gebe
  1. yengeçkızı

yengeçkızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

sizce banamı yazmış ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında yengeçkızı tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar sevdiğim bir çocuk var yıllar önce aramız cok iyidi ama simdi cok kötü birkaç gün önce bir söz paylaştım "sonra kırıldım tam seni seven yerimden." Yazdım. Dün baktım oda bir söz yazmıs. "Birgün birisi sana öyle bir sarılacak ki kırılan parçaların tekrar birleşecek." Bu söz bana mı? Tesadüf olamaz bu kadar değilmi? Sarılacağı kişi kendisimi yoksa baska birinden mi bahsediyor beynim durdu. Yardımm!

2. hazel2157

hazel2157 Forum Okuru

şaka gibisin vallahi biz nerden bilelim sanamı yazmış aaaaaaao_O

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Birkaç deneme daha yap bakalım belkide şüphelerin de haklısındır yazdıklarının karşılığı olabilecek sözler senin paylaşımından hemen sonra devam ederse haklısın tersi olursa bence yolun başın da boşuna umut bağlamadan vazgeç derim ben;)

sizce banamı yazmış ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adını yaz size resim çizsin

adını yaz size resim çizsin

resimlere adını yaz resmin içine adını yaz BURAYI TIKLAYINIZ
  2. Siz Türkçe yazın karşıya ingilizce gitsin!

Siz Türkçe yazın karşıya ingilizce gitsin!

cok güzel bir bot ve sadece MSN icin.Yapacaniz tek sey bu Email adresi:[email protected] i listene eklemek sonra da mesaj geliyor. Bu doldu su adresi ekleyin diye öyle bir durumda dedig adrese ekleyin. Bu Email adres Türkce-Ingilizce sözlük sey yani türkcede birsey yazarsan ingilizce gösteriyor. yada ingilizcede birsey yazarsan türkce gösterio!!
  3. istediğinizi yazın size söylesin(:

istediğinizi yazın size söylesin(:

Oddcast TTS Demo Türkçe karakterler kullanmayın.
  4. banada bakabilirmisin

banada bakabilirmisin

handanca benim içinde bir kart seçebilirmisin rica etsem benim bir yolculuk işim var acaba sonucu ne olacak gerçekleşecekmi bu durumum birde genel olarak bakarsanız sevinirim buara gerek olurmu bilmem koç burçuyum şimdiden çok teşekkürler
  5. Yaz İçin Size Özel Elbiseler

Yaz İçin Size Özel Elbiseler

Yazın sımsıcak günlerinde bu elbiselerle ferahlığı yakalayın.Hem şık hemde rahatça dolaşın.:tik:

Sayfayı Paylaş