siz hiç bir akrebin gözlerine baktınız mı?

Konu, 'Akrep Burcu' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

akrebin gözleri varmı akreplerin gözü varmı akrebin gözü gözleri var mı akrep burcu duygusal mıdır Hiç bir akrebin gözlerine baktınız mı?Bakmamanız elde değil.
    Çünkü onlar gözleri ile hemen dikkat çeker.Konuşmasına gerek yoktur.

Yaşadığı derin duygular,içine gömdüğü hisleri , 6. hissiyle herşeyi anlaması , kuvvetli hafızası , Tanrı vergisi çekiciliği , seksapelliği , tam bir sırdaş oluşu , sağlam karaktere sahip olması........
    İşte bunların hepsi onun gözüne vurur.

Bir akrep size öyle bakar ki kendinizi hipnotize olmuş hissedersiniz.Duyguları çok derin yaşıyan akrep,içinden her şeyi düşünür hisseder. Ama asla dışarı belli etmez.Onlarda çok dikkat çekici bir sakinlik ve ağır başlılık görürsünüz.Aslında onun içinde fırtınalar kopmaktadır.
    Eğer herhangi bir kötü niyetiniz varsa bunu kesinlikle farkeder.Çünkü o bunu sezer ve bilir.İşte o zaman ordan kaçın.
    Duygusal , romantik , sevgiyi sonuna kadar hisseden ve yaşıyan akrep konu savaşa gelince ondan korkulur.Çünkü onlar doğuştan ağır konuşma özelliğine sahiptir.Size öyle birşey söylerki,bu sizi damarlarınıza kadar zehirler.Boşuna onlara akrep denmemiş.Aslında çoğu insana ağzını yormaya bile değmiyeceğinden şöyle bir gözlerini size dikmesi yeticektir....

Akrep gizemli burçlardandır.İçinde ne düşündüğünü bilemessiniz.Çünkü hayal dünyaları o kadar geniştir ki buna kapasiteniz yetmiyebilir.Su grubu olduklarından sesiz sedasız olduklarında seyrine doyum olmaz.
    Ancak kızdığı zaman kendinize sığınıcak sağlam bir liman bulsanız iyi olur.

İşte karşınızdaki alımlı , sizi kendine mıknatıs gibi çeken , duyguları uç noktalarda yaşıyan , zehir gibi hafızası olan , yapılan iyiliği ve kötülüğü asla unutmayan ve karşılığını vermek isteyen , vefakar , sevdiği insana sonuna kadar büyük birt tutku ile bağlanan , sağlam ve kendinden emin duran,karizmatik kişiyi gördünüz mü ?
    Büyük ihtimalle gördünüz.Onu fark eder etmez okyanus gibi derin bakışları ile sizi hemen etkiliycektir.İşte o bir AKREPTİR!!!!Baktığınızda AKREBİN GÖZLERİ.....

lacrimosa bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

işte benim sevgilim yaaaa teşekkür edermm

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

Erkekteki en berbat burc :sinirli:
    Bakmak ISTEMIYORUM :seker:

4. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye

aaaa bunu beyendim :) ama korktumda :cry:

5. asudevuslat

asudevuslat Yeni Üye

baktımmmm baktımmm... bir daha da gözümü alamadım...

6. __MeLoDy__

__MeLoDy__ Yeni Üye

Çok saol bende akrebim ...

7. abiyekuzu

abiyekuzu Yeni Üye

paylaşımın için teşekkürler..

8. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye

yok ya çok ürkütücü bay olsun bayan olsun güwen vermiyor birde soğuk gibi ya da bana öyle geliyor bilemiyorum

9. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye

ben yengecim :D

10. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye

akrep hangi aylar bilen var mı

11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

eveet ben bir akrebm ve çevremden gözlerim hakkında çok iltifat alıyorum..tam beni anlatan bi burç ve ben akrep olmaktan gurur duyuyorum=)

12. solenzara

solenzara Yeni Üye

akrep 23 ekim-21 kasım arası oluyor.
    Ayrıca yazılanlar o kadar doğru ki..
    Hem en yakın arkadaşım hem de sevgilim akrep.Bazen kalabalık içinde, sadece bakışarak anlaşabiliyoruz. Söylemek istediklerini bakarak ya da mimik yaparak anlatabiliyorlar.
    standart kahverengi gözlü bile olsalar, bakmayı biliyorlar. ve bu onları çok güzelleştiriyor.

13. jupiter

jupiter Forum Okuru

walla bende akrebim ama bu kadar ayrintili bilmiyordum özelliklerimi...valla hosuma gitti söyle bi dislrim ortaya cikti :D:D emegine saglik pelinim...bu gözlerime esim baksinda doyamasin insallahh bana bunlari yasatiyor ....

14. pırılım

pırılım Yeni Üye

bende bir akrebimmmm.ve akrep burcu olmanın bir ayrıcalık olduğuna inanıyorum....

