gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

siz sakızı sadece çiğnermisiniz?

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: siz sakızı sadece çiğnermisiniz?

vay be adam sakızlamı yapmış bunları çok değişik ya ellerine sağlık ece

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ay ağzımda da sakızım var ohh çakkıdı çakkıdı..adam ne güzel şeyler yapmış öyle eferin ona:)

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ben bıtek cıgner sısısrıpsısırıp patlatırım:):):)
    emegıne saglık guzel gorunuyorlar

siz sakızı sadece çiğnermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siz sadece ütüleyin

Siz sadece ütüleyin

Siz sadece ütüleyin Düşünmeye gerek yok, siz sadece ütülemek istediğiniz kumaşı seçin, gerisini Program 8 halleder. Benzersiz Program 8 Fonksiyonu, en hassasından en kalınına kadar seçilen kumaşın türüne göre, her zaman en doğru sıcaklık ve buhar kombinasyonunu otomatik olarak elde etmenizi ve bu sayede kusursuz ütüleme yapabilmenizi sağlayan önceden ayarlanmış 8 farklı ütüleme...
  2. Hanımlar bolero modelleri sadece sizler için

Hanımlar bolero modelleri sadece sizler için

boeromodeli orgu Arkadaşlarım ve çok değerli hanımlarımız için kışın vazgeçilemeyen giyim aksesuarı bolero modelleri... Bakın bakalım içlerinde elbette size hitap eden hoşunuza gidecek bir model vardır.
  3. iLaç değildir zaman,sizi sadece kanatır ..

iLaç değildir zaman,sizi sadece kanatır ..

iLaç değildir zaman,sizi sadece kanatır .. Bana Zamandan söz ediyorlar.... iLaç değildir zaman,sizi sadece kanatır .. Yaraları nasıl sardığından ya da her şeye nasıl iyi geldiğinden.. bilirsiniz zaten bir işe yaramadığını bildiğiniz gibi. Bittiğine kendini inandırmak ayrılığın gerçeğine katlanmak yüreğinizin unuttuğunuz yerleriyle yeniden karşılaşmak kolay değildir elbet... Kolay değildir...
  4. sadece sizlerle paylaşmak istedim :)

sadece sizlerle paylaşmak istedim :)

sevgili muhabbet arkadaşlarım bilindiği üzre ben 4.5 aylık hamileyim :) ve ilk bebişim olmasındanmıdır nedir çok heyecanlıyım bebişime her aldığımı bayramlık kıyafet alan çocuklar gibi her önüme gelene göstermek istiyorum ama bulunduğum yer 40 kişi hemde 50 yaş üstü paylaşıcak kimse yok yani :uhu: bende sizlerle paylaşmak istedim...iyi yapmışım dimi :utan: bu arada yorumlarınızı bekliyorum :)...

Sayfayı Paylaş