gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Siz olsaydınız NYAPARDINIZ

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Genç erkek sevgilisiyle birlikte otobanda motorla son sürat gitmektedir.Kız nolur biraz yavaşla kaza yapacağız der oğlan yavaşlarım ama sıkıca sarıl der kız sarılır beni sevdiğini söyle der kız seni seviyorum diye bağırır oğlan şu kaskı başımdan alıp kendine taksana çok sıktı der kız takar ve çocuk fren tutmadığı için motorla bir bariyere çarpar sadece kız kurtulmuştur.Gerçek sonradan ortaya çıkar cocuk frenin bozuk olduğunu önceden anlamıştır öleceğini bilerek son kez kızın kendisine sarılmasını ister ve onu sevdiğini söylemesini ister sevdiği kız ölmesin kurtulsun diyede kaskı çıkartıp sevgilisine taktırır BU ÇOCUĞUN YERİNDE SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ?

Siz olsaydınız NYAPARDINIZ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz olsaydınız ne yapardınız :)

siz olsaydınız ne yapardınız :)

İskeledesiniz, son vapura yetişmek için hızlı hızlı yürüyorsunuz, bir bakıyorsunuz vapur iskelede ama iskeleden biraz ayrılmış gibi sanki. Koşmaya başlıyorsunuz, son 100 metre, turnikelerin üzerinden atlıyorsunuz, bütün gözlerin üzerinizde olduğundan eminsiniz. Son bir hamle yapıp uzun bir atlayış yapıyorsunuz ve bingo! Vapurdasınız. Yerden kalkıp pantolonunuzu silkeliyorsunuz mağrur bir...
  2. Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz?

Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz?

Evet arkadaşlar buyrun seçin bakalım mutluluk sizce hangisi? Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz? Mutluluk bunlardan hangisi sizce? Bir bebeğin gülümsemesi mi? Karlı bir gecede şömine başında uyumak mı? sırayı bozmayın Yağmur altında ıslanmak mı? Sevgiliyle gecirilen romantik bir an mı? ah ah nerde o günler...
  3. siz olsaydınız nasıl davranırdınız??

siz olsaydınız nasıl davranırdınız??

herkese selam fikir ve tavsiyelerini almak için yazıyorum kayınvalimdem ile ilgili sorun diyemem çünkü aramızda mesafeli bir ilişki olduğu için çok şükür büyük bi sorunumuz yok sessiz sakindir öle laf sokması iğneleyici sözleri yoktur ama ben ailemden gördüğüm kadarıyla annem çok özençlidir heveslidir mesela eşime içinde gelir hediye alır yada ona ufak bile bişey götürdüğümüzde memnun olur...
  4. Öpücük Kulubesinde Siz Olsaydınız Hangisi olurdunuz ?

Öpücük Kulubesinde Siz Olsaydınız Hangisi olurdunuz ?

Bu yıl 84'üncüsü yapılan Oscar ödülleri geride kaldı ödüller dağıtıldı vs... Şimdi bunların bir öpücük töreni var. Yani tüm sanatçılar yanlarında birer hatunla yada erkek erkeğe girerek o anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektiriyorlar arkadaşlarım. Can alıcı soru şu. Kız yada erkeklerden cevaplar bekliyoruz. Bu aşağıdaki resimlere bakarak, en şanslı kim kadın yada erkek ? Ve siz ÖPÜCÜK...

Sayfayı Paylaş