gebe
  1. mirel

mirel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

siz izin vermedikçe kimse sizi üzemez

Konu, 'Kadınlar' kısmında mirel tarafından paylaşıldı.

beni kimse üzemez kimse üzemez beni evet,biz kadınlar pasif ve hep alttan alan insanlar kaldıkça sorunlarımız ,problemlerimiz bitmeyecek gibi görünüyor.hep vermek için mi yaratıldık hayır...birazda biz alalım almak için kendimizinde varolduğunu kanıtlamak için mücadele vermeli,bizde varız diyebilmeliyiz.Erkeklerde ben olgusu kazınmış ve bu ben olgusuyla küçüklükten gelen bastırılmış bi kişilikle biz kadınları hep ezdikçe geliştiği ve güçlendiği kanısına varmaktadır.KADINLAR!bu erkekleri yine bizler kadınlar böyle yetiştirmiyormuyuz,gelin bundan sonra onları daha düzgün yetiştirmeye çalışalım ki ilerde hiç olmazsa kızlarımıza mutlu ,huzurlu,sağlıklı bi hayat sunulabilsin.Anlıyacağınız iyiyide kötüyüde temelde bizler hazırlıyoruz bunu kimse unutmasın

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: siz izin vermedikçe kimse sizi üzemez
    bence öyle demekle olmuyor..bunları bilen koca olmalı...herşey bizim elimizde değiil..sadece biz kendimizi ispatlamakla olmuyor...ama söylediklerinde çook haklısın canım beniim

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

evet şeker candye katılıyorum eğer karşındaki seni anlamıyorsa sen istediğini yap boş.... anlayışlı insanlarla tanışmak dileğiyle......

4. mirel

mirel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım bu zamanda kim kimi anlıyo söylermisin,seni beni anlıyacak birini bekliyeceksek ömür boş tükenir,pasif olmadan anlatmaya çalışacaksın kafanı eğmeden dik tutarak 1-2 eninde sonunda anlıyacaktır bi yerde,ben ne olursa istediğimi yaptıan ,yaptırmak için uğraş vermeyi seven bi karekterim,yılmam öğle demeyin sizde yılmayın bir çıkış varış noktası vardır bi yerde eminim

Son düzenleme: 8 Şubat 2009
  5. mirel

mirel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: siz izin vermedikçe kimse izi üzemez
    arkadaşım bu zamanda kim kimi anlıyor söylermisin,

Son düzenleme: 11 Şubat 2009
siz izin vermedikçe kimse sizi üzemez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizİ Kİmse Sevmiyormu Tiklayin Bakin Neler Olucak

Sizİ Kİmse Sevmiyormu Tiklayin Bakin Neler Olucak

YIKaMa YaGLaMa SeRViSi SÜPER BİŞİ YYA:d:d
  2. Hangi şarkı Size kimi-neyi HatırLAtıyoR???

Hangi şarkı Size kimi-neyi HatırLAtıyoR???

Yalın_ Son Aşkım Evanescence_My Immortal EŞİMLE TANIŞTIĞIM İLK GÜNÜ HATIRLATIYOR..
  3. Kına Gecenizde Siz Olsanız......

Kına Gecenizde Siz Olsanız......

kına elbiseleri kına elbisesi kina elbisesi 2011 gecesi kıyafetleri gecesi kıyafetleri 2011 Bazı gelinlerimiz kına gecelerinde abartıyı istemez kimisi ise en şatafatlısı ney ise onu tercih eder Kimi yörede bindallı olmassa olmazlardan biridir. Bunları giyerler rengarenk adetlerine uygun yaparlar o en anlamlı gelinin son gecesi olan kına gecesini . Fakat kimi yörelerde özel bindallı, sarka...
  4. 2013 Yetenek Sizsiniz Birincisi Atalay Demirci Kimdir?

2013 Yetenek Sizsiniz Birincisi Atalay Demirci Kimdir?

Bu konu; 2013 Yetenek Sizsiniz Birincisi Atalay Demirci Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sezonun Yetenek Sizsiniz birincisi yaptığı stand up showlarla izleyicinin ve jüri üyelerinin beğenisini toplayan Atalay Demirci oldu. Bu sayfamızda sizlere Atalay Demirci kimdir, hayatı hakkında bilgiler veriyoruz... Atalay Demirci doğum tarihi 8 Temmuz 1976’dır. Atalay...
  5. Seda Akman Kimdir? Biyografi Bilgileri Sizlerle

Seda Akman Kimdir? Biyografi Bilgileri Sizlerle

Seda Akman kimdir fatih dizisi Seda Akman fatih dizisi gülbahar hatun Kanal d ekranların da çok yakın da başlayacak olan Fatih dizisin de rol alacak sanatçılardan biride Seda Akman... Seda Akman Fatih dizisin de Gülbahar Hatun karakterini canlandıracak. Fatih dizi oyuncularından biri olan Seda Akman hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler için kendisinin biyografi bilgilerini sizlerle...

Sayfayı Paylaş