gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Siz siz olun Red Bull içmeyin

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

redbull parfüm rebull parfüm redbull ne zaman içilir nasıl içilir neyden yapılır Avustralyalı araştırmacılar, enerji içeceği Red Bull'un genç insanlarda bile kalp krizi riskini artırdığını belirledi.

''Kanatlandırması'' için üniversite öğrencileri ve adrenalin sporları tutkunları arasında popüler olan kafein içerikli içeceğin kanı yapışkan hale getirdiği ve bunun kriz gibi kalp ve kan damarlarında soruna neden olduğu belirtildi.

Royal Adelaide Hastanesinin Kalp ve Kan Damarları Araştırma Merkezindeki araştırmacısı Scott Willoughby, bir Avustralya gazetesine verdiği demeçte, ''Red Bull'un içilmesinden bir saat sonra kan sistemi artık normal olmuyor. Kalp ve damar hastalığı olan hastalarda gördüğümüz gibi anormal oluyor'' dedi.

Willoughby, stres ve tansiyonla birleştiğinde Red Bull'un öldürücü olabileceğini kaydetti.

Red Bull'un Avustralya şubesinin sözcüsü Linda Rychter ise Reuters ajansına verdiği demeçte, araştırmanın, şirketin merkez bürosu tarafından değerlendirileceğini kaydetti. Rychter, ''araştırma, bir fincan kahve içilmesinin etkilerini göstermiyor. Bu nedenle bildirilen sonuçlar beklenen sonuçlardır ve normal fizyolojik değişiklik içinde yer almaktadır'' dedi.

alıntı

2. negrita

negrita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Red Bull kola fanta..Ne sağlık kaldı ne birşey...

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    neden güzel olan herşey zararlı yaw,red buluda çok severim ama bunları okuyunca içemicez galıba

4. aclya

aclya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    redbulu bende severdim ama artık içmicem:(

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi yıllardır kullanırım bi problem görmedim :)

^Gri Melek^ bunu beğendi.
  6. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ama neticede kola da zararlı redbull da onun gibi bir içecek

7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hayatmdaa ne redbull un nede asitli herhangi bi içecegn yeri yok çok şükür..teşekkürler paylşm için...

8. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bizim evde sadece seftali suyu bide kola var ama nadiren icilir allaha sukur onuda kesecem zatem benim koca kola manyagı

9. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında redbull da burn de hepsi çok zararlı enerji içecekleri

10. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben içmiyorum emeğine sağlık

11. sevinz

sevinz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  12. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    ya zararli biliyoruz ama bazende de zinnde kalmak icin iciyoruz. Ben mesela cok icerim ama bu keyfine deyil günün yogunlugunu ve stressini onunla atmak istiyorum. Sanki o bana enerji ve güc veriyor gibi.
    Bilemiyorum yani ne yapsam bundan sonra:ah:

^Gri Melek^ bunu beğendi.
  13. MewQ

MewQ Forum Okuru

Napıyonuz ? redbull aslında çok zararlı bişey allaha şükür hiç içmedim ama içmeyi istemiştim ve biara birşey öğrendim redbullun içinde içki varmış bi arkadaşım içmiş ve sonra hiç bişey hatırlamıyodum dedi uyudum uyandım sonra kafam çok kötü ağrıdı dedi bende kesinlikle içmemeye karar verdim dinimi sakata getirmeyim . burn içtim bir iki defa ama artık içmicem kolayıda ara içiyodum artık içmiyorum evde yasak var nese bu kadar yeter görüşürüz ...

14. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    355ml kutulardan gunde en az 2 tane icen biri olarak test ettim onayladim hicbir zarari yok azcik gobek yapiyo o kadar:)))

ayrica icindeki taurinin ne oldugunuda biliyorum ona ragmen cok seviyorum Allah basimidan eksik etmesinhahaha

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben dah yeni öğrendim red bull un içinde boğa sprmi varmış bunu bilmiyodum ... çok moralim bozuldu :(((

Siz siz olun Red Bull içmeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Red Bull tehlikesi

Red Bull tehlikesi

Red Bull tehlikesi Red Bull enerji içeceğini inceleyen Avustralya’da bir sağlık merkezi içildikten bir saat sonra kanın yapışkan hale geldiğini saptadı. Uzmanlar bu durumun gençlerde bile kalp krizi riskini artırdığını belirtti Avustralyalı araştırmacılar, enerji içeceği Red Bull’un genç insanlarda bile kalp krizi riskini artırdığını belirledi. “Kanatlandırması” için üniversite öğrencileri...
  2. Kefeniniz sizin olsun

Kefeniniz sizin olsun

Bir ihtiyar... Ömrünün son demlerini yaşamakta... Yolculukta...Azığı bitmiş. Aç. Susuz. Bir kasabaya geliyor. Camiye gidiyor... Hoş geldin diyen yok, perişan haline bakıp bir ihtiyacın var mı diyen yok. Sadece boş ve donuk gözlerle bakıyorlar... Akşam oluyor.. Namaz. Yatsı oluyor. Namaz. Buyur eden yok. Tek başına camide. Allah'ın evinde. Allah'ın misafiri. O gece ölüyor. Belki de açlıktan....
  3. Kefeniniz sizin olsun...

Kefeniniz sizin olsun...

Gelen Allah misafiridir... Aman... Aman ha müsafirlere iyi bakın Bir ihtiyar... Ömrünün son demlerini yaşamakta... Yolculukta...Azığı bitmiş. Aç. Susuz. Bir kasabaya geliyor. Camiye gidiyor... Hoş geldin diyen yok, perişan haline bakıp bir ihtiyacın var mı diyen yok. Sadece boş ve donuk gözlerle bakıyorlar... Akşam oluyor.. Namaz. Yatsı oluyor. Namaz. Buyur eden yok. Tek başına camide....
  4. Red bull street style 2012

Red bull street style 2012

Red Bull'un gelenekselleşen Street Style yarışması bu sene Won desteği ile gerçekleştirildi. Etkinlikte 16 yetenek sokak stilini futbolla buluştururak kıyasıya yarıştı.Freestyle adı verilen serbest sokak futbolu ile müziği birleştiren bu etkinlik çok ilgimi çekti. göz atmak isterseniz detaylı bilgi: RED BULL STREET STYLE 2012 | WON Yarışmacıları ve muhteşem görüntüleri izlemek için: Red Bull...
  5. Siz Olsanız Neyapardınız?

Siz Olsanız Neyapardınız?

Melekler Bu topikte İlginçBişey yapalım dedim ve düşüncelşerinizi alalım :puha: Adamın biri idam cezasına çarptırılıyor..... veeeee..... bir yapılan bi' adet var..... Adamın önüne bir horoz koyuyorlar..... Diyorlar ki.... Bu horozu nasıl öldürürsen.... Cellatta seni öyle öldürecek..... Adam horozu öyle bi' şekilde öldürmeli ki Cellat onu o şekilde öldürememeli...yani bi' nevi o şekilde sizi...

Sayfayı Paylaş