siz hangi bebeksiniz :)

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye

hangi bebeksiniz siz hangi bebeksiniz 2 on iki on 2 10 EN TEMBEL

EN MIZMIZ

EN ŞEBEK

EN TATLI

EN ŞAŞKIN

EN UYUŞUK

EN AGRESİF

EN STRESLİ

EN ARTİST

EN KABADAYI

EN ÇEKİNGEN

EN ŞIMARIK

EN OLGUN

EN ANA KUZUSU

EN KRİZMATİK

alıntı

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye

Cevap: siz hangi bebeksiniz :)
    [​IMG]şımarııkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :

ben malaeseff buyumm :zuha:

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye

galıba birazcık beni anlatıyor

4. gökçe

gökçe Yeni Üye

İşte buda ben:D

5. Hülya

Hülya Yeni Üye

işte benn..... :D

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

Ben bu olmalıyım:D:D

7. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye

[​IMG]buda ben olmalıyım :D

8. Cevap: siz hangi bebeksiniz :)

çok şirin:D

9. göknur

göknur Yeni Üye

ayni ben[​IMG][​IMG]

10. **eda**

**eda** Yeni Üye

i$te bu iKiside Beni anlatiyo...

11. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye

TIPKISI BENN:d

12. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye

en bastakı....emegıne saglık

13. handanca

handanca Daimi Üye

[​IMG]bu benim küçüklüğüme çok benzemiş. Zeynep kamil hastanesinde hemen doğunca çekmişler resmimi:)

14. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye

Ben buyum :) Çok çirkinim:) ama sevimliyim

15. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Siz Hangi Bebeksiniz

Teşekkür ediyorum arkadaşlarım ya gerçekten de çok komik hahahahahay.

siz hangi bebeksiniz :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hangi yemegi hangi sıcaklıkta pişirmeliyiz

ne pişirmeliyim ISILAR Fırın Isısı150º CIlık170º-190º COrta220º CSıcak230º-240º CKızgın CİNSİSICAKLIKPİŞME SÜRESİKalın Börekler175º-210º C35-45 dk.İnce börekler150º-180º C25-35 dk.Yağlı kek, bisküvi, kurabiyeler200º-220º C30-35 dk.Balıklar200º-220º C30-35 dk.Kuzu eti200º-260º C30-35 dk.Dana eti200º-280º C40-60 dk.Tavuk çeşitleri175º-200º C40-50 dk.Güveçler175º-230º C40-60 dk.
  2. Hangi Ay Hangi Ülkelerde Tatile Gidilir

maldivlere hangi ay gidilir Ocak Arjantin, Avustralya, Belize, Kanada, Karayipler, Şili, Costa Rica, Ecuador, Guatemala, Hawaii, Hong Kong, Hindistan, Kenya, Malezya, Maldivler, Meksika, Fas, Yeni Zelanda, Filipinler, Güney Afrika, Sri Lanka, Tanzanya, Tayland, Amerika, Venezüella Şubat Arjantin, Avustralya, Belize, Brezilya, Kanada, Karayipler, Şili, Costa Rica, Ecuador, Guatemala,...
  3. Hangi Meyve Hangi Mevsimde Yenmeli

ayva mevsimi mevsim sebzeleri tablosu kırmızı pancar hangi mevsimde olur dut hangi mevsimde olur ayva mevsimi ne zaman Kızlar ben şahsen bu dondurulmuş gıdalar çıktığından hangi meyve hangi mevsimde olurdu ne zaman yenirdi unuttum.... Her meyveyi zamanında yememiz gerek ama bu artık pek mümkün olmuyor....Eğer sizde sağlıklı beslenmek meyve ve sebzeleri mevsiminde yemek isterseniz buyrun size...
  4. Hangi yiyecek hangi tabağa konur?

yemek ordövr tabağında neler olur deşet tabağı tabakta meyveler ordövr tabağında neler bulunur Hazır Ramazan ayındayken eminim iftar sofralarında bol bol misafirleriniz oluyordur.Belki de henüz almaya başlamadınız ama çok yakında bununla ilgili planlarınız var sizlere yemekli misafir aldığınız zaman masadaki tabak düzeni ile ilgili bazı püf noktalarını vermek istiyorum.Hangi yiyecek hangi...
  5. Hangi Kitap Hangi Peygambere İndi...

Hangi Kitap Hangi Peygambere İndi... Kızlar rica ediyorum bilgi verin bana
  6. Hangi Sebze Hangi Ayda Ekilir

Hangi Sebze Hangi Ayda Ekilir bu sorumun cevabını verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  7. Hangi Ayda Hangi Balık Lezzetlidir

Hangi Ay Hangi Balık Yenir Hangi Ayda Hangi Balık Lezzetlidir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve bu konuda bizden bilgi isteyen misafirimize hangi ayda hangi balık daha lezzetli olur diye bilgiler sunuyor ve hangi ayda hangi balık olur bu konumuzda bilgi ediniyoruz. Ocak Uskumru, lüfer, palamut, istavrit lezzetini korur. Kefal ve hamsi tam yağlı durumdadır. Cinekop,...
  8. Hangi hastalığa hangi bölüm hangi doktor bakar

Hangi Doktora Muayene Olmalıyım hangi hastalığa hangi bölüm bakar hangi hastalığa hangi doktor bakar Aramızda mutlaka hastalıığ için hangi bölüme gideceğini bilmeyen arkadaşalrımız olmuştur. İşte o arkadaşalrımız için, bu yazımızda hangi hastalığa hastane hangi bölüm bakar konu alıyoruz Melek'lerim. Dahiliye (İç Hastalıkları) : * Ağız kuruluğu * Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı)...
  9. Hangi ünlü hangi takımı tutuyor?

Hangi ünlü hangi takımı tutuyor? Hangi sanatçı hangi takımı tutuyor? Bir misafirimiz merak etmiş ve bize sormuş "acaba bu ünlüler hangi takımı tutuyor?" diye bu soru üzerine elbette ki biz de meraklandık ve bu konuda bir araştırma yaptık. İşte size hangi ünlü hangi takımı tutuyor öğrenin Melek'ler; İşte sanat dünyasının ünlü isimlerinin tuttuğu takımlar.. Özcan Deniz Tuttuğu...
  10. Hangi Çiçek Hangi Duyguyu Hissettiriyor ?

Bu konu; hangi çiçek hangi duyguyu hissettiriyor konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, doğum günleri, yıldönümleri, doğumlar, hastalıklar hep bir buket ya da saksı çiçekle hatırlanır. Çiçek ferahlıktır, çiçek dile getirilemeyen duyguların ifadesidir, çiçek sevgidir, çiçek zerafet, çiçek tazeliktir. Bu liste uzar, gider. Uzun lafın kısası kadınlar çiçekleri sever, ne de olsa...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. Hangi Bebeksiniz

,
  2. yatakta hangi bebeksiniz

,
  3. siz hangi bebeksiniz

,
  4. 2 On Hangi Mesleksiniz,
  5. siz hangi hayvansınız,
  6. 2 10 hangi bebeksiniz,
  7. 2 on hangi bebeksiniz,