gebe
  1. DERİN

DERİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Siz hiç kendinize yalan söyledinizmi???

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında DERİN tarafından paylaşıldı.

Bir gün öylesine durduk yere kendinize yalan söylemiş oldugunuzu, Hatta bu yalanın aslında ne kadarda pahalı bir hesabı oldugunu bu hesabı yanı kendi kendinize söylediğiniz yalanın çok can yakıcı hesabınıda kendinizin ödediğini fark ettinizmi?? Evet ben bunu yaşadım ve insanın kendi canını nasıl kendi yalanıyla yakabildiğini gördüm ve belki sizde bunu yaşadıysanız paylaşarak kendinizden af dileyerek rahatlarsınız diye düşündüm...:yo:

Siz hiç kendinize yalan söyledinizmi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendime yalan söyler miyim?

Kendime yalan söyler miyim?

Kendime yalan söyler miyim? Kendinize karşı da yalan söyleyip söylemediginize doğrudan karar vermektense, yalan söylemenin size cazip gelip gelmedigini, saptamanız daha iyi degil mi? Aşağıdaki cümlelerden kaçı sizin de ağzınızdan çıktı ? -Yarın rejime başlıyorum -Ben hiç değişmedim ama akranlarım ne kadar yaşlanmış! -Sigarayı istesem hemen bırakabilirim ama istemiyorum. -Seks her...
  2. Sen hiç kendine küstün mü?

Sen hiç kendine küstün mü?

Ben küstüm.Kimseye sormadan seni gönül tahtına oturttuğu için küstüm.İçimde yaşattım seni.Bahardı yüreğimde mevsim.Yazı görmeden kış geldi.İçimde fırtınalar kopuyor.Artık ne fark eder ki.Ben dondurucu soğukta güneşle yanıp kavruldum.Şimdi gün güneş olsa, etrafım güllerle dolsa ne çıkar.İçimde ölen biri var.İçimde ölenle birlikte ölen bir ben var. Her damla gözyaşımla seni akıttım...
  3. Hiç tanışmamalıydım kendimle...

Hiç tanışmamalıydım kendimle...

Kendimi yazmak istiyorum ; ama kelimelerim o kadar dağınık ki ..Toplanmaya muhtaç. Ağlamaktan yorulmuş gözlere inat kalbim hala bir prça gözyaşı tuzunun delisi .Aklımı vurdum yollara bir deli kadar günahsız tenim. Tüm hataları şu bedene yüklediğimden beri hayasız gözlere inat çırılçıplak geziyorum. En çokta ellerden değil de aynadaki bakışımdan utanıyorum.. Bütün aynaları kırdım , parçaladım ....
  4. Size Yalan Söylüyormu

Size Yalan Söylüyormu

Eşinizin veya erkek arkadaşınız size yalan söylenip söylenmediğini bazı sözlere ve tavırlara bakarak rahatça anlayabilirsiniz melekler... İşte siz yalan söyleyip söylemediğini anlamanın ip uçları Tutarsızlık Yaptıkları ile anlattığı arasında tutarsızlık var mı yok mu bakabilirsin. En ummadığı soruyu sor Yalan söyleyen bir insanın mutlaka iyi ve sağlam bir hikâyesi vardır. Ve sizin ne...

Sayfayı Paylaş