gebe
  1. gullguzeli

gullguzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

siz olsaydınız nasıl davranırdınız??

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında gullguzeli tarafından paylaşıldı.

herkese selam fikir ve tavsiyelerini almak için yazıyorum kayınvalimdem ile ilgili
    sorun diyemem çünkü aramızda mesafeli bir ilişki olduğu için
    çok şükür büyük bi sorunumuz yok
    sessiz sakindir öle laf sokması iğneleyici sözleri yoktur
    ama ben ailemden gördüğüm kadarıyla annem çok özençlidir heveslidir mesela
    eşime içinde gelir hediye alır yada ona ufak bile bişey götürdüğümüzde
    memnun olur bunu dile getirir teşekkür eder banada eşimede öledir
    ama kayınvalidem hiç belli etmez memnun olduğunu sevdiğini hoşuna giden şeyler
    geçen eşimle çok pahalı olmayan bütçemize göre güzel bi telefon aldık telefonu eskidi diye eşim ben gitmeden vermiş ben gittiğimde de bi süre bekledim bişey dicek mi die
    hiç birşey söylemedi bende sordum anne nasıl telefonun dedim
    kullanınca görücez diye bi cevap verdi
    bozulmadım dersem yalan olur
    elbet aşırı bişey beklemiyorum böle şap şup öpsün falan değil istediğim:)
    ama saolun kızım çok beğendim dese yeterdi
    hemde benim doğum günümün yeni geçtiği zmnlardı
    kendisinden hiç birşey beklmedim tanıdım çünkü yapamıyor yada yapmıyor neyse
    ben senin zevkini bilemiyorum dedi bi kaç keresinde
    ben öle laf sokan biri değilimdir ama yerine göre de sölemem gerekiyo aslında
    yane en azında kibarca memnun olmadın mı anne bişi demiyosun bile desem
    biraz beklentimi anlatmaz mı yada susmam daha mı iyi sizce

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    yani bu bazı insanların yapısında olan bişey aslında. mesela bazılarına yerden bir yaprak al hediye diye ver o yaprağı baş üstünde taşır.
    ama bazı insanlara dünyaları ver ayağıyle ezerler yani bu insanlarla alakalı.
    ama eğerki kayınvaliden başkalarının veriği hediyeye sevinip senin verdiğin hediyeye somurtuyorsa sana bir GAREZİ VARDIR..

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ha bu arada ben nasıl davranırdım senin yaptığın gibi susardım çünkü huylu huyundan vazgeçmez uğraşırsan da feci şekilde yenik duruma geçersin yani bırak ne hali varsa görsünnn canım :grev:

4. gullguzeli

gullguzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yok herkese karşı öyledir sessiz sakindir eşimelede öle çok diolog içinde değildir
    böle olması elbette huy değişmesini bkelemek saçma zaten
    ama bi düşünülüp alınan bi hediyenin karşısında da teşekkür etmek zor olmasa gerek
    ama memnun olmamıştır belkide bilemem insanlar farklı farklı

5. gullguzeli

gullguzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten ne kadar istesemde veremem malesef sonradan aklıma gelir hep böyle deseydim die ama yine diyemem yaşlı insanlar sonuçta kırmak ztn hoş olmaz
    amacım kırmakda değil asla eşimi çok sevdiğimden onlarıda sevip sayıyorum ztn
    başka bişi de değil sadece bi saol demesini bekledim açıkçası
    ama artık onuda beklemicem canı sağolsun diyip geçceksin en iyisi

siz olsaydınız nasıl davranırdınız?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu eşler birbirine nasıl davranır

Mutlu eşler birbirine nasıl davranır

eşimi nasıl mutlu edebilirim eşinizi nasıl mutlu edersiniz esimi nasil edebilirim eşimle olabilirim kocanızı edersiniz Evliliklerinde mutlu olan eşler mutluluklarını pekiştirmek için bazı davranışlara özen gösterirler. Siz de eşinizle mutlu olmak ve bu mutluluğu sürdürmek istiyorsanız şu uyarılarımıza kulak verin:Her şeyden evvel evlilikteki mutluluğun sevgi, saygı ve güvenden geçtiğini...
  2. aldatan erkek nasıl davranır

aldatan erkek nasıl davranır

aldatan erkek nasıl davranır aldatılan kadın nasıl davranmalı aldatılan kadın anlar aldatan erkek belli olur aldatıldığını anlar :24::dp47::cry::flirt::24::dp47::angel:Aldatan erkekler her zamanki gibi davranmazlar. Değişmeye, eşlerini eleştirmeye başlarlar ve yaptıklarını haklı göstermek için çeşitli yollara başvururlar. Seninle dergisi kasım sayısında bu konuyu masaya yatırdı. Dünyada...
  3. Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

aldatan erkek eşine nasıl davranır aldatan erkek karısına nasıl davranır karısını karısını paylaşan erkekler en çok burcu Kadınların sezgileri kuvvetlidir.Eğer bir kadın eşi hakkında burnu pis bir koku almışsa mutlaka altından birşeyler çıkacaktır çünkü kadınlar bunu hisseder.Herzamanki eşleri yoktur karşılarında çok daha farklı kişilikte bir erkek ve eşine değişik olumlu yada olumsuz...
  4. Ayrılmak isteyen erkekler nasıl davranır

Ayrılmak isteyen erkekler nasıl davranır

ayrılmak isteyen erkek sevmeyen erkek nasıl davranır ayrılmak isteyen nasıl davranır kadın ara vermek sevgili Sevgilinizin sizden ayrılmak istediğini düşünüyor ama bir türlü emin olamıyorsanız...Şimdi size vereceğim sırlarla bu sorunun cevabından emin olabilirsiniz.. İşte ayrılmak isteyen erkeklerin sırlarını :tik: Belki de ilişkiniz şu sıralarda can çekişiyor. Ama merak...
  5. Efendimiz s.a.v eşlerine nasıl davranırdı

Efendimiz s.a.v eşlerine nasıl davranırdı

Melekler hepimiz biliyoruzki Efendimiz s.a.v her hareketinde en güzel örnek olduğu gibi evliliğindede bizlere en güzel örnektir Efendimiz elerine nasıl davranırdı onların hataları karşısında nasıl davranırdı onlarla şakalaşırmıydı işte yuvaların en saadetlisinden örnekler buyrub melekler Peygamberi​mizin Eşlerine Karşı Örnek Davranışla​rı Rabbimizin kelamı, hayat rehberimiz...

Sayfayı Paylaş