gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Siz Türkçe yazın karşıya ingilizce gitsin!

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cok güzel bir bot ve sadece MSN icin.Yapacaniz tek sey bu Email adresi:[email protected] i listene eklemek sonra da mesaj geliyor. Bu doldu su adresi ekleyin diye öyle bir durumda dedig adrese ekleyin. Bu Email adres Türkce-Ingilizce sözlük sey
    yani türkcede birsey yazarsan ingilizce gösteriyor.
    yada ingilizcede birsey yazarsan türkce gösterio!!

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bir gece rüya görüyordum rüyamda büyük bir canavarla karşılaştım canavar bana doğru yaklaştı çok korktum ama kaçmayı başardım canavar bana zarar zarar vermadi ardından birden başka canavar çıktı öbür canavar arkadan gelirkene diğeri önden geliyordu 2 canavar beni tam tutucakken annemin seslenmesiyle uyandım... rüyanın ingilizcesini istiyorum

Siz Türkçe yazın karşıya ingilizce gitsin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngilizce - Türkçe Çevirmeler

İngilizce - Türkçe Çevirmeler

ingilizce duvar yazıları ingilizce fıkralar ve türkçeleri duvar sözleri yazilari fıkralar türkçe açıklamalı Chicken translation: Piliç çevirme Leave the door december:Kapıyı aralık bırak Clean family girl: Temiz aile kızı. Your hand is on the job your eye is on playing: Elin işte gözün oynaşta Sensitive meat ball: içli köfte. Urinate quickly,satan mixes: Acele ise...
  2. Türkçeye Karşı Sorumluluğumuz

Türkçeye Karşı Sorumluluğumuz

TÜRKÇE TÜRKÇE'YE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ Güngör Evren, 18 Kasım 2000- Cumhuriyet-Bilim Teknik Cumhuriyet'te ve Bilim Teknik ekinde Türkçe üzerine tartışmalar açılmasını, görüş ve önerilerin dil getirilmesini sevinçle, karşılıyorum. Ben de bu yazı ile tartışmalara katılmak ve görüşlerimi belirtmek istiyorum. Dilin en önemli özelliği, kuşkusuz, düşünme aracı olmasıdır. Bu bağlamda düşünmeyi...
  3. ingilizce siteleri TÜRKÇE görüntülemek

ingilizce siteleri TÜRKÇE görüntülemek

Bu site üzerinden ingilizce siteleri türkçe olarak görüntüleyebilirsiniz. Yapmanız gereken -adrese girin -ilk yazan yer english olacak -ikinci yazan yer türkish olacak -enter url ye türkce yapacagınız adresi girin -altta translate deyin bu kadar , türkceye cevirebildigi kadar cevirmektedir. işte link; http://www.tranexp.com:2000/Translate/index.shtml
  4. İngilizce Sarkıların Türkçe Karsılıkları

İngilizce Sarkıların Türkçe Karsılıkları

ingilizce şarkıların türkçesi ingilizce şarkıların türkçe anlamları şarkılar ve türkçe anlamları ingilizceye çevrilmiş türkce şarkılar ve ingilizce sarkıların Türkçelerini hep merak ederiz bu yüzden bende size Türkçe karsılıklarını buldummm sokk sok sok promises - yalanım varsa beni vursunlar we will rock you > pınarbaşı burma burma i will survive > yıkılmadım ayaktayım there...
  5. ingilizce türkçe çeviri anlamlı

ingilizce türkçe çeviri anlamlı

ingilizce türkçe çeviri anlamlı anlamlı İngilizce Türkçe Çeviri lütfen yardım edin arkadaşlar!

Sayfayı Paylaş