siz olsanız bu diziyi nasıl bitirirdiniz?

rüyam bayıldım senaryona gülmekten öldüm süper ya senden iyi senaryo yazarı olur maşallah :D

Handan sen heyecan mı istiyorsun ? :) Ok şekerim ben şimdi kalbini yerinden zıplatacak bir senaryo yazim iki dakikada :D:D

Behlül, son anda nikah masasında ''hayır'' desin ve Nihal'i sevmediği aslında kime aşık olduğunu itiraf etsin, seyircilerde bu sırada Behlül'ün Bihter'e olan ilanı aşkını beklerken, Behlül, Firdevs Hanım'a aşık olduğunu ve ona yakın olmak için Bihter'le yakınlık kurduğunu ve hatta geçmişte ki ilişkisi olan Peyker'lede bu yüzden ilişki yaşadığını söylesin.

Matmazel'de Ariza'nın diziden çıkmasını istediği yaşlı uşakla kaçsın :D

Cemile ve Adnan beyde bir bakışta birbirlerine aşık olsun:)

Behlül'den kazık yiyen Nihal ve Bihter'de birbirlerini teselli ederken, birbirlerine aşık olup aslında lezbiyen olduklarını anlasınlar hahaha

Alsana 2 dakikada karman çorman bir senaryo :D:D

Nasılım :789:
çok güldüm ya :D:D

Bence Bihter intihar etmesin.. Adnan, Bihter ve Behlülü vursun.. :D ki bence öyle olması gerekiyordu.. :raila:

Bende diyorumki Nihalim Behlülden vazgeçeciği yok. Nihali ortadan kaldıralım..
Bihter Nihali vursun. Behlül geri döner Bihtere..

Ayrıca Bihter Matmazele dahada yakınlaşarak Adnanla aralarını yapsın. Adnanda onu terketmiş olur...

Oh herkes mesut yaşar işte yaaa hahaha

bence dizinin senaryosunu handancaya verisinler :Sherkes karmaşadan kafayı yesin :shootout:ve kanal kapansın dizi sektörü çöksün :28:
nasıl ama handancaya yetişirim galiba kafa karıştırmada ne dersiniz :puha:

Adnan bey durumu öğrenip bihteri vursun.Bihteri vurduğu için Behlül afayı yesin Adnanı vursun.Nihal babasının intikamı için Behlül'ü vursun.Nihal hapse girsin.Hapisteyken gardiyana aşık olsun.Beşir Nihal'e aşık olduğu ve bir türlü kendisine yüz vermedği için gardiyanı da Nihali de vursun.Sonra Beşirveremden ölsün :D

Çok mutlu son oldu.Bunlar erdi muradına diğerleri de çıksın kerevetine :D

dizi de bitti bence böyle bitmemeliydi...nihal öğrenip çaktırmasa ve nikah masaında hayır deyip behlülün yüzüne tükürseydi...herkesin içinde olanları açıklasaydı..adnan da ihterle behlülü 5 parasız sokağa atsaydı onalrda fakirlikten birbirini yeseydi..bihter öldü de kurtuldu

Bende diziyi izlemiyorum ama fragmanlarından ve çevremde ki izleyenlerden dolayı biliyorum :)

Ben, sevenler kavuşsun derim.

Mesela; Matmazel, Adnan'ı seviyor ve sessizce izliyor o kesinlikle kavuşmalı.

Beşir, Nihal için çok acı çekiyor ve sevdiğinin mutluluğu için bir takım şeyleri yutup hastalığına dert ekliyor. Kavuşmayı hak etti :)

Bihter, Behlül'ü seviyor onlarda evlensin.

Geride kalanlara da gökten düşen üç elmayı yesin :D

iştee aşk prensesim rüyamm romantikk meleğime katılıyorum...:asigim:

Geri