gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Siz Napardınız???????????

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

işte kadınların masum kalbi ve hemen duygusallaşan halleri çok güzel bir barışma olmuş aslında. [​IMG] Eşimle tartışmıştık. Kendi kendime; 'Asla barışmayacağım!' demiştim. Ben, tam kapıdan girerken, o çıkmaya çalışıyordu ki çarpıştık.
    'Çekilsene önümden be!' dedim. 'Sen çekil!' dedi. 'Hayret bir şey! Nerede durmamı isterdiniz beyefendi?!' dedim.
    'Ben konuşurken ardımda, üzgünken önümde, ağlarken yanımda, neşeliyken gözlerimde durmanı isterdim sakıncası yoksa hanımefendi?!' dedi.
    'Ta ta tabii…' diyebildim sadece. Kadın değil miyiz? İki tatlı lafa, yelkenler fora

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    adam ii laf yapmış ama

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Agzi iyi laf yapiyormus haaaa :D:D:D

Allahtan böyle laflara tav olan / hemen yelkenleri suya indiren bir kiz degilim :D:D:D

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bencede agzı iyi laf yapmış eşinin şaşırtmış seni

Siz Napardınız??????????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlarda askere gidecek dense naparsınız?

kadınlarda askere gidecek dense naparsınız?

valla çocuklarıma bakacak güvenebileceğim bir olduktan sonra neden olmasın seve seve
  2. Sarışın Trafik Kazası Sonrası Napar ?

Sarışın Trafik Kazası Sonrası Napar ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ßénim için Napardın :D:D TAm kopmaLık SüpeRrrr ßişiii :D

ßénim için Napardın :D:D TAm kopmaLık SüpeRrrr ßişiii :D

-benim için ne yapardın recai -bir kordum bir de yere çarpardım.. -yaaa ,dalga geçmee.! -ne yapıcam hayatım, -... -ne yapıcam ki yani? -... -dur bakalım hele sen bi soyun -...!!!! /////////////// -benim için ne yapardın hüsnü? -tuzlugu uzatsana -sktr desem ne yapardın -su alsana dolaptan soguk olsun -hayvansın!! ////////////// -benim için ne yapardın ahmet -ayazda yatardım -ayazda...
  4. Sizi gidi meraklılar sizi

Sizi gidi meraklılar sizi

Ne meraklı bunlar böyle?
  5. sabah kalktın ilk olarak naparsın

sabah kalktın ilk olarak naparsın

sabah kalktın ilk olarak naparsın elimi yüzümü yıkarım . yatakta kendime gelmeye çalışırım . bir bardak su yada süt içerim. hemen pc ye hemen televizyona

Sayfayı Paylaş