gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Siz daha önce elişinden yapılan sandalet modeli gördünüzmüü?

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

siz daha önce elişi yapımı sandalet modeli görmüşmüydünüz arkadaşlar bilmem ama ben ilk defa gördüm doğrusu bu şekilde yapılarak tabi altına taban gerekli daha sonra zevkimize göre kurdale yada boncuk ve pullarla işleyerek çok hoş yazlık bir sandelet yapabiliriz meleklerrr siz bir düşününn:)

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Siz daha önce elişinden yapılan sandalet modeli gördünüzmüü?
    vayy be hanımlar neler yapmıyo ki bunu da yapmışlat tesekkürlerr

3. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Siz daha önce elişinden yapılan sandalet modeli gördünüzmüü?

iğrenc valla:D

4. nohutlu pilav

nohutlu pilav Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Siz daha önce elişinden yapılan sandalet modeli gördünüzmüü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çoraplı sandalet modellerini daha önce görmüşmüydünüz?

Çoraplı sandalet modellerini daha önce görmüşmüydünüz?

enes ayakkabı modelleri enes çizme modelleri Arkadaşlar daha önce çoraplı sandalet modellerini görmüşmüydünüz bilmiyorum ama ben ilk defa gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim Bana çok farklı bir stil ve tarz gibi geldi.Aslında bazı modeller ev içinde terlik tarzındada giyilebilir Benim gibi ilk defa gören arkadaşlarım bu modeller hakkında bakalım ne düşünecek...
  2. Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

değişik elişleri değişik elişi modelleri el işleri modelleri elişleri Değişik eldiven modellerinden hoşlanan bayanlar için son derece farklı ve bir o kadar şık elişi motifli eldiven modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. Yapılışı:5 zincir çekilip kapatılır.Sık iğne başlanır.İlk 4 sıra her zincire çift batarak yuvarlak motif oluşturulmaya başlanır.İplikle tek batarak devam...
  3. 2012 Sandalet Modelleri En Güzelleri Siz Meleklerimiz İçin...

2012 Sandalet Modelleri En Güzelleri Siz Meleklerimiz İçin...

Sandalet Modelleri 2012 Sandalet Modelleri Yaz geldi bayanlar hadi bakalım ayaklarımız biraz hava alsın ve bu şık sandaletlerle ayaklarımıza rahatlık sağlayalım.... Renkli ojelerimiz, pedikürlü tırnaklarımız hazırsa; 2012 yaz modasında bizi harika sandaletler bekliyor! Fiyonklar, boncuklar, taşlar, zımbalarla süslenmiş sandaletlerle ayaklarımıza özgürlük vereceğiz…Bunlarda topuklu sandalet...
  4. Sezonun En Şık Sandalet Modelleri 2012 Sizin İçin Seçtiklerimiz

Sezonun En Şık Sandalet Modelleri 2012 Sizin İçin Seçtiklerimiz

sandalet modelleri 2012 sandalet modelleri Sevgili melekler, yaz aylarının gelmesi en çok ayaklarımıza yarıyor herhalde :D:D Kış boyunca kalın çoraplar, çizmeler ve botlar içinde bunalan ve daralan ayaklarımız yaz gelince özgürlüklerine kavuşuyor :) Ortaya çıkmalarıyla bakımlarını da ihmal etmememiz gereken ayaklarımız yazın terlikler ve sandaletler içinde daha bir zarif görünüyorlar. İşte...
  5. Elişi alyans modelleri

Elişi alyans modelleri

kızlar el işi göz nuru ile nakış edilmiş harika şekilde görünen alyanslara ihtiyacım var rkısmet ise 14 ocakta düğünüm var bilen arkadaşlarımın buraya görsel olarak paylaşım yapmasını rica ediyorum. Hadi kızlar bu arada yeni evlenenlere ve evlenecek olanlara biiiiiir ömür boyu mutluluklar diliyorum kızlar.

Sayfayı Paylaş