gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Siz evlilik hazırlaklarına başlarken,Aşk toplamış bavulu valize hadi bana eyvallah de

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

valiz toplama oyunları valiz oyunları bavul toplama
    Herşey nede güzel başlamıştı oysa... Aşk.. Heryer aşk kokmaktaydı... Zaman ... zaman geçtikçe bak bakalım evlilik ne hale gelmiş... Evlilik girince araya aşk toplanmaya başlamış... Evliliğin oldugu yerde neden aşk bitmekte.. İŞşte gerçekle espiri karışımı ile çok güzel anlatılmış... [​IMG]

Siz evlilik hazırlaklarına başlarken,Aşk toplamış bavulu valize hadi bana eyvallah demeye başlamıştır bile..Neden mi?

İlk günlerde işe giderken dudaktan alınan öpücükler yerini önce yanağa,sonra uzaktan mucuk mucuklara bırakır.Finale doğru kapıyı çarpıp çıkmalar başlar.

Flört ederken buluşmaya traş olup parfüm kokuları içinde gelen adam,evlendikten sonra eğer ogün dışarıya çıkmayacaksa "Suratım dinlensin"deyip sakalı ve pijamalarıyla oturur karşınızda.

Ya bayanlar saçlar dağınık veya alalade toplanmış,üzerinde çamaşır suyu ve binimum temizlik maddeleri lekesi bulunan eşofmanla dolaşır bütün gün evde.

İlk günlerde dibini tüutturduğunuz yemeği bayıla bayıla yiyen adama artık üstüne kuş kondursanız beğendiremezsiniz yemeklerinizi.annesinin yemeklerine asla benzemez.
    Gün içinde başka kadınların yanında çekmekten helak oldukları göbekleri sizin yanınızda açıp kaşımaya başlarlar.

ilk yıllarda tanıştığınız bakıştığınız gün diyerek neredeyse hergün kutladığınız yıldönümleri,evlilik yıldönümlerini bile unutturur.
    cicim aylarında sizinle buluşmak için kaytarılan işler,erken biten toplantıların süreleri uzar,mevcut toplantılara yenileri eklenir.
    Bigudi ve güzellik maskesini söylemeye gerek yok onlarsız evli bir kadın düşünülemez bile..

Kadınlar hiç aşağı kalmazlar nedense nerdeyse ağdalarını eşlerinin yanında yapmaya başlarlar,belkide yapıyorlardır
    İlk günler el yıkanırken bile kitlenen banyo kapısı sonraları def-i hacet sırasında bile ardına kadar açık bırakılır:))(Abarttım heralde)
    Eşleriniz sizi her geçen gün daha çok sever!ve artık gaz çıkarmak için bile yanınızdan bir saniye bile ayrılmaya bile göze alamazlar..
    İlk günlerde horlamalar ninni gibi gelir,sonra yastığını alan başka odaya kaçar.
    Flört döneminde kendini beğendirmek için uğraşan kadınlar,evlendikten sonra kocalarının uzun saçtan hoşlandığını bile bile ısrarla ve inatla kısacık kestirirler saçlarını..
    ilk günlerde öhö deseniz sizi neredeyse aciel servise götürecek eşleriniz,artık hastalıktan yerlere yatsanız"Bir aspirin al bişeyin kalmaz"demeye başlarlar.
    ilk günler ele ele yapılan romantik gezileryerini market reyonları arasında tekerlikli araba eşliğinde gidip gelmelere bırakır.
    Ve bu hengame içerisinde bakarsınız aşk "Bana müsade "deyip gitmiş. Nedersiniz çok mu abattım?
    Şekerim; Bizim düşünün bakiim evliliğiniz neler değişmiş hı?

2. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    aman allah ım yenı evlencek bırı olarak dogrumu mu yaaa hadı yalan deeee :(

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    CAnım bu her evlilik için geçerli değil ama zaman bazı şeylerin değişmesine sebeb olmaktaa... İlk evlenildigigibi kalmıyor insanlar bu erkekler içinde gecerli kadınlar içinde....
    Benim evliligimi soracak olursan 2 ay sonra 3 yıl olacak hala ilk gunki gibiyiz cunku iş nedeniyle sık ayrılıklarımız oldugundan ilk gunki heycanımızı koruduk.. artı şimdide askere gittiiki buda askımızı tazelememize neden oldu..... Askı hayatta tutmak ellerimizde.... Evlilikltende korkma yasını bilmiiyorum amaa evlilik karsılıklı yasandıktan sonra cok guzel bir olgu..

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    canım 23 yasnndayım nısanlım 2 bılmıyorum bu yazıyı okuduktan sonra zaen onunla aksam konustum yapmaması gereken seylerı :D odaa tmm askım dedı :D

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ya bence ciftlere karaktere baglı bunlar görücü usuluyle evlenen birbirini sevmeyen ciftler bile daha snra yıllar gectiktensonra sırılsıklam asık oalbiliyolarlar en basit dizileri örnek verebilirim 1-zoraki koca :D
    2-sıla
    ve pek cok dzi :D

6. duyygu

duyygu Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3 yıl olaylı zorluklarla yaşanan bi aşktan sonra aşık ola ola ewlendik şu an 4.5 aylık evliyiz we geneliyle karşılastım canım gaz çıkarma göbek kaşıma gbi şeyler dışında şunu bilir şunu söylerim aşkı bitirmek isteyen ewlenir....

7. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    bu ne yaaa:pirto:evlenmiyom benn

8. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :) :) :) sonuçta beraber yaşıyorsunuz :)

9. _SULTAN_

_SULTAN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yukarda yazanların hepsi doğru yaaaaaaaaaaaa :zarhos::puff:

Son düzenleme: 22 Kasım 2010
  10. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ya ben nişanlıyım naptınız ablacıklar evlilikten soğudum bence hiç abartılmamş doğru bunlr..

11. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    öyle oluyor gerçekten çevremde gördüğüm için diyorum.evliliği ilk günkü heyecanı ve tazeliğinde tutmak lazım.mümkün mü acaba(değil) acı gerçekler bunlar

12. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    :huhe:İlk günlerde horlamalar ninni gibi gelir,sonra yastığını alan başka odaya kaçar.

13. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

inanmıyorum

ya ben daha sözluyum bunları yaşatacaksam vay halime

14. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Kelimesi kelimesine doğru bence :D

15. Liv_19

Liv_19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Aslında aşk değildir biten. aşk paylaşım arttıkça sevgi çoğaldıkça çoğalan birşeydir. tabii ki ilk heyecanı hiçbir zaman yakalayamazsınız ama arada ufak oyunlarla heyecanınızı tazeleyebilirsiniz. Ve erkeğinizin sizin yanınızda rahat olabilmesi artık bir aile olduğunuzu gösterir. size olan sevgisi ya da saygısı azalmamıştır. hatta size eskisinden daha değer veriyordur. huzurlu ve rahattır.

Siz evlilik hazırlaklarına başlarken,Aşk toplamış bavulu valize hadi bana eyvallah de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ey aşk hadi öğret bana bilmediklerimi!

ey aşk hadi öğret bana bilmediklerimi!

Ey aşk hadi öğret bana bilmediklerimi, eksik kalanları.. Her seferinde canımın acımasının biraz daha azalacağını düşünürdüm hep. Ama azalmıyor; yıllar geçtikçe daha da çoğalıyor can acısı. Gençlik yıllarında böyle durumlarda başka şeyler düşünmeye çalışırdım. Hatta hatırlıyorum, ilk sevdiğimden ayrıldığımda daha doğrusu terk edildiğimde çok canim yanıyordu. Kendimi avutmak için bir yol...
  2. Ey aşk hadi öğret bana !!!

Ey aşk hadi öğret bana !!!

Ey aşk hadi öğret bana bilmediklerimi, eksik kalanları.. Her seferinde canımın acımasının biraz daha azalacağını düşünürdüm hep. Ama azalmıyor; yıllar geçtikçe daha da çoğalıyor can acısı. Gençlik yıllarında böyle durumlarda başka şeyler düşünmeye çalışırdım. Hatta hatırlıyorum, ilk sevdiğimden ayrıldığımda daha doğrusu terk edildiğimde çok canim yanıyordu. Kendimi avutmak için bir yol...
  3. Lara - Hadi Bana Eyvallah

Lara - Hadi Bana Eyvallah

Allah şaşırtırsa insanı senin gibi yoldan çıkar Göz göre göre kendini ateşlere atar Bıktım senden illalah bıktım yemin ederim Bak ne hallere düştüm seni tebrik ederim Hadi bana eyvallah mutluluklar dilerim Seni nasıl kalbime yazdıysam öyle de seni silerim Allah şaşırtırsa insanı senin gibi yoldan çıkartır Göz göre göre kendini ateşlere atar Bıktım senden illalah bıktım yemin ederim Bak ne...
  4. Hakan Peker - Hadi Bana Eyvallah

Hakan Peker - Hadi Bana Eyvallah

Yeni aşklar arasında bir pişman olsanda Beni sorsan arasanda tekrar dönemem sana Yeni baştan başlasanda şimdi herşey çok geç Beni artık anlasanda yalvarma kendine yeni yol seç Sana bana kalmaz bu dünya Kendin çal kendin oyna Buda sana ders olur inşallah Hadi bana eyvallah
  5. Abidin - Bavulunu Valizini

Abidin - Bavulunu Valizini

alsam seni şokşam içime hani öyle sevesim geliyor aşktan yanayım ama gözü karayım bilmem kulağına hoş mü geliyor allayıp pullayıp koluma takarım ama kıskançim kafamada takarım aşk bir hayat derler bizde bu hayatın hepsini sana adarım seveceksen tam sev beni olacaksan benim ol dönüşü olmaz iyi düşün ölene dek sevgilim ol niyetini fikrini söyle bilelim istiyorsan seviyorsan...

Sayfayı Paylaş