kasımpaşa'da bir duvarda "Buraya çöp atan Allah katında cezalandırılacaktır" İstanbul / Sefaköy'de bir duvarda...
  5. Annelere ve anne adaylarına uyarılar

Annelere ve anne adaylarına uyarılar

annelerin dikkat etmesi gerekenler anne adaylarına tavsiyeler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda annelere ve anne olmaya hazırlık yapan anne adaylarına bilinmeleri gereken bilgileri aktarıyoruz. Bilinçli bir anne olmak isteyen tüm hanımlar, buyrun aradığınız bilgiler burada! Anne sütü, bağışıklama takvimine uygun olarak yapılan aşılar ve düzenli hekim kontrolü, bebek ve çocukları...

Sayfayı Paylaş