siz olsanız bu diziyi nasıl bitirirdiniz?

handanca

Daimi Üye
Yönetici
siz olsanız bu diziyi nasıl bitirirdiniz?
Kızıyoruz belki konusuna ama izlemedende duramıyoruz çoğumuz..

Romanı okuyanlar biliyor sonucu..

Bihter intihar ediyor. Nihalde evlenemiyor..

Ama siz olsanız nasıl biter bu dizi merak ettim.

meleklermekani10-7719.jpg
[/COLOR][/SIZE][/URL]

Adnan'la Bihtermi?

Behlül'le Bihter'mi?

Beşir'le Nihal'mi?

Matmazel Adnan'mı?

Nihal'le Behlül'mü?
https://www.meleklermekani.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=79945

Bende diziyi izlemiyorum ama fragmanlarından ve çevremde ki izleyenlerden dolayı biliyorum :)

Ben, sevenler kavuşsun derim.

Mesela; Matmazel, Adnan'ı seviyor ve sessizce izliyor o kesinlikle kavuşmalı.

Beşir, Nihal için çok acı çekiyor ve sevdiğinin mutluluğu için bir takım şeyleri yutup hastalığına dert ekliyor. Kavuşmayı hak etti :)

Bihter, Behlül'ü seviyor onlarda evlensin.

Geride kalanlara da gökten düşen üç elmayı yesin :D

rüyama katılıyorum bencede adnan ve matmazel evlensin bihterde behlüle kavuşsun nihal de beşirle evlensin mutlu olsun herkez :D

Bihter intihar etmesin alsin bohcasini gitsin, kimsenini birseyden haberi olmasin, Nihal Behlülü alsin cünki Besir öldü sanirim öyle duydum ve Ednen bey de yalniz kaldigi icin Matmazele siginsin :D o yasli usak var ya sisko adam o da ciksin diziden...Mutlu son.

Handan sen heyecan mı istiyorsun ? :) Ok şekerim ben şimdi kalbini yerinden zıplatacak bir senaryo yazim iki dakikada :D:D

Behlül, son anda nikah masasında ''hayır'' desin ve Nihal'i sevmediği aslında kime aşık olduğunu itiraf etsin, seyircilerde bu sırada Behlül'ün Bihter'e olan ilanı aşkını beklerken, Behlül, Firdevs Hanım'a aşık olduğunu ve ona yakın olmak için Bihter'le yakınlık kurduğunu ve hatta geçmişte ki ilişkisi olan Peyker'lede bu yüzden ilişki yaşadığını söylesin.

Matmazel'de Ariza'nın diziden çıkmasını istediği yaşlı uşakla kaçsın :D

Cemile ve Adnan beyde bir bakışta birbirlerine aşık olsun:)

Behlül'den kazık yiyen Nihal ve Bihter'de birbirlerini teselli ederken, birbirlerine aşık olup aslında lezbiyen olduklarını anlasınlar hahaha

Alsana 2 dakikada karman çorman bir senaryo :D:D

Nasılım :789:

ben olsam mutlu son yapmaya çalışırdım ama mutlu son nasıl olurdu bilmiyorum, çünkü hepsi birbirine bağlı birinin mutlu olmasını istesem diğer mutsuz

Handan sen heyecan mı istiyorsun ? :) Ok şekerim ben şimdi kalbini yerinden zıplatacak bir senaryo yazim iki dakikada :D:D

Behlül, son anda nikah masasında ''hayır'' desin ve Nihal'i sevmediği aslında kime aşık olduğunu itiraf etsin, seyircilerde bu sırada Behlül'ün Bihter'e olan ilanı aşkını beklerken, Behlül, Firdevs Hanım'a aşık olduğunu ve ona yakın olmak için Bihter'le yakınlık kurduğunu ve hatta geçmişte ki ilişkisi olan Peyker'lede bu yüzden ilişki yaşadığını söylesin.

Matmazel'de Ariza'nın diziden çıkmasını istediği yaşlı uşakla kaçsın :D

Cemile ve Adnan beyde bir bakışta birbirlerine aşık olsun:)

Behlül'den kazık yiyen Nihal ve Bihter'de birbirlerini teselli ederken, birbirlerine aşık olup aslında lezbiyen olduklarını anlasınlar hahaha

Alsana 2 dakikada karman çorman bir senaryo :D:D

Nasılım :789:

Firdevs hanıma gitsin demek? Bak bu güzel fikirmiş:D

Geri