15. RefRa

RefRa Daimi Üye

Bende akrebim ilk defa akrepleri iyi anlatan bi yazı okudum. Sevmiyodum burcumu ama şimdi az biraz sevmeye başladım :D:D

siz hiç bir akrebin gözlerine baktınız mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Akrebin Gözleri

Akrebin gözleri her an üstümde sanki G F E Akrebin gözleri öyle yaman ki Öylece bakıyor hiç göz kırpmadan Bekliyor beni kımıldamadan Bekliyor beni kımıldamadan Akrebin gözleri akrebin akrep Akrebin gözleri akrebin akrep Hainlikle dolup boşalan bakışları Sanki bitmez bir kin nefret soluyor Yavaş yavaş yandan yaklaşışları Belli ki küçük bir fırsat kolluyor Belli ki...
  2. akrebin doğum halindeki resimleri...

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. gözlerine bakmak!!!!!!

gözlerine bakmak gözlere bakmak sevdiğinin gözlerine bakamamak bakamamak Gözlerine Bakmak Gözlerinin bir anlamı vardı yüreğimde Baktığımda gözlerini değil yüreğini görürdüm. Senin gözlerine bakmak sevdiğim eski bir şarkıyı yeniden içimde hissetmek gibiydi. Yalnızken pencereden bakınca sevgiyi aramaktı Bir omuz aradığında ya da bir sevda şarkısı mırıldandığında gözlerinde dalıp...
  4. Gözlerine İhtiyacım Var

Yine bir akşam üstü... Ve ben yine bulutlarla beraber çay içiyorum... Az şekerli. Aylardan ekim. Üç gün sonra dolunay çıkacak. Hava birazcık serin gibi. Senin yanımda olmanı istediğim akşamlardan birisi işte. Her akşamki gibi yine boş ve yine sabaha gebe. Sanki kar yağacakmış sanıyorum. Birazcık serin dedim ya işte bu serinlik sadece bu akşama özgü bir serinlik değil. Temmuz dada...
  5. Gözlerine ihtiyacım var

Yine bir akşam üstü… Ve ben yine bulutlarla beraber çay içiyorum… Az şekerli. Aylardan ekim. Üç gün sonra dolunay çıkacak. Hava birazcık serin gibi. Senin yanımda olmanı istediğim akşamlardan birisi işte. Her akşamki gibi yine boş ve yine sabaha gebe. Sanki kar yağacakmış sanıyorum. Birazcık serin dedim ya işte bu serinlik sadece bu akşama özgü bir serinlik değil. Temmuz dada böyleydi...
  6. Akrebin Gözleri

akrep burcu gözleri Hiç bir akrebin gözlerine baktınız mı?Bakmamanız elde diil.Çünkü onlar gözeri ile hemen dikkat çeker.Konuşmasına gerek yoktur.Yaşadığı derin duygular,içine gömdüğü hisleri,6. hissiyle herşeyi anlaması,kuvvetli hafızası,içinde taşıdığı sonsuz şehvet,tanrı vergisi çekiciliği,seksapelliği,tam bir sırdaş oluşu,sağlam karaktere sahip olması........işte buynların hepsi onun...
  7. Ben gözlerine ölmüşüm

Ben gözlerine ölmüşüm Yağmalanmış bir şehir gibi sessizliğe bürünecek anıların...Karakışın koynunda kuruyacak baharın...İsminle başlayan tüm şiirlerim yanacak bir bir...Koynunda ihanetinin akrepleri kol gezecek...Ve sen uykularda kaçıncı rüyanı görürken ben toprakta çürürken yine sana ağlar olacağım.... Kanatları parçalanmış bir serce düşecek avuçlarına...Bensiz geçen günlerinde...
  8. Akrebin Yengeç Partneri Olursa...

akrep erkeği çekicidir akrep erkeği özellikleri akrep erkeği yengeç kadını uyumu yani bu çekiciliğin gözle görülen sebepleridir. Meleklerim biliyorsunuz ki Yengeç kadını akrep erkeğini gözünde büyütür büyütür büyütür ve sonunda ne olur mutlu son.Her son mutlu bitmese de akreple yengecin aşkı masumdur. akrep erkeği yengeç kadını ilişkisi derken akla gelen tek şey ikisininde deniz canlısı...
  9. 2013 Kabarık gelinlik modellerine baktınız mı?

Bu konu; kabarık gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Kabarık gelinlikler hep çocukluğumuzdaki öykülerin prenseslerinin elbiselerini hatırlatır bana. Sizde kendi hayat öykünüzün prensesi olmak için bu modellerden birini düğününüzde giymeği düşünüyorsanız seçeceğiniz modele burada hep birlikte karar verelim. Bir ömür boyu gülümseyen karelerde hayalinizin gelinliğiyle poz vermeniz...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. akrep burcu duygusal mıdır

,
  2. akrep gözü var mı

,
  3. Akrep kadını duygusal midir

,
  4. akrebin kaç gözü vardır,
  5. akrebin kaç gözü var